האם ג'אנל עזבה את קודי ב"נשות אחיות"? עדכוני נישואין

לא היה מחסור בדרמה לאורך 17 העונות נשות אחות כבר באוויר, כפי שראו מעריצים קודי בראון וארבע נשותיו, מרי בראון, ג'נל בראון, כריסטין בראון ו רובין בראון לעבור עליות ומורדות במהלך השנים. עם המתחים בשיא כל הזמנים במשפחת בראון, רבים תהו: האם ג'אנל עזבה את קודי? המשיכו לקרוא כדי לגלות הכל על מערכת היחסים שלהם.

עם מי התחתן קודי ראשון?

קודי, 53, קשר את הקשר עם מרי, 51, בשנת 1990 והיו נשואים כחוק עד 2014. בני הזוג התגרשו כדי שהמוכר יוכל להינשא כחוק עם רובין ולאמץ את שלושת ילדיה ממערכת יחסים קודמת. למרות שהוא ומרי נותרו "נשואים מבחינה רוחנית", מערכת היחסים של השניים הגיעה לנקודה קשה כאשר מרי הייתה מעורבת שערוריית שפמנון בשנת 2015, מה ששינה לחלוטין את מערכת היחסים שלהם.

"קודי ואני – ניהלנו שיחה לאחרונה, זה סוג של הסתכם ב'אנחנו חברים'. מה שאני מניח שזה דבר טוב" היא אמרה בדצמבר 2021. "אני מניח שיש לי רק תקווה ליותר מזה".

מתי קודי התחתן עם ג'אנל?

קודי התחתן רוחנית עם ג'אנל, בת 53, ב-1993 לאחר כמה שנים של חיזור. עם זאת, במהלך פרק משנת 2013 של נשות אחותג'אנל הסבירה שהיא הייתה ממש ידידה של משפחתו לפני שהם נפגשו.

באדיבות ג'נל בראון/אינסטגרם

"אמא שלי חששה שאני נשאבת לאיזו כת פוליגמית", חשפה ג'אנל. "אבל בסופו של דבר היא פגשה את אבא של קודי, והם בסופו של דבר התאהבו והתחתנו לפני שקודי ואני התחלנו לחזר".

שנה לאחר מכן, קודי התחתן עם כריסטין, בת 50, שלג'אנל יש מערכת יחסים קרובה איתה. המטריארך של בראון התחתן רוחנית עם רובין, 43, ב-2010 לפני שהפך את זה לרשמי חוקי ב-2014.

כמה ילדים יש לג'אנל?

לג'אנל ולקודי יש שישה ילדים יַחַד: לוגןיליד מאי 1994; מאדייליד נובמבר 1995; צַיָדיליד פברואר 1997; חֵיל הַמַצָביליד אוקטובר 1998; גבריאלנולד באוקטובר 2001 ו סוואנהנולד בדצמבר 2004.

האם ג'אנל עזבה את קודי ב"נשות אחיות"?

למרות שמערכת היחסים של ג'אנל וקודי עמדה עד כה במבחן הזמן, היו מקרים שבהם ג'אנל תהתה אם חיה אורח חיים פוליגמי. מתאים לה.

"תפסתי את עצמי בשבועות האחרונים ממש משקפת ואומרת, 'אוקיי, תראה: האם אני עדיין בוחרת בנישואי רבים?'", אמרה בפרק בעונה 16. "כן, אני עדיין בוחר בזה, אבל הייתי חייב [make] המודע הזה החלטה עם עצמי."

"הילדים שלי כמעט גדולים ואין צורך גדול יותר להישאר. זו הייתה דרך נפלאה לגדל ילדים", הסבירה בכתב וידוי. "עם קודי ואני כרגע, מערכת היחסים שלנו היא די מתוחואתה יודע שזה יהיה ממש קל, קל ללכת משם."

בעוד שג'אנל נשארה עד כה במערכת היחסים שלהם, אשתו השלישית של קודי, כריסטין, זעזעה את המעריצים כאשר היא הודיעה שבני הזוג נפרדו בנובמבר 2021.

בעוד שהפרידה של קודי וכריסטין הפתיעה לא רק את מעריצי סדרת ה-TLC הוותיקה, אלא גם לשאר הנשים, מקורב סיפר בקשר שג'אנל לעולם לא תעזוב את קודי, לא משנה כמה דברים יהיו קשים.

"ג'אנל, אני לא מאמין שאי פעם תעזוב את קודי", אמר המקור. "ג'אנל מרוצה לחלוטין ממערכת היחסים שתמיד היו להם והיא מעולם לא השתנתה, וזה תמיד היה כמו שזה והוא מכבד אותה. … היא וקודי הם החברים הכי טובים."

בעוד המקור המשיך וטען שכריסטין עשויה לנסות "למשוך אנשים" בתוך הפרידה שלה מכוכבת הריאליטי, "אף אחד לא יכול לדרבן את ג'אנל" לעזוב את קודי.

"לג'אנל וכריסטין יש מערכת יחסים קרובה כי הן חברות וגדלו כשהן מגדלות ילדים ביחד בעצם. … [But] כריסטין לא יכולה לשכנע אף אחד בכלום, במיוחד את ג'אנל", אמר המקורב. "ג'אנל היא לא סוג של אדם. עם זאת, כריסטין כן רוצה שקודי ישרף."

קישור מקור