האם גבי, אבי ופרנקי עדיין ביחד?

ארוס 90 יום: אהבה בגן עדן כוכבים פרנקי בירדין, גבי נוניז ו אבי מונטויה הביא את הדרמה ל-TLC, וחשף את הפרנצ'יפל הראשון של הזיכיון הוותיק – אבל האם הם עדיין ביחד? המשיכו לקרוא כדי לגלות את מצב היחסים הנוכחי של גבי, אבי ופרנקי.

איך נפגשו גבי, אבי ופרנקי ב-90 יום ארוס?

פרנקי פגשה את הזוג הביסקסואלי אבי וגבי בזמן חופשה בארץ הולדתם מקסיקו. גבי ואבי היו בעבר במערכת יחסים מחויבת במשך יותר מ-10 שנים, אך לאחר שהתרחשה שלישייה בלתי צפויה בינם לבין פרנקי – יליד טנסי המשיך לשמור על קשר עם אבי בעקבות הפלישה.

באדיבות אבי מונטויה/אינסטגרם

"אבי ואני ביצענו את מערכת היחסים שלנו למרחקים ארוכים בסתר", אמר פרנקי למפיקים במהלך פרק ביוני 2022. "אני לא רוצה לפגוע בגבי ואני די בטוח שגם אבי לא רוצה לפגוע בגבי."

האם גבי, אבי ופרנקי של ארוסת 90 הימים עדיין ביחד?

לאחר שאבי ופרנקי התאהבו, פרנקי שם את עיניו על החזרה למקסיקו כדי להציע נישואין לאבי ולהתחיל בתהליך הוויזת K-1. עם זאת, המלכוד היחיד היה שגבי לא הייתה מודעת לתוכניות של אבי ופרנקי.

זמן קצר לפני שעזב לפוארטו ולארטה, פרנקי ביטל את נסיעתו עקב אשמה, וחברו רודני במקום זאת נסע למדינה הזרה בלעדיו.

שם, למדה גבי על הרומן של אבי ופרנקי והתפתח כאוס. למרות שאבי ניסתה להסביר לגבי שהיא מתכננת להביא אותה לארצות הברית לאחר שנישאה לפרנקי, חברתה הרגישה נבגדת.

"איך יתכן שלא אמרת לי מתי ידעת שהוא באמת רוצה להתחתן איתך?" גבי אמרה בכעס בווידוי לאחר שגילתה את החדשות במהלך פרק ביולי 2022. "היינו שניים. החלטנו לכלול את פרנקי ואז הוא דקר אותי בגב".

בעקבות הפיצוץ הגדול, גבי הסבירה שהיא לא "האשימה" את פרנקי במה שקרה מכיוון שהם היו במצוקה ובמקום זאת האשימה תקשורת לקויה.

אמנם מערכת היחסים של פרנקי ואבי עשויה להסתיים, אבל אבי וחברתה גבי עדיין חזקים.

בינואר 2023, גבי שיתפה תמונות שלה ושל אבי נהנים מטיול שייט רומנטי, ואישרה את הקשר המתמשך ביניהם.

קישור מקור