האם ג'ולי וטוד כרסלי יוכלו לדבר בזמן הכלא?  פרטים

האם ג'ולי וטוד כרסלי יוכלו לדבר בזמן הכלא? פרטים

כריסלי יודעת הכי טוב כוכבים טוד ו ג'ולי כריסלי אמורים להתייצב בכלא ב-15 בינואר 2023, לרצות 12 ושבע שנים, בהתאמה. אבל האם הזוג הנשוי יוכל לתקשר אחד עם השני מאחורי סורג ובריח?

נציג מלשכת בתי הסוהר (BOP) מספר באופן בלעדי בקשר לגבי יכולתם של בני הזוג כרסלי לתקשר בזמן שמאחורי סורג ובריח, "ייתכן שיתאפשר לאסיר להתכתב עם אסיר הכלוא בכל מוסד עונשין או תיקון אחר, אם האסיר השני הוא בן המשפחה הקרובה, או שהוא צד או עד פעולה משפטית שבה מעורבים שני האסירים".

טוד וג'ולי הטביעו פעם את חותמם על סצנת תרבות הפופ בתור היי-רולס טנסי, שלא נרתעו מלחלוק את דעתם לא משנה מה הנושא – שניהם התרחקו מבני המלוכה של רשת ארה"ב. ביום שלישי, 22 בנובמבר, כוכבי כריסלי יודעת הכי טוב גזר דינם האישי שלהם לאחר שמשפט ביוני 2022 מצא אותם אשמים באשמת הונאת בנק, קשירת קשר לביצוע הונאת בנק, הונאת מס וקשירת קשר להונאת ארצות הברית.

בעוד בתי הכלא הספציפיים טוד וג'ולי יישלחו להישאר עלומים נכון לפרסום, השופט אלינור רוס המליץ ​​על מוסד הכליאה הפדרלי (FCI) בפנסקולה, פלורידה, עבור טוד, בן 53, ו-FCI Tallahassee, פלורידה, עבור ג'ולי, בת 49. BOP יבצע את השיחה הסופית לגבי השהות האישית של בני הזוג בכלא, אך הסברה של השופט הגיעה ככל הנראה עם השפעה משמעותית.

הקרבה של בתי הכלא המומלצים תאפשר לילדיהם של טוד וג'ולי לבקר את שניהם תוך יום אחד, את עורך הדין שלהם, ברוס מוריסאמר ל לוס אנג'לס טיימס.

בני הזוג הם הורים לסוואנה כרסלי, צ'ייס כרסלי, לינדזי כרסלי, קייל כרסלי וגרייסון כרסלי, קטין. במהלך הפרק של 21 בנובמבר בפודקאסט "Unlocked" שלה, סוואנה, 25, חשפה שיש לה כעת משמורת על גרייסון, כמו גם על קלואי – אחייניתה ובתו של האח הגדול קייל, שהיה מחלקה של טוד וג'ולי לאחר שקייל היה נחשב לא מתאים לגדל אותה.

מבין גזרי הדין של בני הזוג כרסלי, עורך הדין של המשפחה אלכס ליטל סיפר בקשר שהערעור מגיע. "המשפט שלהם היה פגום בטעויות חמורות וחוזרות, כולל הממשלה שיקרה למושבעים לגבי המסים ששילמו בני הזוג. בהתבסס על נושאים אלו, אנו אופטימיים לגבי הדרך קדימה", קבע הפרקליט ב-23 בנובמבר.

נציג של טוד וג'ולי כרסלי לא הגיב מיד סגנון חייםבקשתו של תגובה.

קישור מקור