האם ג'וש דוגר יכול לבקר את ילדיו כעבריין מין רשום?

האם ג'וש דוגר יכול לבקר את ילדיו כעבריין מין רשום?

בעוד כוכב הריאליטי לשעבר המושפל ג'וש דוגר ממתין לגזר דינו ב-25 במאי בבית המשפט הפדרלי המערבי של ארקנסו לאחר שנמצא אשם בסעיף אחד של קבלת פורנוגרפיית ילדים ובסעיף אחד של החזקת פורנוגרפיית ילדים, מומחה משפטי אומר ל-In Touch באופן בלעדי אם הם חושב שדאגר, 34, יורשה לבקר את ילדיו שלו כעבריין מין רשום.

דוד האסאומר פרקליט ארה"ב לשעבר, שגם התגונן בעבר נגד האשמות הקשורות לפורנו ילדים בקשר אך ורק שדוגאר יצטרך להירשם כעבריין מין. ככזה, היכולת שלו לראות את ילדיו תהיה מרוסנת.

"הוא יכול לבקר עם הילדים שלו, אבל סביר להניח שהם יצטרכו להיות בפיקוח", מסביר האס, ומוסיף כי, "מכיוון שהוא יקבל עונש מאסר, הביקורים האלה מפוקחים גם אם הם מתרחשים".

בעוד שגזר הדין הקרוב של דוגר יקבע את תוצאות עתידו, האס מניח שכוכב הריאליטי לשעבר יערער על החלטת בית המשפט. עם זאת, הוא אומר שהסבירות לערעור מוצלח "עלולה להיות קשה" מכיוון ש"בית המשפט קמא כבר דן בסוגיות הללו".

דוגאר עומד כעת בפני עונש מקסימלי של עד 20 שנות מאסר על כל סעיף וקנס של עד 250,000 דולר. על אף שעורכי דינו ובני משפחתו התחננו לשופט בסלחנות, ייתכן שדגר עדיין יידרש לסבול את העונשים המקסימליים בגין האשמותיו. מספר דוד בקשר אך ורק שההנחיות הפדרליות לענישה יציעו, "ברוב המקרים", טווח ענישה מייעץ הנמוך מהעונש המרבי, שבמקרה זה הוא פחות מ-40 שנה.

משפט פורנוגרפיית הילדים של דוגר לאחר פשיטה של ​​משרד הביטחון המולדת באפריל 2021 על סוכנות הרכב שלו* החל ב-30 בנובמבר 2021. שישה ימים לאחר מכן, הוא נמצא אשם.

סנגוריו של דוגר ביקשו מבית המשפט ב-11 במאי עונש מאסר משולב של חמש שנים. הפרקליטות מבקשת שהראשון 19 ילדים וסופרים כוכב משרת את המקסימום של 20 שנים מאחורי סורג ובריח עבור כל ספירה בהתאמה.

קישור מקור