למה מליסה וג'ו גורגה של RHONJ לא השתתפו בחתונה של תרזה ג'ודיס ולואיס רולס?  כל מה שאנחנו יודעים

האם ג'ו, מליסה גורגה עדיין ביחד?

אהבה שנעשתה כדי להחזיק מעמד? עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי כוכבים ג'ו גורגה ו מליסה גורגה התחילו את הרומן שלהם לפני שצעדו מול מצלמות בראבו. בעוד שהסדרה יוצאת לתעד את הדינמיקה של האמידים ביותר בניו ג'רזי, הדרמה היא זו שעומדת במרכז הבמה. המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על מצב היחסים הנוכחי של מליסה וג'ו על רקע שמועות על בגידה.

איך ג'ו ומליסה גורגה נפגשו?

מליסה פגשה את סוכנת הנדל"ן ב-2002 בזמן חופשה בקנקון, מקסיקו, לחופשת האביב. בעוד שהזוג לא דיבר במהלך הפגישה הראשונית שלהם, מליסה וג'ו בסופו של דבר יצטלבו שוב בבר חוף בניו ג'רזי.

מתי ג'ו ומליסה גורגה התחתנו?

לאחר היכרות במשך שלוש שנים, הזוג קשר את הקשר ב-20 באוגוסט 2004.

האם לג'ו ולמליסה גורגה יש ילדים?

ג'ו ומליסה חולקים שלושה ילדים: אנטוניה, ג'ינו וג'ואי.

ג'ו התבדח שהוא היה "ההורה הקל של השניים" ב-Bravo's מנה יומית ביוני 2020. "אני הולך עם הזרם. אני לא רוצה ללדת אותם, ואני רוצה שהם ילמדו מהטעויות שהם עושים", הוא פירט את סגנונות ההורות שלהם. "עם זאת, כשהם בצרות, מליסה לפעמים קלה להם מדי, אז אני צריך להתערב."

הזוג התמודד עם האשמות רמאות מרובות

18 שנות הנישואים של בני הזוג התמודדו עם הרבה מהמורות בדרך – כולל האשמות על בגידה לכאורה מאחותו של ג'ו, תרזה ג'ודיצה.

מישל איב סנדברג/שטרסטוק

מליסה וג'ו נעדרו באופן ניכר מחתונתה של אם לארבעה באוגוסט 2022, ולפי הדיווחים זה היה בגלל מעורבותה של תרזה בשמועות שמליסה בגדה בג'ו, לפי חשבון האינסטגרם של אוהד BestofBravo.

עם זאת, מליסה הכחישה מאז את ההאשמות וסיפרה Us Weekly, "מעולם לא בגדתי בג'ו. כל זה מאכזב.

זה לא המקרה הראשון שתרזה האשימה את מליסה בבגידה באחיה. ביוני 2013, תרזה העלתה שמועות שמליסה ניהלה רומן עם חבר לשעבר, מה שהוביל לכך שג'ו כינה את אחותו "חלאות" ונקלע למריבה פיזית עם בעלה דאז, ג'ו ג'ודיצה.

האם ג'ו ומליסה גורגה עדיין ביחד?

ג'ו ומליסה עדיין חזקים! לגבי סוד ההצלחה שלהם, אמר ג'ו Us Weekly במאי 2019 שהם מקיימים יחסי מין "יותר מהזוג הנשוי הממוצע".

"אני לא חושב עליה כעל אשתי. אני חושב עליה כעל חברה שלי, ואנחנו פשוט שומרים על זה אמיתי", הוסיף. "המפתח הוא כמה שיותר סקס. זה מחזיק אותנו ביחד".

קישור מקור