האם ג'יימי אוטיס, דאג הנר ביחד?

רומן רכבת הרים! נשוי ממבט ראשון כוכבים ג'יימי אוטיס ו דאג הנר התמודדו עם עליות ומורדות רבים בזמן שמערכת היחסים ביניהם תועדה בתוכנית Lifetime. המשיכו לגלול כדי להסתכל על מערכת היחסים שלהם ולגלות אם הם עדיין ביחד היום.

האם ג'יימי אוטיס ודאג הנר של נשוי ממבט ראשון עדיין ביחד?

ג'יימי ודאג הוכיחו שהשקעת עבודה במערכת היחסים שלהם השתלמת והם עדיין נשואים באושר היום.

"זה אנחנו. זה כל כך יפה לראות מה הגיע משתי נשמות 'משוגעות' שמוכנות להתחתן עם זר למען אהבת אמת", כתב ג'יימי באמצעות אינסטגרם בדצמבר 2022 לצד סרטון שתיעד כל שנה במערכת היחסים שלהם. "כלומר, תראה את המשפחה הקטנה והיפה הזו שיצרנו."

במרץ 2022, ג'יימי חשב על הדרך הלא שגרתית שבה הם מצאו אהבה לקראת יום הנישואים בן שמונה השנים שלהם. לאחר שציינו שאנשים "צוחקים ולעגים" להם על שפנו לתוכנית הריאליטי כדי למצוא אהבה, השניים אמרו שהם לא מתחרטים על הדרך בה הם נפגשו.

"עברתי עם #נשואים במבט ראשון למרות שרציתי נואשות משפחה. רציתי מישהו לחלוק איתו את חיי. יש לי את זה ועוד הרבה יותר בבעלי, @doughehner", היא כתבה לצד סרטון של הזוג רוקד על החוף. "לנצח נהיה אסירי תודה לכולם ב נשוי ממבט ראשון (אתה יודע מי אתה) שהאמין בקונספט המטורף הזה ואיכשהו שכנע אותנו להאמין גם בו".

איך התחילה מערכת היחסים של ג'יימי אוטיס ודאג הנר?

הזוג נפגש במהלך העונה הראשונה של נשוי ממבט ראשוןששודר ב-2014.

למרות היותם זרים ביום חתונתם, ג'יימי ודאג עשו קפיצת מדרגה וקשרו את הקשר לאחר שקבוצת מומחים מיינו בקשות של רווקים ורווקות זכאים וקבעה שהם מתאימים.

זו לא הייתה אהבה ממבט ראשון עבור ג'יימי, שבכתה כשראתה את בעלה בפעם הראשונה בזמן שהלכה במעבר.

"זו ההרגשה הגרועה ביותר", אמרה בכתב הווידוי שלה. "ברור שלא הייתי כמו, 'איזה נוקאאוט!' אתה יודע? לא יכולתי שלא להסתכל על המשפחה שלו, כי הם היו כמו קורנים בחיוכים ענקיים שמסתכלים עליי ובמקרה לא נמשכתי לבחור".

ג'יימי – שהתחרה בעבר בעונה 16 של הרווק – דבקה בזה והצליחה לגרום לנישואיה לדאג לעבוד.

בשנת 2015, הזוג חידש את נדריהם במלאת שנה לחתונת הטלוויזיה שלהם.

לכל החיים

האם לג'יימי אוטיס ודאג הנר יש ילדים ביחד?

ג'יימי ודאג הודיעו שהם מצפים לתינוק מספר 1 ביחד ביולי 2016. עם זאת, היא סבלה מהפלה כשהייתה בשבוע 17 להריונה.

בינואר 2017, הזוג חשף שהם מצפים לתינוק קשת בענן והם קיבלו את בכורתם, בתם הנלי גרייס, באותו אוגוסט.

לאחר שסבל עוד שתי הפלות, ה אישה 101 המחברת הודיעה שהיא מצפה שוב להריון "בר קיימא" בספטמבר 2019. בני הזוג קיבלו את בנם השני, בנם הנדריקס דאגלס, במאי 2020.קישור מקור