האם גיל ומיירלה עדיין ביחד?

האם גיל ומיירלה עדיין ביחד?

נשוי ממבט ראשון זוּג גיל קוארו ו מירלה פריה לא היה המסע החלק ביותר בניסוי הנישואים השנוי במחלוקת. למרות ההבדלים הגדולים ביניהם, הזוג בעונה 13 הסכים לעתיד ביחד ביום ההחלטה – אבל האם גיל ומיירלה עדיין ביחד? המשיכו לגלול כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על מצב היחסים הנוכחי של גיל ומיירלה.

גיל ומירלה חלקו נקודות מבט מנוגדות

מיום חתונתם, היה ברור שלגיל ומיירלה היו עמדות שונות בכל הנוגע לבחירת אורח החיים שלהם. לצמד המומחים התאימו על סמך אמונתם החזקה בערכי המשפחה, אך נקודת המבט שלהם על כסף לא הייתה יכולה להיות שונה יותר.

מירלה עבדה קשה ונהנתה מהדברים היותר טובים, בינתיים, גיל לא היה מונע מכסף ולא היה אכפת לו לחיות חיים פשוטים יותר. מירלה גם הביעה דאגה שהיא לא נמשכת מיד לגיל, אבל העניין שלה בבעלה החדש בסופו של דבר "גדל". בעוד שרוב צופי Lifetime חשבו שהקשר נועד להיכשל, בני הזוג הזדעזעו MAFS מעריצים בכך שהם בוחרים להישאר ביחד ביום ההחלטה.

האם גיל ומיירלה עדיין ביחד?

בעוד שהזוג החליט בתחילה לא להיפרד ביום ההחלטה, מערכת היחסים שלהם נמשכה פחות מ-14 ימים לאחר שהמצלמות עזבו.

"הייתי מסונוור מאיך שהכל הלך", הסביר גיל למומחים במהלך נשוי ממבט ראשון איחוד בנובמבר 2021. "ברור שהיא הרגישה בצורה מסוימת ומעולם לא ידעתי את זה. לא ידעתי את זה עד שזה באמת נגמר".

בעוד מירלה הכחישה שזה רק כספים שהוביל לפרידה שלהם, מאמן המנהיגות אמר לפאנל, "מבחינתי, היו דברים שקרו אחרי יום ההחלטה שבהם לא הרגשתי שאני יכול להרגיש בטוח איתו כדי לקבל החלטות פיננסיות עבורנו בעתידנו".

גיל גם התייחס לעתים קרובות לאשתו החדשה כאל "דבי די דאונרית", שבסופו של דבר נכנסה מתחת לעורה. "זה לא משהו שחוויתי אי פעם במערכת יחסים", אמרה מירלה למארחת קווין פרייזר. "אני לא ממש יודע מה לעשות עם זה, ואם אתה לא אוהב את זה, זה כמו, 'כלומר, אני מניח שזה בדיוק כמו האדם הזה'".

למרות הפרידה הרעה על המסך, גיל עדיין מאמין שתהליך ההתאמה של המומחה יכול להצליח. "אני לא חושב שזו הנוסחה שצריך לשנות", הסביר גיל בראיון וידאו ליוטיובר ליסה אלאסטואי בדצמבר 2021. "הבעיה הגדולה ביותר היא האנשים".

לכאורה רומז על הציפיות הגבוהות של אשתו לשעבר, ה MAFS אלום הוסיף, "הרבה אנשים לא מוכנים לשנות, והם קבעו את הסטנדרטים המגוחכים האלה, שאתה יודע, אפילו אם הם יצרו את האדם הזה זה באמת יסתדר."

קישור מקור