האם ג'ני וסמיט עדיין ביחד?

האם ארוס בן 90 יום כוכבים ג'ני סלטן ו סומיט סינג עדיין ביחד? הזוג הביא דרמה גדולה בעונה 1 של הדרך האחרת וסיפק את אחד הטוויסטים המזעזעים בתולדות הזיכיון כשג'ני למדה על הסוד הגדול של סומיט: הוא היה נשוי לאישה אחרת בנישואים מסודרים שהקימו הוריו, אבל הוא מאוד רצה להיות עם ג'ני. כאשר להבות בינלאומיות חזר לעונה 2הם היו מסורים להילחם על אהבתם ועל זכותם להיות ביחד למרות כל המכשולים שעמדו בדרכם. בעונה 3, סיפור האהבה שלהם נתקע כאשר סומיט התלבטה לגבי הנישואין לג'ני. בעוד שבני הזוג הגיעו סוף סוף למעבר בטקס סודי, אתגרי הנישואים רק החלו. השניים סיימו מאז את לימודיהם כדי להמשיך לתעד את רומן רכבת ההרים שלהם בספין-אוף, באושר ועושר?. המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על מצב היחסים הנוכחי של ג'ני וסומיט.

איך ג'ני וסמיט נפגשו?

סומיט וג'ני נפגשו באינטרנט לפני עשור ב-2011, אבל מערכת היחסים שלהם התחילה ברגל לא נכונה בגלל שסומיט קטפה את ג'ני עם תמונות של גבר אחר תחת השם "מייקל ג'ונס". כשהוא בסופו של דבר הגיע נקי לג'ני אחרי ארבעה חודשים של דיבור באינטרנט, היא כבר הייתה מאוהבת בו ומוכנה להסתכל מעבר לדייג. ב-2013, ג'ני ביקרה את סומיט ומשפחתו בהודו במשך ארבעה חודשים והם תכננו להתחתן. עם זאת, משפחתה של סומיט לא אישרה את מערכת היחסים ביניהם.

אינסטגרם

Sumit Parent's ארגנו לו נישואים בזמן שג'ני לא הייתה

לאחר שג'ני חזרה לארצות הברית, הם סידרו לסומיט להינשא לאישה אחרת. סומיט התחתנה אך מעולם לא חשפה את החדשות הגדולות לג'ני ושמרה על אירוסיהם למרחקים ארוכים. כשג'ני השאירה הכל מאחור באמריקה כדי להיות איתו ב-2019, היא חשבה שהיא תתחתן עם סומיט ותתחיל איתו חיים חדשים.

ג'ני גילתה על החדשות קורעות הלב כשהתעמתה עם חותנו של סומיט, אשתו של סומיט ושאר בני משפחתה של סומיט בדירה שבה גרו יחד במשך מספר שבועות. נראה היה שג'ני לומדת על הבגידה של סומיט תהיה הסוף למערכת היחסים שלהם, אבל הוא לא היה מוכן לוותר.

הגבר הנשוי הבהיר שהוא רוצה עדיין להיות עם ג'ני ומוכן להתגרש מאשתו כדי לעשות זאת. ג'ני גם הייתה מוכנה לסלוח לו בתנאי שיעזוב את אשתו.

אבל זה היווה בעיה לסידורי המגורים של בני הזוג. ג'ני עזבה הכל מאחור באמריקה כדי לעבור להודו כדי להיות עם סומיט. היא הורשה לשהות במדינה רק כשלושה חודשים כחוק בוויזה שלה, והיא תכננה להינשא לסמיט לפני שתפוג אשרתה כדי שתוכל לשהות בהודו באופן חוקי כאשתו של סומיט. מכיוון שהוא כבר היה נשוי כחוק לאישה אחרת, לג'ני לא הייתה ברירה אלא לחזור לארצות הברית לאחר סיום העונה הראשונה.

באוגוסט 2019, ג'ני נצפתה בוולמארט בהמט, קליפורניה, שנמצאת במרחק של כשעה מעיר הולדתה פאלם ספרינגס. מעריץ זיהה אותה ו צילם סלפי עם כוכבת הריאליטי, ואישרה שהיא שוב גרה באמריקה.

ג'ני וסומיט חזרו לעונה 2 של "הדרך אחרת"

ג'ני וסומיט עדיין המשיכו את מערכת היחסים למרחקים ארוכים. בזמן שהם נפרדו, סומיט החל בהליכי הגירושין שלו. כאשר חזרו עבור ארוס 90 יום: הדרך אחרת בעונה 2, בני הזוג תיעדו את הטיול השני של ג'ני להודו, כאשר הם קיוו להתחתן הפעם.

הגירושים של סומיט הושלמו זמן קצר לאחר שג'ני הגיעה להודו, אך הם עדיין עמדו בפני המכשול של הוריה של סומיט, סחנה ואניל. הם סירבו לקבל את מערכת היחסים של סומיט עם ג'ני וסמיט לא רצתה להתחתן עם ג'ני בניגוד לרצונם. הוא נשאר בתקווה שהם בסופו של דבר יתנו להם את ברכתם.

בפרק של נובמבר 2020, סומיט וג'ני ישבו עם אניל וסחנה כדי לבקש מהם שוב לתת להם את ברכתם להינשא. העניינים התלהטו עד כדי כך שסחנה איימה להתאבד אם סומיט ימשיך עם תוכניותיו להתחתן עם ג'ני. הם הגיעו להסכמה: אם סומיט הבטיח לא להתחתן עם ג'ני, הוריו יקבלו אותם לחיות יחד כזוג.

90 יום ארוס סומיט אשת ג'ני
באדיבות ג'ני סלטן/אינסטגרם

המגיפה סגרה את הגבולות

עד שהם חזרו לעדכון על Discovery+'s 90 יום חשוף הכל, הדברים לא השתפרו בין ג'ני וסומית לבין סחנה ואניל. בפרק ששודר בינואר 2021, ג'ני חשפה שהיא גרה בהודו עם סומיט במשך שנה.

"כשהמגיפה פגעה, הם סגרו את הגבולות, ואז אין טיסות פנימה, אין טיסות החוצה. אז אני פשוט מבקש הארכה כל חודש. אז זו הדרך שבה אני עושה את זה, כל חודש, הארכה חדשה", אמרה ג'ני, ושיתפה עדכון על מצב הויזה שלה. "הוויזה שלי יכולה לפוג ואם הם לא רוצים להאריך אותה, אז כנראה אצטרך לעזוב את המדינה."

כאשר מארח שון רובינסון כששאלה מדוע הם עדיין לא התחתנו, אמרה ג'ני, "נראה שסומיט לא רוצה להיפרד מהמשפחה שלו, אז…"

שון שאלה אם ג'ני תהיה מרוצה ממערכת היחסים שלה עם סומיט כזוג גר גם בלי להתחתן. "לא," אמרה ג'ני.

ג'ני וסמיט חוזרות לעונה 3 של "הדרך אחרת"

ג'ני וסומיט המשיכו לחלוק את המסע שלהם בעונה 3 של ארוס 90 יום: הדרך אחרת. בבכורה של העונה באוגוסט 2021, בני הזוג חשפו שהם עדיין גרים יחד בהודו – אבל הייתה בעיה גדולה. ג'ני התקרבה לגבול של כמה פעמים היא יכולה להגיש בקשה להארכה על הויזה שלה. אם הממשלה תכחיש את הארכתה, היא תצטרך לחזור לארצות הברית.

בני הזוג התייעצו עם עורך דין הגירה, שהסביר את אפשרויותיהם. מכיוון שלג'ני הייתה אז אשרת תייר ל-10 שנים, היא יכלה להישאר בארץ עד שישה חודשים, לעזוב אבל אז לחזור לחצי שנה נוספת. לאחר מכן יכלו בני הזוג לנסוע יחד למדינה סמוכה עם גבולות פתוחים למטיילים הודים ואמריקאים, להישאר שם לחופשה ממושכת ואז להיכנס שוב להודו כדי להתחיל מחדש את תקופת החיים של ג'ני בהודו בת שישה חודשים. אפשרות נוספת תהיה שג'ני תגיש בקשה לאשרת מיסיונרית בתור חסידת הארי קרישנה, ​​אבל יעברו כמה שנים עד שהיא תגיע למעמד של חסיד בתנועה הדתית. האפשרות הטובה ביותר עבור ג'ני להישאר בהודו לצמיתות הייתה לה להתחתן עם סומיט, אבל סומיט לא נראה מוכן לעבור את חתונתם כי הוריו עדיין לא אישרו את ג'ני.

במקלחת התינוק של אחיו – שג'ני לא הוזמנה אליה כי הוריו לא רואים בה חלק מהמשפחה שלהם – הודיע ​​סומיט שהוא וג'ני מאורסים. אמו, סחנה, קיבלה את החדשות כל כך חזק שהיא קמה והלכה. במהלך פרק באוקטובר 2022, סומיט הסביר לג'ני את שורש הכעס של אמו כלפי מערכת היחסים ביניהם.

סומיט סיפר שיש לו אחות שצעירה ממנו בשנה וחצי בערך, אבל היא נפטרה בגיל 8 חודשים בגלל צהבת. מאז חשה סחנה שהיא תוכל להשיג בת כשבניה יתחתנו. סחנה הייתה קרובה מאוד לגרושתו של סומיט, מכיוון שהם היו מדברים בקביעות ומבלים יחד. כשסומיט התגרשה מהאקסית שלו, זה היה עוד הפסד עבור סחנה. סומיט וג'ני החליטו שעדיף למצוא יועצת זוגית וגם יועצת משפחתית כדי לקבל עזרה מקצועית כדי שיוכלו להתקדם בצורה בריאה.

האם ג'ני וסמיט התחתנו?

אחרי כמעט 10 שנים ביחד, ג'ני וסומיט סוף סוף הגיעו למעבר ב-2021. הטקס האינטימי של הזוג TLC התקיים במהלך פרק בנובמבר 2021 של הדרך האחרת.

ג'ני וסומיט בחרו שלא לספר להוריו על בחירתם להתחתן עד לאחר שנישאו.

Jenny Sumit 90 Day Fiance The Other Way Cast
באדיבות TLC

האם ג'ני וסמיט עדיין ביחד?

לאחר חתונתם, ג'ני וסומיט סיימו את לימודיהם כדי להמשיך בספין-אוף, באושר ועושר?. הזוג סוף סוף הגיע למעבר, אבל המסע רק החל עבור הזוג הטרי.

בעוד הוריה של סומיט מודעים כעת לנישואים, הם מסרבים להכיר באיחוד ביניהם. מלבד האתגרים הרגילים עם קרובי משפחתה של סומיט, TLC הקניטה כי פער הגילאים של בני הזוג בן 33 שנים יבוא לידי ביטוי גם מכיוון שהזוג מבין ש"החזונות שלהם לחיי נישואים עשויים שלא להיות תואמים".

המעריצים יצטרכו להתכוונן ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? עונה 7 כשתעלה לראשונה ב-TLC ביום ראשון, 28 באוגוסט 2022, כדי לגלות אם סומיט וג'ני עדיין ביחד.קישור מקור