האם ג'ני וסמיט עוברות לאמריקה?

ארוס בן 90 יום כוכב ג'ני סלטן עזבה את חייה בפאלם ספרינגס, קליפורניה, כדי להתחתן עם אהבה למרחקים ארוכים סומיט סינג – למרות ההתנגדות העזה של הוריו. בזמן שהיא סוף סוף הגיעה למעבר עם יליד הודו, האתגרים של חיי הנישואין התחילו, כולל ויכוח על היכן הם תכננו לגור. אז, האם ג'ני וסמיט עוברות לאמריקה? המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שהם אמרו על המעבר לחו"ל ועוד!

האם ג'ני וסמיט של ארוסת 90 יום עוברות לאמריקה?

לאחר חתונתם של ג'ני וסומיט ביולי 2021, הזוג חזר לתעד את סיפור האהבה שלהם בעונה 7 של ארוס ל-90 יום: באושר ועושרשהוצגה לראשונה באוגוסט 2022. בזמן שהצמד הבינלאומי רק התחיל ליהנות מחיי הזוגיות החדשים שלהם יחד, בני הזוג, שחולקים פער גילאים של 33 שנים, התחילו להבין שהדעות שלהם על חיי נישואין אולי לא מתאימות.

במהלך פרק באוקטובר 2022 של הספין-אוף, ג'ני חשפה את רצונה לחזור לאמריקה, כשהגמלאית הרגישה בודדה ללא משפחתה בארץ הולדתה של סומיט.

באדיבות ג'ני סלטן/אינסטגרם

"אם נחזור לאמריקה, אני לא ארגיש כל כך לבד", אמרה אמא ​​לשלושה למפיקים. עם זאת, סומיט התנגד בתוקף לרעיון והתוודה בפני חברו רוהיט בסצנה מאוחרת יותר שהוא לא יכול להשאיר את הוריו מאחור.

"אני לא יכול אפילו לחשוב על זה," אמר. "אין סיכוי שאוכל לנסוע ולשלוח לאמריקה ולחיות חיים שלווים בלי לחשוב על ההורים שלי".

איך ההורים של Sumit מרגישים לגבי המהלך?

לאחר עימות עז בין ג'ני ומשפחתה של סומיט, יליד קליפורניה הטיל את הפצצה שהם שוקלים מהלך בינלאומי מכיוון שהם לעולם לא יקבלו את האיחוד בהודו.

"אני אף פעם לא הולכת להתקבל. אני לא רוצה לקחת אותו מהמשפחה שלו. אבל אני חושב שאולי עדיף אם פשוט נתקדם ונגור באמריקה אז", ה ארוס 90 יום: הדרך אחרת אמר אלום בהודאה בדצמבר 2022. "ואז לא… אולי לא נעצבן את המשפחה כל כך."

"אם הוא איתי באמריקה, שנינו נתקבל," היא המשיכה.

בעוד שסומיט הופתעה מכך שג'ני הטילה את הפצצה, הוא היה המום לגלות שאביו לא יעצור את המעבר שלהם לחו"ל.

באידום וידוי פרטי, אביה של סומיט הודה שהוא מאמין שסומיט יחזור אם יעזוב לארצות הברית והאמין שהנישואים יסתיימו תוך שנה עד שנתיים.

קישור מקור