האם ג'נל אוונס, דייוויד איסון עדיין ביחד?

דרך סלעית? אמא מתבגרת 2 אלום ג'נל אוונס ובעל דיוויד איסון מעריצים תוהים לגבי מצב הנישואים שלהם לאחר שורה של פוסטים סתמיים ברשתות חברתיות. המשך לקרוא כדי לגלות אם ג'נל ודיוויד עדיין ביחד.

מתי נפגשו ג'נל ודיוויד של Teen Mom 2?

לאחר סיום האירוסין שלה עם האקס נתן גריפית', ג'נל המשיכה הלאה עם דיוויד. הזוג נפגש בטינדר והפך את מערכת היחסים שלהם לאינסטגרם לרשמי בספטמבר 2015.

שנה לאחר מכן הודיעו בני הזוג בצפון קרוליינה שהם מצפים לילדם הראשון המשותף. הבת אנסלי ג'ולי איסון נולדה בינואר 2017. בחודש שלאחר מכן, דיוויד ביקש מכוכב הריאליטי להיות אשתו.

"החלטנו לנצח! #PerfectTiming", הודיעה ג'נל באמצעות אינסטגרם באותו פברואר. הם קשרו את הקשר בספטמבר 2017 בביתם בריגלווד, צפון קרוליינה.

האם ג'נל ודיוויד של Teen Mom 2 נפרדו?

בזמן שהמעריצים זכו לראות את מערכת היחסים של בני הזוג מתפתחת ב-MTV, דיוויד פוטר מהתוכנית לאחר שורה של הודעות הומופוביות שפורסמו באמצעות טוויטר בשנת 2018. הכאוס נמשך לאחר שג'נל האשימה את בעלה בשבר את עצם הבריח שלה במהלך שיחת 911 מלאת דמעות. אוקטובר 2018.

"קוראים לי ג'נל איסון… ובעלי, הוא בדיוק תקף אותי", ניתן לשמוע אותה אומרת לשגר בקליפ שפורסם על ידי TMZ. "הוא הצמיד אותי על הקרקע… בחצר ואני חושב ששמעתי את עצם הבריח שלי נסדקת. אני לא יכולה להזיז את היד שלי", אמרה והוסיפה שדיוויד שתה בזמן האירוע לכאורה.

ימים לאחר הנסיון, סיפרה ג'נל E! חֲדָשׁוֹת שכל העניין היה "אי הבנה שיכור ודרמטי".

"הכל נהדר… אנחנו לגמרי בסדר", אמרה אז. "אנחנו מרגישים בסדר, פשוט לוקחים חופש מהמדיה החברתית… כדי להתמקד בעצמנו ובמשפחה שלנו."

ג'נל שוחררה מסדרת הריאליטי ארוכת השנים במאי 2019 ואישרה את הפרידה של בני הזוג באוקטובר אותה שנה.

"הילדים ואני התרחקנו מדיוויד. אף אחד לא נכנס לנישואים בציפייה שהם יסתיימו אבל אני יודע שזה מה שהכי טוב עבורי ועבור הילדים שלי. היום הגשתי מסמכים כדי להתחיל בתהליך הזה", הודיעה אז. עם זאת, רק חמישה חודשים לאחר מכן הזוג החליט לעשות זאת לתת לנישואיהם עוד הזדמנות.

האם ג'נל ודיוויד של Teen Mom 2 עדיין ביחד?

נראה כי מערכת היחסים של ג'נל ודיוויד על הסלעים, כאשר מעריצים בעלי עיניים נשרים הבחינו בכוכבת הריאליטי לשעבר קוראת לבעלה בפייסבוק על חסימת מספר הטלפון שלה ב-11 בדצמבר.

באדיבות דיוויד איסון/פייסבוק

בשבוע שלאחר מכן, ה לקרוא בין השורות הסופר האשים אותו לכאורה בהרס יום ההולדת שלה.

"אני לא רוצה להסביר אבל רק יודעת שיום ההולדת שלי נהרס בגלל חור נרקיסיסטי", כתבה ג'נל דרך Instagram Story ב-19 בדצמבר. "הילדים שלי ומריסה הם הכי טובים, ולא יכולתי לבקש לילדים טובים יותר."

עם זאת, בעוד שנראה שג'נל פוגעת בדיוויד, הוא פנה לרשתות החברתיות שלו כדי לאחל לאשתו יום הולדת 31 שמח.

"יום הולדת שמח לאהבת חיי [sic]," הוא כתב לצד תמונה של הזוג. "אתה האדם הכי מדהים בכל העולם, בבקשה אל תחליף מותק לעולם!"

למרות שלא ברור היכן עומדים הזוג כרגע, ג'נל פתחה על כך ש"נמאס לה" מחוסר ההכנסה של בעלה במהלך קמיע על אמא מתבגרת: הפרק הבא בספטמבר 2022.

"אני ודיוויד, לא הסתדרנו לאחרונה. זה נדלק ונכבה", אמרה לקוסטר לשעבר בריאנה דה-ז'סוס. "כולם יודעים שאין לו עבודה. זה כאילו, אני יושב פה ומספק לכולם, שנים, וזה עדיין אותו דבר!"

היא הוסיפה והוסיפה שהיא "נותנת לו כתף קרה", וכי הם תקשרו באמצעות טקסט במקום דיברו באופן אישי.

כמה ילדים יש לג'נל אוונס של אמא מתבגרת 2?

בנוסף לבת אנסלי, אותה היא חולקת עם בעלה, ג'נל היא גם אם לבן ג'ייס, יליד אוגוסט 2009, והבן קייזר – אותו היא חולקת עם ניית'ן – יליד יוני 2014. בעוד שאביה של ג'ייס הוא החבר של ג'נל בתיכון אנדרו לואיסהוא גדל אצל סבתו ברברה אוונס.

בנוסף לשלושת ילדיה, ג'נל היא גם אמא חורגת לילדים של דייוויד, מריסה וקדן ממערכות יחסים קודמות.קישור מקור