האם ג'סה דוגר בהריון עם תינוק מספר 5?  תגובת הריון

האם ג'סה דוגר בהריון עם תינוק מספר 5? תגובת הריון

ג'סה סיוואלד (לבית דוגאר) לא הולכת להיות אמא לחמישה… עדיין. כוכב הריאליטי לשעבר הפיל שמועות על הריון לאחר ששיתף תמונה באינסטגרם ב-10 באוגוסט, לצד הבעל בן סיוואלד שם הזוג התחבק באהבה כשהיא לבשה שמלה רפויה. זה גרם למעריץ אחד לשאול בתגובות, "אתה מצפה שוב?" ועל כך השיבה ג'סה, "לא."

שני מעריצים כינו את השאלה המקורית "גסה" לשאול את סומך על אלום, בעוד אחד העוקבים התבלבל מהתמונה המעריצה, כתב, "חשבתי שזו הודעת לידה".

בעוד שהתמונה נראתה מקצועית ואכן נראתה כאילו ניתן היה להשתמש בה כדי להכריז על אירוע חיים גדול, במקום זאת, ג'סה השתמשה בה כדי לדון בשותפות שלה עם Christian Healthcare Ministries, שלדבריה היא משמשת עבור "מיילדות לרופאים, טיפול טרום לידתי, לידות של הילדים שלנו, ועוד כמה הליכים רפואיים ומקרי חירום".

ג'סה ובן בדיוק הפכו להורים בפעם הרביעית ביולי 2021 עם לידת בתם פרן. לבני הזוג יש כבר שני בנים ספרג'ון, 6, והנרי, 5, וכן הבת אייבי ג'יין, 3.

למרות שבני הזוג עדיין לא אמרו אם סיימו להביא ילדים או לא, הם עשו צעד גדול, תרתי משמע, כדי להכיל את משפחתם הגדלה בשנת 2021 על ידי רכישת בית עליון מתקן. הזוג חלק א יוטיוב סיור וידאו ב-11 בינואר 2022, המתעד את הצעדים הראשונים שלהם בשיפוץ הבית החדש שלהם עם שלושה חדרי שינה.

צולם ביוני 2021 זמן קצר לפני שג'סה ילדה את פרן, היא הסבירה, "המבנה נהדר ויש לו עצמות טובות", ואז אמרה למעריצים, "אנחנו זורקים כמות הגונה מהחסכונות שלנו לזה. אבל אנחנו מרגישים שזה יתאים לצרכים שלנו לשנים הבאות. אז בשביל זה זה שווה את זה".

"[The bedrooms] לא באמת צריך המון עבודה. אנחנו הולכים להוריד [the ceiling tile] והסדין נדנד את זה ותעשה קצת תאורה שקועה", אמרה ג'סה בסרטון והוסיפה שהיא ובן מתוכנן לסגור את חדר האמבטיה הקיים לחלוטין, להוסיף עוד תאורה בכל הבית ולשמור על רצפות הפרקט המקוריות. הם גם החליטו להפוך את המוסך של הבית לחדר הורים.

"ברגע שנסגור את כל זה, זה יהיה בערך 2,000 רגל מרובע, שיהיו כמעט כפול ממה שיש לנו עכשיו וזו תהיה ברכה ענקית", הסבירה ג'סה והוסיפה, "הרבה מרחב מחיה נהדר למשפחה שלנו, "שנכון לעכשיו, עומד רק בשש ללא תינוק חדש בדרך.קישור מקור