האם ג'סי ג'יימס בגד באשתו בוני רוטן? הטענות שלה

סנדרה בולוקבעלה לשעבר ג'סי ג'יימס עומד בפני האשמות בגידה מאשתו ההרה, בוני רוטן. כוכבת הפורנו לשעבר טענה בפומבי דרך הסטוריז שלה באינסטגרם ביום רביעי, 30 בנובמבר, כי בעלה "עסוק בלנסות לפנק נשים אחרות בזמן [she’s] בְּהֵרָיוֹן." לאחר שראה את פעילותה במדיה החברתית, ג'סי הגיב בפוסט שלו באינסטגרם למחרת.

המשך לקרוא כדי לגלות עוד על נישואיהם של ג'סי ובוני ועל הטענות שלה.

האם ג'סי ג'יימס בגד באשתו בוני?

בוני זעזעה את העוקבים שלה באינסטגרם כשהיא יצאה עם תמונות של סונוגרםעם טענות נוקבות שג'סי בוגד בה.

"כן, ג'סי עסוקה בלנסות להרוס נשים אחרות בזמן שאני בהיריון", כתבה שחקנית הקולנוע הבוגרת לשעבר בהצהרה שלה. "אני כל כך פגוע מכל מה שהוא עשה לי. הוא לא נתן אפ-ק על אף אחד מלבד עצמו. הוא באמת בן אדם מגעיל. אני לא אוהב לשים את זה במדיה החברתית, אבל זו הדרך היחידה שהוא ירגיש משהו היא אם כולם ידעו מה הוא באמת [sic]."

לאחר מכן היא הודתה שאנשים הזהירו אותה מפני ג'סי.

באדיבות בוני רוטן/אינסטגרם

"כולם יכולים לצחוק עליי, לצחוק עליי, מה שתגידו", הוסיפה בוני בצילום נפרד. "שום דבר לא יגרום לי להרגיש יותר גרוע ממה שאני באמת מרגיש עכשיו. הייתי צריך לדעת יותר טוב, אתה בסדר."

ביום חמישי, 1 בדצמבר, ג'סי הגיב להאשמות של אשתו בצילום מסך ששיתף דרך חשבון האינסטגרם שלו של אחד מסיפורי האינסטגרם של בוני.

אשתו ההרה של ג'סי ג'יימס, בוני רוטן, טוענת שהוא בגד בה:
באדיבות בוני רוטן/אינסטגרם

"חחחחח חיי הפרטיים שלי מעניינים. נשפט והורשע בדיוק ככה", כתב ג'סי בכיתוב הארוך שלו. "אקדח אסור לעשן. בלי טקסטים מטופשים. אין אישה אחרת שיוצאת קדימה??? מה לעזאזל?? איפה ה'פריבילג' שלי? אם זה היה פרק של אהבה והיפ הופ [Atlanta]הייתי מטפל בזה במועדון סטיבי ג'יי. ו ליל סקרפי כרגע ואף אחד לא יגיד s-t. אההה ובכן, הכל הוגן באהבה ובמלחמה אני מניח [sic]."

נציגי ג'סי ובוני לא הגיבו מיד בקשרבקשתו של תגובה.

מתי ג'סי ג'יימס התחתן עם אשתו?

ה מוסך מפלצות המארח התחתן עם אשתו ביוני 2022 בטקס חתונה בחצר האחורית.

"אתמול היה היום הכי קסום", כתבה בוני פוסט באינסטגרם באותו חודש לצד תמונות שלהם מחליפות נדרים. "אני כל כך אסיר תודה על כך שהקרובים אלינו הצטרפו אלינו ליום האהבה שלנו. כל כוכבי הלכת היו מיושרים, באופן פיגורטיבי ומילולי. מצאתי את הנפש התאומה שלי. אני לא אתן לו ללכת. מר וגברת ג'יימס."

כמה ילדים יש לג'סי ג'יימס?

ג'סי חולק את הבת צ'נדלר והבן ג'סי הבן עם אשתו הראשונה, קרלה ג'יימסובתו השנייה, סאני, עם אשתו השנייה ג'נין לינדמולדר.

למי עוד היה ג'סי ג'יימס נשוי?

כוכב הריאליטי בטלוויזיה היה נשוי לאשתו הראשונה, קרלה, משנת 1991 עד 2002. זמן קצר לאחר שסיים את נישואיו לקרלה, ג'סי התחתן עם ג'נין בשנת 2002. בני הזוג לשעבר התגרשו שנתיים לאחר מכן.

עם זאת, אחד מנישואיו הראויים לציון היה עם זוכת פרס האוסקר סנדרה בולוק, שג'סי היה נשוי לה מ-2005 עד 2010. לאחר שנודע לו שבעלה דאז ניהל רומנים מרובים במרץ 2010, צד עיוור השחקנית הגישה תביעת גירושין באותו אפריל. ג'סי פרסם אז הצהרה, הודה בבגידתו והתנצל בפני סנדרה.

"יש רק אדם אחד להאשים בכל המצב הזה, וזה אני", אמר ג'סי בהצהרה אליו אֲנָשִׁים. "בגלל כושר השיפוט הגרוע שלי מגיע לי כל מה שבא לי. זה גרם לאשתי ולילדים שלי כאב ומבוכה מעבר להבנה, ואני מאוד עצוב שהבאתי את זה עליהם. אני באמת מצטער מאוד על הצער שגרמתי להם. אני מקווה שיום אחד יוכלו למצוא בליבם לסלוח לי".

מאמצע 2010 ועד סוף 2011, ג'סי היה במערכת יחסים על-אוף עם אמן הקעקועים קאט פון ד, שהאשים אותו בבגידה בה עם לפחות 19 נשים לאורך מערכת היחסים שלהם. ג'סי לא אישר או הכחיש בפומבי את ההאשמות באותה עת.

בשנת 2013, ג'סי התחתן עם אשתו הרביעית, אלכסיס דג'וריה. הם התגרשו בתחילת 2022 לפני אשתו ביוני 2022 לחתונה הנוכחית בוני.

קישור מקור