האם ג'רמי אלן ווייט ואדיסון טימלין עדיין ביחד?

ג'רמי אלן ווייט עברה שנה די מרשימה בעקבות ההצלחה של Hulu הדובבזמן שהוא הודה לאחרונה לאשתו, אדיסון טימליןבגלובוס הזהב. המשיכו לגלול כדי לגלות את מצב היחסים של ג'רמי ואדיסון ועוד על נישואיהם.

האם ג'רמי אלן ווייט ואדיסון טימלין עדיין ביחד?

ה אחות קטנה נראה היה שהשחקנית הוכיחה שהיא וג'רמי מתחזקים בכך שחלקו מחווה מתוקה לבעלה לאחר שזכה בפרס השחקן הטוב ביותר – סדרת טלוויזיה המחזמר או הקומדיה בגלובוס הזהב ב-10 בינואר.

"כשהיינו בני 14 וראיתי אותך מופיעה בפעם הראשונה בשיעור דרמה, לא יכולתי להסיר ממך את העיניים. כאשר היינו מפעילים את הקווים שלך חסר בושה, הייתי כל כך מדגדג לדעת מראש למה כולם יזכו לראות למחרת על הסט", כתב אדיסון לצד תמונה של ג'רמי מחזיק את הפרס שלו באמצעות אינסטגרם ביום שלישי, 17 בינואר. "כשצפיתי בפיילוט של The Bear, בכיתי את הלב שלי. אני חושב שבאיזשהו מקום כנראה ידעתי כמה החיים עומדים להשתנות, אבל בעיקר ידעתי שהעולם עומד לגלות את מה שידעתי כל הזמן".

לאחר שהצהיר שזו "פריבילגיה" לדעת שהתוכנית תהיה להיט תחילה, אדיסון חשב על צפייה ב- אחרי הכל שחקן מקבל את הפרס. "לראות אותך מנצח ביום שלישי היה אחד מרגעי הדילוג הממדים הכי מדהימים בכל חיי, לראות אותך מנצח אתמול בלילה בעודך מחזיק את שני התינוקות שלנו היה גם די לא מהעולם הזה", סיכמה. "אבא זכה בעוד גביע למנצחי גביע. אנחנו כל כך גאים."

אדיסון שיתפה את הפוסט שבוע לאחר שג'רמי הודה לה במהלך נאום הקבלה שלו. "אדיסון טימלין, אני אוהב אותך עמוק בעצמותי, תודה על כל מה שאתה עושה, תודה על כל מה שעשית", הוא הכריז.

כמה זמן ג'רמי אלן ווייט ואדיסון טימלין נשואים?

הזוג נפגש ב-2008 בזמן הצילומים אחרי בית ספר. עם זאת, הם לא התחילו לצאת עד שנים מאוחר יותר.

בשנת 2013, ה קליפורניקציה שַׂחְקָנִית רמז על הרומנטיקה שלהם במהלך ראיון עם הבזאר של הרפר. "יש לי מתוקה שלא אגלה", אמרה אז. "יש לנו בסיס נחמד מלהיות חברים במשך תקופה ארוכה, ואז זה לקח פנייה ימינה קשה לרומנטיקה."

ג'רמי הציע לאדיסון נישואין באפריל 2019, בזמן שהם קשרו את הקשר באותו אוקטובר.

Stewart Cook/PictureGroup עבור FX/Shutterstock

האם ג'רמי אלן ווייט ואדיסון טימלין חולקים ילדים?

ג'רמי ואדיסון קיבלו את פני בתם הראשונה, עזר, בשנת 2018. בני הזוג הפכו מאוחר יותר להורים לשניים כאשר אדיסון ילדה את בתם השנייה, דולורס, ב-2020.

"כשגיליתי שאשתי ואני בהריון… היא התקשרה אליי כי היא רצתה פשוט לספר לי מיד. בדיוק עברנו לגור בבית שלנו בלוס אנג'לס, וישבתי בחצר האחורית לנוח קצת. והיה עץ ממש ישן שישב בפינה, עם קן יונק דבש בתוכו", נזכר ג'רמי בזמן שדיבר איתו בסטייל באוגוסט 2022. "העץ היה מת, אבל הקן נראה כאילו היה שם הרבה זמן. כשאשתי סיפרה לי שאנחנו בהיריון, העיניים שלי היו רק על יונק הדבש הזה שמתרוצץ כל הזמן. אז, קניתי יונק דבש קטן עבור עזר, בתנו הבכורה."קישור מקור