האם דימיטרי ואשלי עדיין ביחד?

האם דימיטרי ואשלי עדיין ביחד?

דימיטרי סנודן ואישה אשלי סנודן הייתה דרך סבוכה למצוא אחות אחות שכן מסעם תועד בשלוש העונות הראשונות של TLC מחפש אחות אחות. אבל האם דימיטרי ואשלי עדיין ביחד למרות שלא הופיעו בעונה 4 של סדרת הריאליטי? קבלו עדכון על מערכת היחסים הזוגית, למטה.

האם דימיטרי ואשלי עדיין בנישואי רבים?

כשהמעריצים הכירו את דימיטרי ואשלי בעונה 1 של מחפש אחות אחות בשנת 2018, הזוג שלהם היה ביחד תשע שנים. בעוד שהם ראו עצמם נשואים, הם מעולם לא קשרו את הקשר באופן חוקי.

במהלך כל הזמן שלהם בתוכנית, הזוג חיפש להרחיב את משפחתם על ידי הוספת בן זוג נוסף. לרוע המזל, החיזור שלהם עם אישה בשם ג'וזלין במהלך העונה הראשונה לא הסתיים בנישואים. כשהם חזרו לעונה 2, המעריצים צפו בדימיטרי ואשלי מחזרים ומתחתנים רוחנית ונסה קובס.

עם זאת, ונסה עזבה את נישואי הרבים ועברה לאוסטרליה זמן קצר לאחר שצולם עונה 2, מה שהשאיר את הסנודנס להתחיל בחיפושים מחדש.

"תודה על האהבה והתמיכה. אני לוקח זמן להיות עם אחותי באוסטרליה", כתבה ונסה באמצעות אינסטגרם באפריל 2019.

לאחר מכן, דימיטרי ואשלי השתנו והחלו לחזר אחרי שתי נשים כשחזרו לתוכנית TLC לעונה 3.

"אשלי ואני תמיד רצינו משפחה ברבים, וביום שמצאנו את ונסה והתחתנו איתה, חשבנו שזהו", אמר דימיטרי לאחר הפרידה. "אחרי שהתגרשנו, לא רק שהחלמנו, אלא שאנחנו מחזרים אחרי שתי נשים בו זמנית", הוסיפה אשלי בהתייחסה ל טיילר מידלטון ו כריסטלין "כריסי" פטרסן. אף אחת ממערכות היחסים הללו לא עמדה במבחן הזמן.

האם דימיטרי ואשלי עדיין ביחד?

לאחר כמה מערכות יחסים כושלות עם כמה נשים שונות, דימיטרי ואשלי התמודדו עם בעיות במערכת היחסים שלהם. אחרי כמה חודשים של שמועות מפוצלות, אשלי אישרה שהיא ודימיטרי נפרדו בפוסט שנמחק מאז באינסטגרם ביולי 2021. "אני רווקה ואסירת תודה לכל החיים", כתבה אז.

היא אמנם יעצה למעריצים לא לשאול "שאלות אישיות של אנשים שאתה לא מכיר, באופן אישי", אבל היא הזכירה שהיא "נרגשת עמוקות מה-DM, מהצ'ק-אין, ממילות העידוד ומהחוויות המשותפות שאני מקבל מדי יום".

איפה דימיטרי ואשלי עכשיו?

לאחר שעזב את התוכנית, נראה שדימיטרי החליט לחיות חיים בפרופיל נמוך יותר מכיוון שהוא מחק את כל התמונות שלו מאינסטגרם. למרות שהחשבון שלו נשאר ציבורי, הוא לא פעיל מאז 2020.

באשר לאשלי, היא עדיין פעילה מאוד ברשתות החברתיות ולעתים קרובות משתפת תמונות של שלושת ילדיהם הגדלים של הזוג לשעבר.

קישור מקור