האם דמי לובאטו יוצאת עם יוטות? רמזים לחבר חדש, תמונות

האם דמי לובאטו היכרויות עם אמן עצמאי יוטה$? הרמזים מצטברים לכך שכוכב העל המזמר מעורב עם המוזיקאי המתפתח מטורונטו, השם האמיתי ג'ורדן לוטס, כפי שהם נצפו יחד בהזדמנויות רבות, והיא השאירה כמה תגובות פלרטטניות בפוסטים שלו ברשתות החברתיות. המשיכו לקרוא את הרמזים שהשניים נתנו שהם יכולים לצאת.

דמי לובאטו וג'וט$ אהבו לעבוד ביחד

Jute$ שיתפה פעולה עם דמי, בת 29, בשיר החדש שלה "Substance", והוא פרסם על כך באינסטגרם ב-15 ביולי, וכתב, "אחד מהשירים האהובים עלי שאי פעם עבדתי עליהם", ו"אני מרגיש כל כך מבורך להיות חלק ממשהו שאני כל כך מעריץ גדול שלו". הזמר "בטוח" הגיב בתגובה, "תודה רבה. הרגת את הפגישה (SESSIONS) ואני כל כך אסיר תודה שהגעתי לעבוד איתך. הנה לעוד רבים!! בוא נלך!!"

דמי לובאטו השאירה תגובה פלרטטנית על Jute$

אבל הייתה חילופי דברים בינואר הקודם שנתפסו על ידי מעריצים בתפיסות מסך שרמז שאולי קורה משהו בין השניים שהוא יותר מסתם מוזיקה. Jute$ כתבה בפוסט שנמחק כעת באינסטגרם, "היי, שתקתי כאן לאחרונה. עבדתי על EP שיקרע לגמרי", שאליו כתבה דמי בתגובות, "זה לא כל מה שעבדת עליו", כולל אימוג'י מחייך ומסמיק, עיניים סקרניות פעורות ואימוג'י בכתב יד.

דמי לובאטו ו-Jute$ נופשו ביחד

Jutes$ שיתף סדרה של תמונות חופשה לבילוי טרופי ב-24 ביולי, ותצלום אחד הראה אותו יושב ליד דמי זוהר עם זרועו סביבה כשהם יושבים על סירה עם חברים. היא כתבה בתגובות על תמונה של Jute$ בבריכה שלהם משקיפה אל האוקיינוס, "התמונה הרביעית היא שאנחנו לנצח מתגעגעים ללטה (הקבוע) שלנו מדווה ונזכרים בכל התולעים הזוהרות שמעולם לא הופיעו לנו."

באדיבות Jute$/Instagram

דמי לובאטו מציגה תמיכה במוזיקה החדשה של Jute$

זמרת השיר "Sorry Not Sorry" גם שיחקה אשת הייפ עבור EP הבכורה של Jute$, הוליווד הילבילי. היא גם עודדה לפיכחותו במהלך פוסט ב-27 ביולי שבו כתב על הידבקות ב-COVID-19, מציין 100 ימים לפיכחות וכיצד ה-EP שלו "יורד תוך שבוע ויום ואני ממש נרגש להתחיל את הפרק החדש הזה… זה טוב". דמי הגיבה ואמרה לו, "1. הוליווד הילבילי הוא 2. תרגיש טוב יותר בהקדם האפשרי ו-3.100 ימים זה הישג כזה. אני כל כך גאה." יוטה$ השיב בקריאה לדמי "המתוקה ביותר אי פעם".

דמי לובאטו ו-Jute$ נהנו מיציאות ביחד

באחרונה סטורי באינסטגרם ששותף על ידי Jute$ בהופעה של להקת Turnstile, הוא ראה מתנדנד אל החבורה ומעביר את המצלמה כדי להראות חולצת טריקו לבנה עטופה דמי יושבת אחד למטה, מחייכת ונהנית איתו מהקונצרט. יוטה$ גם ליווה את דמי לה ג'ימי קימל בשידור חי! הופעה ב-13 ביולי.

נציג של Jute$ לא הגיב מיד בקשרבקשתו של תגובהקישור מקור