האם דניאל באסבי עברה ניתוח פלסטי? תמונות כוכבים 'OutDaughtered'

איך היא עשתה את זה?! אתה לא יכול להכחיש את העובדה OutDughtered כוכב דניאל באסבי נראה מדהים אחרי שישה ילדים. בעוד מעריצים רבים העלו השערות שדניאלה, בת 38, עברה ניתוח פלסטי כדי להחזיר את גופה לפני התינוק, איש הטלוויזיה הריאליטי אומר שזו פשוט גישה חדשה לאוכל וכושר שעזרה לה להוריד את הקילוגרמים בהריון.

בינואר 2021, דניאל חשפה אם היא עברה מתיחת בטן לאחר שהודתה במהלך שאלות ותשובות באינסטגרם ששואלים אותה את השאלה הזו "הרבה".

"לא, לא עברתי מתיחת בטן," היא הבהירה על כניסתה מתחת לסכין, והוסיפה, "אבל לא הייתי חושבת שפחות מישהו אחר ירצה לקבל אחת. אני יודעת את האתגרים שאחרי הגוף מתמודדים עם הגוף שלנו אחרי שעברנו הריון, אז אם איזו אמא אחרת בחרה לעשות מתיחת בטן, בכל אופן… אתה עושה את זה."

למרות שהסתמכה על כושר ודיאטה כדי לחזור לגוף שלה לפני התינוק, דניאל הודתה בפברואר 2022 שהיא עומדת לקבל מילוי שפתיים כדי להתמודד עם פציעה שהייתה לה בכיתה ה'.

נפילה קשה הותירה את אמא לשישה עם רקמת צלקת וסחוס שנוצרו בפיה ובשפתיה. מאז, ה OutDughtered הכוכבת הראתה את ההבדל שעשה מילוי השפתיים שלה.

בשנת 2016, דניאל כתבה פוסט בבלוג ל-TLC המסביר את השינויים שהיא הייתה צריכה לעשות בתזונה שלה לאחר שילדה חמישיות – אווה ליין, אוליביה מארי, הייזל גרייס, ריילי פייג' ופארקר קייט – באפריל 2015.

"בהריון החמישייה שלי, 'עשיתי מה שאני צריך למען התינוקות'. זה אומר לעשות דיאטה של ​​4,500 קלוריות ביום ולשכוח את כל מה שלמדתי על אכילת מזון נקי ובריא", היא שיתפה אז. "הייתי צריך ממש לאכול את הקינוח שלי לפני שיכולתי לאכול את הסלט בצלחת שלי. למרות שהרעיון הזה נשמע טוב בתיאוריה, בפועל הוא היה מתיש".

באדיבות דניאל באסבי/אינסטגרם

עכשיו, דניאל – שגם חולקת את הבת בלייק לואיז עם בעלה אדם באסבי – צופה בספירת הקלוריות שלה ומתאמן בבית מכיוון שלוח הזמנים הקדחתני שלה לא מאפשר יותר מדי זמן לחדר הכושר.

"יש ימים שאני באמת מסוגלת לברוח וללכת לחדר כושר, אבל בתור אמא לשישה, זה לא קורה לעתים קרובות מדי, ואני מנסה כמיטב יכולתי לעשות אימונים בבית", כתבה. "התאמתי את השגרה שלי כך שתתאים ללוח הזמנים היומי שלי. כדי לבנות כוח, אני עושה כפיפות בטן ושכיבות סמיכה כל יום. ותשכחו מ-Stairmaster – אני משתמשת במדרגות שלנו גם לאימונים יומיומיים, בנוסף ל'אימון' אני מביאה חמישה תינוקות למעלה ולרדת במדרגות כל היום".

דניאל המשיכה, "רוב הימים שלי כוללים את התינוקות, אז כמעט כל יום, אני פורצת את העגלה עם שישה מושבים ויוצאת לטיול/ריצה. אני מעמיס את הקווינט ודוחף בערך 200 פאונד ברחבי השכונה בזמן שבלייק רוכבת על האופניים שלה – עכשיו זה אימון בשבילך!!"

כשיש לה הזדמנות להזיע ממשפחתה, אמא הריאליטי אוהבת לצאת לשיעור כושר קבוצתי. לאחרונה היא התלהבה מהשיעור שלמדה ב-Rush Cycle, בוטיק הספינינג שפתחה עם אדם ביוסטון.

"האולפן @rushcycle_leaguecity היה מדהים הלילה!" היא כתבה תמונה שלה ושל האחיות התאומות אשלי וקריסטל לאחר רכיבה ממריצה לפני מגפה. "אין כמו להזיע את זה על אופניים עם בעלך, אחיותיך, משפחת יוסטון6, אנג'י ומשפחת Rush שלנו טימברלייק לעומת ביבר רשימת השמעה! ???”

קישור מקור