דניאלה-מוחמד-להתאחד מחדש

האם דניאל ורוברט עדיין ביחד?

ארוס בן 90 יום ותיק דניאל ג'בלי (לבית מולינס) אינו זר לקשיי היכרויות. מעריצי העונות המוקדמות של תוכנית המצליחה TLC יזכרו את הדרמה שהתרחשה בין דניאל לאקס שלה מוחמד ג'בלי. חמש שנים לאחר סיום הגירושים שלהם, דניאל תיעדה את ניסיונה לחזור לסצנת ההיכרויות במהלך העונה הראשונה של הספין-אוף Discovery+ 90 יום: חיי הרווקות. נדמה היה שהיא הצליחה עם גבר בשם רוברט. אבל האם דניאל ורוברט עדיין ביחד היום? המשך לגלול למטה כדי לקבל עדכון.

דניאל הופיעה לראשונה בזכיינית בעונה 2 של ארוס בן 90 יום. ארוסה דאז, מוחמד, עבר מתוניסיה לביתה הקטן של האם החד הורית בנורווק, אוהיו, ועד מהרה החלו לעלות מתחים במשק הבית. בני הזוג התמודדו עם תגובה נגדית ממשפחתה של דניאל, שהרגישה בתוקף שמוחמד משתמש בה אך ורק לגרין קארד.

פעולות האיבה התגברו בין השניים כאשר מוחמד גילה שדניאל משקרת לו לגבי הכספים שלה, ודניאל האשימה את מוחמד בבגידה בה עם נשים באינטרנט, דבר שהוא הכחיש. אמנם הם הגיעו למזבח והופיעו על ארוס ל-90 יום: באושר, אי פעם? ב-2016 וב-2017, היה ברור שדברים לא היו טובים במערכת היחסים שלהם ובשנת 2017, כוכבי הריאליטי התגרשו.

באדיבות דניאל ג'בלי/אינסטגרם

בשנת 2021, דניאל הופיעה כאחת הסינגלים המחפשים ב- ארוס בן 90 יום סדרת ספין-אוף 90 יום: חיי הרווקות. ההצגה באה בעקבות הקודם 90 יום כוכבים כשהם ניווטים בעולם הדייטים לאחר הפרידה שלהם. אם לארבעה ילדים נאבקה ליצור קשרים עד לדייט שלה עם רוברט בן ה-51.

רוברט ודניאלה התחברו מיידית לדניאל שהגיבה במאי 2021 ב-an ראיון עם Us Weekly שזו הייתה הפעם הראשונה שהיא הרגישה בנוח להיפתח לעניין פוטנציאלי לגבי מערכת היחסים שעברה.

השניים נפגשו שוב לדייט שני, כשרוברט פגש את דניאלה בביתה, מגיע עם פרחים ביד. רוברט אמר למצלמה שהוא עצבני לקראת הדייט. "אני נרגש ועצבני בו זמנית. באתי ממערכת יחסים גרועה אז זה סוג של… אני רוצה מישהו שרוצה להיות שם ונהנה להיות איתי. נראה שדניאלה ממש אוהבת משפחה וזה אותו דבר שאני מחפש, היא מישהי שמאמינה בערכי המשפחה ורוצה לשפר את עצמה ולנסות לפגוש את האדם הנכון", הוא הודה.

למרות שהשניים הצליחו, העונה הסתיימה כשדניאל חשפה כי מערכת היחסים בינה לבין רוברט התפרקה. מאז, רוברט לא הופיע באף אחד מהפוסטים של דניאלה באינסטגרם, למרות ה 90 יום OG פעיל למדי באתר המדיה החברתית.

דניאל הייתה עסוקה לאחרונה, מסיימת בית ספר לאחיות בדצמבר 2021, ומופיעה בעונות 1-4 של יומני 90 יום. גם היא והאקס שלה מוחמד התגברו על המחלוקות ביניהם ושניהם אמרו שהם ביחסים טובים עכשיו אחרי שמוחמד שבר את שתיקתו והגיע לדניאלה אחרי שישה חודשים שבהם לא דיבר.

"ואז פתאום בפברואר, מישהו שולח לי הודעה ואוהב, 'היי, מה שלומך?'", אמרה דניאל בראיון בלעדי ל- בקשר באפריל 2020. "אנחנו מדברים מאז. זה מצחיק. לא חלמתי כבר מיליון שנה שהוא יגיע בכוחות עצמו".

קישור מקור