האם דני מאסטרסון ב'מופע שנות ה-90'? שערוריית שחקן הייד

כמה מהדמויות הראשיות מ המופע של שנות ה-70 ישחזרו את תפקידיהם בספין-אוף של נטפליקס המופע של שנות ה-90. אבל יהיה דני מאסטרסון להופיע בתור סטיבן הייד בתוך משפט האונס המתמשך שלו? המשך לגלול כדי לגלות אם מאסטרסון יופיע, אילו כוכבים מקוריים ישחזרו את תפקידיהם ועוד.

האם דני מאסטרסון יופיע ב"הצגה של שנות ה-90"?

למרות שכיכב בתפקיד הייד ב"פוקס". המופע של שנות ה-70 מ-1998-2006, מאסטרסון לא צפוי להופיע ב- המופע של שנות ה-90 על רקע האשמות על אונס שהועלו נגדו.

מה עשה דני מאסטרסון?

ביוני 2020, משטרת לוס אנג'לס האשימה את מאסטרסון בשלוש עבירות אונס לאחר חקירה של שלוש שנים. הוא הואשם שאנס אישה אחת ב-2001 ושתי נשים ב-2003.

המשפט הראשון התקיים בנובמבר 2022, אם כי הוא הוכרז כמשפט שגוי לאחר שחבר המושבעים לא הצליח להגיע למסקנה. ב-18 בנובמבר, השופט שרליין פ. אולמדו אמר למתדיינים לקחת הפסקה של שבוע ולהגיע לקונצנזוס לאחר חג ההודיה.

עד 30 בנובמבר, חבר המושבעים לא הצליח להגיע לקונצנזוס והם נותרו חלוקים לאחר שבעה ניסיונות הצבעה.

"למרות שאנו מאוכזבים מהתוצאה במשפט זה, אנו מודים למושבעים על שירותם", אמר משרד התובע המחוזי בלוס אנג'לס בקשר בהצהרה דאז. "אנחנו גם רוצים להעניק את הערכתנו הלבבית לקורבנות על כך שצעדו באומץ קדימה וסיפרו על חוויותיהם המצרות. אנו גם מודים על העבודה הקשה של צוות התביעה וכעת נשקול את הצעדים הבאים שלנו בכל הנוגע להעמדה לדין בתיק זה".

בחירת חבר השופטים למשפט חוזר של מאסטרסון נקבעה ל-29 במרץ 2023.

אילו כוכבות 'המופע של שנות ה-70' יופיעו ב'מופע שנות ה-90'?

קורטווד סמית' ו דברה ג'ו רופ חוזרים על תפקידיהם כרד פורמן וקיטי פורמן ויככבו בתוכנית כדמויות ראשיות.

בינתיים, חברי צוות מקוריים טופר גרייס (אריק פורמן), לורה פרפון (דונה פורמן),אשטון קוצ'ר (מייקל קלסו), מילה קוניס (ג'קי בורקארט), וילמר ולדרמה (פז) ו טומי צ'ונג (ליאו) יעשה הופעות אורח מיוחדות.

Moviestore/Shutterstock

חברי הקאסט החדשים כוללים קלי האוורדה (ליה פורמן), מייס קורונל (עוֹרְבָנִי), אשלי אודרהייד (גוון), סם מורלוס (ניקי), רן דוי (אוזי) ו מקסוול אייס דונובן (נייט).

על מה עוסק 'המופע של שנות ה-90'?

המופע של שנות ה-90 עוקבת אחר ליאה פורמן, בתם של אריק ודונה פורמן, כשהיא מבקרת את סבה וסבתה רד וקיטי לקראת הקיץ.

קישור מקור