לורין דלעת אפירד בעל ג'וש מאיים על Honey Boo Boo BF Dralin

האם האני בו בו מאורסת לדרלין קארסוול? טבעת, רמזים

אלנה "האני בו בו" תומפסון חוגגת את בואה של אחותה לורין "דלעת" שאנוןהתאומים שזה עתה נולדו, אבל האם מזל טוב גם לה? ה פעוטות ונזר אלום נצפתה עם סלע על ~האצבע הזו~. המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על ההתקשרות האפשרית של Honey Boo Boo.

מיהו החבר של האני בו בו, דרלין קארסוול?

כוכבת TLC חשפה לראשונה שהיא הייתה במערכת יחסים במהלך סשן שאלות ותשובות באינסטגרם בינואר 2021. "אתה חייב חבר?" שאל אחד העוקבים. אלנה הגיבה אז, "יססס." בשקופית הבאה, כוכבת הילדים הוסיפה שהחיים "לא יכולים להיות טובים יותר". באותו ספטמבר היא יצרה את מערכת היחסים שלה עם דרלין קארסוול פקיד אינסטגרם.

MEGA

הצמד התמודד עם לא מעט ביקורת מצד הצופים בשל פער הגילאים שלהם בן ארבע שנים. עם זאת, להאני בו בו יש את התמיכה הקולית של אמה, אמא ג'ון שאנון.

"בעניין של היכרויות בין-גזעיות, זה קשה", אמרה המטריארך בראיון בלעדי עם בקשר. "אתה יודע, כאילו, היא בת 17, היא תהיה בת 17. אתה יודע, היא יכולה לקבל את ההחלטות שלה ואנשים לא שוכחים את זה. ג'וש ודלעת היו באותו גיל או אפילו צעירה יותר בשנה מאשר כשהיא וג'וש נפגשו יחד".

בעלה של לורין, ג'וש אפירדלאחרונה הראתה את הצד המגונן שלו ונתנה לחבר שלה אזהרה חמורה בפרק ביוני 2022 של אמא יוני: הדרך לגאולה.

"היא כן גרה בבית שלנו, אז הדבר היחיד שאני מבקש זה כבוד, כנות ולהתייחס אליה ממש ממש טוב כי לא הייתה לה האמא הכי טובה בעולם שתתייחס אליה כמו שהיא אמורה לקבל יחס [sic]", אמר ג'וש בפרק. "אם לא תעשה את כל הדברים האלה, אחי, אני פשוט אשבור לך את הצוואר, בסדר?"

בעוד שדרלין שתק, ג'וש הדגיש שהדבר החשוב ביותר הוא שהוא "מתייחס אליה טוב".

האם האני בו בו מאורסת?

האימא יוני: מ-Not to Hot הכוכבת עוררה שמועות גדולות על אירוסין לאחר שזוהתה מספר פעמים עם טבעת על הקמיצה השמאלית. מכתבי וידוי על הסדרה ועד לצילומים של קבלת פנים לתינוקות החדשים של אחותה, זה אביזר שהיא נראתה לובשת באופן קבוע.

למרות שלא אושר אם מדובר בטבעת אירוסין או הבטחה, ברור שהדברים מתחילים להיות רציניים במערכת היחסים שלה.

קישור מקור