האם הארווי ויינשטיין נשוי? למפיק הסרט יש 2 נשים לשעבר

החלק הזה בחייו הסתיים. הארווי ויינשטיין היה נמצא אשם בשני סעיפי אונס באולם בית המשפט בקליפורניה ב-19 בדצמבר 2022, לאחר שהורשע לראשונה באונס מדרגה שלישית ובמעשה מיני פלילי מדרגה ראשונה בניו יורק בפברואר 2020. אבל לפני כל זה, האם ויינשטיין נשוי? ואם כן, מה קרה לבן זוגו/ים?

האם הארווי ויינשטיין נשוי?

אלן דוידסון/שוטרסטוק

כן, ויינשטיין היה נשוי לא פעם אחת, אלא פעמיים בחייו. ב-1987 התחתן עם עוזרו איב צ'ילטוןאבל בסופו של דבר הם התגרשו בשנת 2004. וב-2007, הוא התחתן עם מעצבת אופנה ושחקנית ג'ורג'ינה צ'פמן. בעקבות ההאשמות על הטרדה מינית נגד ויינשטיין, צ'פמן הודיעה שהיא עוזבת את המפיק המושחת ב-2017. לפי הדיווחים הם הגיעו להסדר גירושין בינואר 2018.

מה אנחנו יודעים על נשותיו של הארווי ויינשטיין?

חייו של ויינשטיין עם העוזר לשעבר צ'ילטון היו קצת יותר פרטיים, אבל אנחנו יודעים שהם חולקים שלוש בנות – רמי, יליד 1995, אמה, שנולדה ב-1998 ורות, שאותה קיבלו ב-2002.

אנחנו יודעים קצת יותר על צ'פמן כי היא דמות ציבורית בפני עצמה. היא הייתה חברת שחקנים קבועה Project Runway All Stars והוא מייסד שותף של לייבל האופנה Marchesa. היא גם השתתפה בסרטים אחרים ובתוכניות טלוויזיה כגון רכלנית, יומני האומנת, נקודת שוויון ועוד.

איפה נשותיו של הארווי ויינשטיין עכשיו?

לא הרבה ידוע על צ'ילטון עכשיו כשהיא ווינשטיין גרושים וכבר שנים רבות. היא נישאה בשנית בעקבות פרידתם לאיש עסקים בשם סאל מרטיראנו, אך נראה שהם נפרדו מאז.

הכירו את 2 נשותיו לשעבר של האנס המורשע הארווי ויינשטיין, איב צ'ילטון וג'ורג'ינה צ'פמן ג'ורג'ינה
ג'ואל ריאן / AP / Shutterstock

באשר לצ'פמן, נראה שהיא עדיין משגשגת גם בעקבות ההאשמות נגד בעלה לשעבר. יש לה שווי נקי מוערך של בערך 20 מיליון דולר, לפי Money.com.

למרות שהיו חששות שהלייבל שלה ייהרס בגלל ההאשמות נגד בן זוגה לשעבר, העיצוב של צ'פמן לשמלה הוצג ב-Met Gala 2019 בניו יורק כשהיא לבושה על ידי שחקנית קונסטנס וו במאי 2019. אני מקווה שהיא תוכל להמשיך לצמוח כמעצבת ומייסדת תווית למרות המחלוקת סביב האקס שלה ונישואיה הקודמים.

בפברואר 2020, אֲנָשִׁים אישר שהמעצב עבר לצאת עם שחקן אדריאן ברודי.

אם אתה או מישהו שאתה מכיר עבר התעללות מינית, התקשר ל- מוקד תקיפה מינית ארצי בטלפון 1-800-656-HOPE (4673). איש צוות מיומן יספק תמיכה סודית, נטולת שיפוט, כמו גם משאבים מקומיים כדי לסייע בריפוי, החלמה ועוד.

קישור מקור