ג'אז ג'נינגס

האם הג'אז ג'נינגס בהרווארד? סטטוס בית ספר, רב סרן

בעוד TLC מככב ג'אז ג'נינגס התקבלה על ידי אוניברסיטת הרווארד היוקרתית, היא דחתה את קבלתה כדי להתמקד ברווחתה. המשיכו לקרוא לפרטים על הסטטוס של ג'אז בהרווארד, המגמה שלה ועוד.

מתי הג'אז ג'נינגס התקבל בהרווארד?

ג'אז התקבלה על ידי האוניברסיטה ב-2019, אבל באוקטובר אותה שנה היא החליטה לקחת חופש לפני שתהפוך למשרתת. "לאחר שיקול דעת מדוקדק החלטתי לקחת הפסקה לפני שמתחיל בהרווארד. זו לא הייתה החלטה קלה, אבל היא ההחלטה הנכונה עבורי", אמרה למעריצים ב-1 פוסט באינסטגרם.

"השנים האחרונות היו כל כך מלאות ועמוסות שהבנתי שאוכל לנצל קצת זמן כדי להתמקד מחדש ולהיות הגרסה החזקה ביותר של עצמי. אני כל כך אסיר תודה על התמיכה של הוריי ושל הרווארד בקבלת ההחלטה הזו ומצפה להתמקד בקצת טיפול עצמי ולהתכונן להתחיל את הפרק הבא המרגש הזה בחיי", המשיך ג'אז.

היא סיימה לצלם את עונות 6 ו-7 של תוכנית הריאליטי שלה, אני ג'אזלפני שהחליטה שהיא מוכנה להתחייב לחיי המכללה.

ג'אז הייתה מוכנה סוף סוף להתחיל את המסע המכללתי שלה בינואר 2022, וגילתה שהיא התקבלה מחדש לבית הספר. ב-18 בינואר 2022, טיק טוק סרטון, ג'אז אמרה למעריצים שהיא קיבלה אימייל מהרווארד והחלה לקרוא אותו בקול. "חדשות טובות," היא קראה, וחשפה את התוכן שנכתב, "אתה מאשר לחזור. ברוכים הבאים להרווארד שוב!"

באדיבות משפחת ג'נינגס/אינסטגרם

מהו המייג'ור של ג'אז ג'נינג בהרווארד?

ילידת דרום פלורידה לא פרסמה את הציבור הגדול שלה אבל נתנה כמה רמזים לגבי מה התוכניות העתידיות שלה יכולות לכלול. לאחר קבלתה להרווארד ב-2019, היא אמרה בסרטון TLC מקוון שהיא מקווה להתמחות ב"פילוסופיה, מגדר ודת", אבל היא תחליט על תחום הלימודים שלה ברגע שתירשם.

עם זאת, ג'אז גילה עניין להמשיך בקריירה ברפואה לאחר שהתמחתה אצל המנתח הפלסטי ד"ר. סידבה גלאגר במהלך עונה 7 של תוכנית הריאליטי שלה.

"זה היה די מופתי לראות את ד"ר גלאגר עובד. היא הצליחה לתפור הכל בקפדנות רבה והדרך שבה היא עשתה את התפירה הייתה כל כך מהירה… היא אמנית," ג'אז פרץ ב-1 בפברואר 2022, סיום העונה פרק בסדרה שלה.

"ניתוחים פלסטיים הם כמו אמנות, אז להיות מסוגל לעשות משהו כזה, לשנות את חייהם של אנשים בצורה כזו, כאילו, זה כל מה שאני מייצג. ואני בהחלט לא מבטלת את לימודי הרפואה כאופציה עבורי", הוסיפה.

איך הג'אז ג'נינגס הפך למפורסם?

במהלך ראיון משנת 2007 עם ברברה וולטרס עבור חדשות ABC' 20/20, ג'אז בת 6 הסבירה את סיפורה כאחד ממקרי הטרנסג'נדר המתועדים הצעירים ביותר. היא עברה את הראשון מבין שלושה ניתוחי אישור מגדר בשנת 2018, כשהייתה בת 17.קישור מקור