האם ההורים של ג'אז ג'נינגס עדיין ביחד?

אני ג'אז כוכב ג'אז ג'נינגס יש הורים כל כך תומכים וחביבים, אבל האם הם עדיין ביחד? גרג ו ג'נט ג'נינגס הופיעו בתוכנית של בתם מאז 2015. עם זאת, כל המשפחה שלהם הייתה בטלוויזיה מאז שג'אז היה רק ​​בן 6.

המשיכו לקרוא כדי ללמוד את כל מה שאנחנו יודעים על נישואי ההורים של ג'אז.

האם הורים של ג'אז ג'נינגס עדיין ביחד?

בעוד שגרג וג'נט אינם פעילים ברשתות החברתיות כמו בתם כוכבת הריאליטי, השניים עדיין נתנו למעריצים עדכון על נישואיהם.

באפריל 2022, גרג שיתף תמונה מתוקה שלו ושל ג'נט נהנים מיום חוף.

"להסתנן ולהתחזק עם הדבש שלי!" הוא כיתוב את פוסט באינסטגרם בזמן.

ג'אז גם נתנה למעריצים הצצה למערכת היחסים של הוריה מחוץ לתוכנית הריאליטי שלהם. באוגוסט 2021, היוטיוברית חגגה את יום השנה של האנשים שלה.

"יום נישואין שמח אמא ואבא! אני אוהבת את שניכם מאוד, ואני שואבת השראה מהאהבה שלכם בכל יום", כתבה ג'אז את הפוסט שלה בזמנו. "שניכם הכי טובים."

מאט ברון/BEI/Shutterstock

מה הם השמות האמיתיים של ההורים של ג'אז ג'נינגס?

ג'נט וגרג הגיעו למעמד של דמות ציבורית לאחר שבתם זכתה להופעות טלוויזיה בגיל 6 בלבד, כולל הופעות ב- המופע של רוזי אודונל ו 20/20. ג'אז שיתפה בתוכניות הטלוויזיה את סיפור התבגרותה כילדה טרנסג'נדרית. במהלך תקופה זו, מר וגברת ג'נינגס בחרו בשם הבדוי רנה וסקוט.

עם זאת, לאחר שסדרת ה-TLC שלהם עלתה לראשונה בשנת 2015, בני הזוג החלו להשתמש בשמות הפרטיים האמיתיים שלהם, גרג וג'נט, בפומבי. עם זאת, לאחר שבע עונות, שם המשפחה החוקי של משפחת ג'נינגס עדיין לא ידוע.

בראיון קודם עם מיאמי הראלד, ג'נט הסבירה את הסיבה לכך שהם "מנסים להתחבא [their] שם משפחה אמיתי ככל האפשר."

"שם המשפחה שלנו הוא שם משפחה מאוד יהודי וארוך. היה לנו קל יותר בשלב הזה", הסבירה אמו של ג'אז. "היא ידועה בשם ג'אז ג'נינגס. עם תוכנית הטלוויזיה, הם לא הולכים לספר לאף אחד איפה אנחנו גרים. תוכנית הטלוויזיה לא מתכוונת להתייחס לשם המשפחה האמיתי שלנו".

מהן התפקידים של ההורים של ג'אז גרג וג'נט?

ההורים הגאים הקימו את קרן TransKids Purple Rainbow ופועלים כפעילי שוויון זכויות בקהילה שלהם.

כשזה הגיע למעבר של בתם, גרג דיבר על איך הוא וג'נט תמכו בג'אז מההתחלה.

"ג'אנט ואני מסכימים ב-100 אחוז לגבי האופן שבו עלינו לגדל את הג'אז", אמר בעבר ל-ABC News. "אנחנו לא מעודדים, אנחנו תומכים. ואנחנו פשוט ממשיכים להקשיב למה שהיא אומרת לנו. אני תמיד אומר שאני בקו הקדמי. ג'אז מוגנת, כי היא לא מתאפקת, כי אני מכבה את השריפות לפני שהן שורפות אותה. אני רוצה לסלול את הדרך לחיים טובים יותר עבורה, ועבור כל ילד טרנס. הם לא ביקשו להיוולד ככה".

מלבד היסוד שלהם, גרג עובד גם כעורך דין, ומספק ללקוחות שירותי תכנון עיזבון וניהול נאמנות.

עונה 8 של אני ג'אז בכורה ב-TLC ביום שלישי, 24 בינואר, בשעה 22:00 ET.קישור מקור