האם 'הזוג הקטן' חוזר לטלוויזיה? ג'ן ארנולד הערות

ד"ר ג'ן ארנולד גילה אם או לא הזוג הקטן חוזר בראיון וידאו בלעדי עם בקשר. הפרק האחרון של התוכנית שודר ב-TLC ב-2019.

"אני מנחשת שזה כנראה לא", אומרת ג'ן, בת 48 בקשר על התוכנית שעלולה לעשות קאמבק. "הרשת בערך אמרה שהם טובים לעת עתה. החוזים שלנו הסתיימו בתחילת המגיפה, ודיברנו על לחזור ולחזור ולהתחיל מחדש".

הזוג הקטן עקבה אחרי ג'ן, בעלה ביל קלייןוחייהם של ילדיהם וויל וזואי בפלורידה.

ג'ן אומרת שהיא וביל, בן 47, לא מתנגדים לרעיון להחזיר את התוכנית. "אבל אני חושבת שבאופן כללי, זה תמיד היה, זה תלוי באותו רגע", היא מוסיפה. "במונחים של לוודא שזו החלטה טובה עבור הילדים."

איימי זוסמן / AP / Shutterstock

הנאונטולוג מציין שוויל, בן 12 וזואי, בת 10, "מתגעגעים לצוות" והילדים אפילו שאלו אם צוות ההפקה של התוכנית "בא איתנו" כשהמשפחה עברה מפלורידה לבוסטון מוקדם יותר השנה.

כשהיא מכנה את הצוות "המשפחה האחרת שלהם", ג'ן מודה שהיו להם "קשרים די טובים" עם "המפיקים הנפלאים" ועם חברי צוות אחרים.

"אני חושבת שהם כנראה יהיו בסדר, אבל אתה יודע מה, גם אנחנו בסדר", אומרת ג'ן על חיי המשפחה עם או בלי התוכנית. "אנחנו קצת מתרוצצים, נהנים מהעבודה שלנו, ואני חושב שאנחנו חוקרים דברים אחרים. כאילו אולי יש הזדמנות לעשות דברים אחרים במדיה שהם שונים מזה הזוג הקטן."

ג'ן וביל החלו לככב הזוג הקטן בשנת 2009. הם משכו את תשומת הלב של הצופים על ידי מתן מבטים פנימיים לנישואים, לקריירה ולמסע ההורות שלהם. התוכנית רצה במשך 14 עונות, כשהפרק האחרון שודר בספטמבר 2019.

TLC מעולם לא אישרה רשמית את ביטול התוכנית, למרות שהמעריצים הביעו דאגה שג'ן, ביל והילדים לא יופיעו בטלוויזיה בקרוב. יש החושדים שההפסקה הבלתי מוגבלת של התכנית נובעת מתביעה משפטית בעבר בין ג'ן, ביל ומפיקי התכנית.

בשנת 2016 תבעה חברת ההפקה של התוכנית LMNO Cable Group את דיסקברי תקשורת בסכום של 7 מיליון דולר.

LMNO Cable Group טענה שרואה החשבון זייף רישומים כדי להסתיר מאות אלפי דולרים במעילה, לפי מסמכי בית המשפט שהגיעו לידי הוליווד ריפורטר. LMNO ו-Discovery Communications הסכימו בסופו של דבר להסדר, אם כי ביל וג'ן התערבו כאשר טענו שהם זכאים ל"חלק מהפיצוי המותנה של LMNO". בנוסף, הם האשימו את LMNO בהפרת חוזה, הונאה, תחרות בלתי הוגנת, המרה ועוד.

השמש דיווח כי התביעה הוכרעה בעקבות גישור מוצלח ביולי 2020.

קישור מקור