האם הייזל וטאריק עדיין ביחד? עדכון זוג '90 יום ארוס'

טאריק מאיירס ו לוז קגליטן תיעד לראשונה את השיאים והמלכודות של מערכת היחסים שלהם במהלך העונה השנייה של ארוס 90 יום: לפני 90 הימים ואז הופיע ב עונה 8 של TLCסדרת הדגל של ארוס בן 90 יום, לתת הזדמנות לאהבה שלהם. אבל האם הם עדיין ביחד היום? קבלו עדכון על בני הזוג לאחר הפיצול הציבורי שלהם.

האם הייזל וטאריק עדיין ביחד?

טאריק הודיע ​​בדצמבר 2021 שהוא וכוכבת הריאליטי נפרדו לאחר 18 חודשי נישואים. "הייזל לא גרה איתי יותר. היא אמרה שכן [in] מדינה אחרת עם אנשים שאני לא מכיר", כתב אז יליד וירג'יניה ביץ' דרך האינסטגרם שלו. "היא חוזרת לפיליפינים. אני כן יודע את זה [because] אין לה ברירה."

טאריק מאיירס/אינסטגרם

עם זאת, אבא של אחד מהם ביקש מהעוקבים "להשאיר אותה בשקט" ולא "לתקוף" או "להטריד" אותה על רקע החדשות על הפרידה שלהם.

עם זאת, נראה שהפרידה שלהם הייתה קצרת מועד. עד שהם חזרו לזכיינית בפרק של ה ארוס בן 90 יום ספין-אוף יומני 90 יום באוגוסט 2021, הם כבר חזרו להיות ביחד. בני הזוג, שמילאו באופן רשמי את ההתאמה של סטטוס ההגירה שלה, הודיעו גם על תוכניות להגרת בנה, הארי, לווירג'יניה ביץ' מהפיליפינים.

זוג הריאליטי שיתף עדכון נוסף על סדרת Discovery+ במאי 2022, ופירטו שלא הרבה השתנה לגבי הבאת הארי לאמריקה.

הייזל אמרה שהיא הסכימה בעבר עם אביו של בנה שברגע שתתיישב בווירג'יניה עם טאריק, יהיה לו אישור לחיות איתה, אבל לפני 90 הימים אלום טען שהוא שינה את דעתו. כעת, האפשרות האחרת היחידה היא שהיא תילחם על משמורת מלאה על הילד היחיד שלה.

"מה שחסר זה הבן שלי", היא הסבירה למפיקים באולם וידוי. "אני באמת מתגעגע לבן שלי."

בני הזוג, תוך פירוט של תהליך בינלאומי ארוך, שוחחו עם חברו של טאריק, אנג'לה ווטסוןשהוא במקרה עורך דין לענייני משפחה.

"בהתבסס על המעט שקראתי על החוק הפיליפיני, לך, כאמא, יש משמורת מלאה, על פי חוק, מלידה כי את לא נשואה לו", הסבירה אנג'לה לבני הזוג כשהם מציינים את הניירת. "אני לא יודע איזה שטויות הוא חושב שהוא יכול למשוך אבל הוא מלא שטויות."

טאריק והייזל מארוס 90 יום
באדיבות טאריק מאיירס/אינסטגרם

מתי הייזל וטאריק התחתנו?

בקשר אישר שהזוג התחתן ב-7 ביוני 2020, בפטרבורג, וירג'יניה, אבל לזוג בהחלט היו כמה בעיות לסדר לפני שהדבר יהפוך לרשמי.

הבדלי דת וחוסר אמון הציבו אותם בעבר במקום סלעי. זה לא עזר שהוא הודה שפנה לבן זוגם לשעבר, מנטיבמהלך עונה 8. עם זאת, אאחרי שהוא הוציא את כל התחנות למסיבת הרווקות של הייזל במהלך פרק במרץ, למעריצים היה ביטחון שהם בסופו של דבר יהפכו לבעל ואישה.

את טקס החתונה של בני הזוג ניהל חברם הטוב אנג'להלפי מידע בקשר התקבל ממשרד פקיד בית המשפט של וירג'יניה ביץ'.

קישור מקור