האם הילדים שלהם יהיו שם?

פעם שלישית זה הקסם! קורטני קרדשיאן ו טרוויס בארקרהילדים של "כולם ישחקו תפקיד מיוחד" בחתונה הקרובה שלהם בפוזיטנו, איטליה, אומר מקור סגנון חיים.

מייסד Poosh.com, בן 43, חולק ילדים מייסון, פנלופה ושריין עם אקס סקוט דיסיקו המתופף של Blink-18246, שחולק בני נוער אלבמה ולנדון עם אשתו לשעבר שנה מוקלריגיד "אני עושה" בחו"ל "החודש", מוסיף המקורב.

קורטני וטרוויס היה טקס חתונה, ללא רישיון נישואין, בלאס וגאס בתחילת אפריל לאחר שהשתתפו יחד בטקס פרסי הגראמי 2022. מאוחר יותר, ב-15 במאי, ציפורי האהבה מהרשימה, שפרסמו את מערכת היחסים שלהם בפברואר 2021, התחתן כחוק בבית משפט בסנטה ברברה, קליפורניה.

"החתונה של טרוויס וקורטני בבית המשפט הייתה אינטימית ופשוטה רק עם אבא של MJ ושל טרוויס, רנדי, בסנטה ברברה", אומר המקור בהתייחסו לסבתו של קורטני. מרי ג'ו קמפבל. "זה לא היה חפירה אצל הקרדשיאנס, הם רק היו צריכים כמה בני משפחה קרובים שם בתור עדים".

Broadimage/Shutterstock

לפי מקורב, "כל הקרדשיאנס הולכים להשתתף עם הילדים שלהם" באיטליה. לגבי האקס של קורטני, סקוט, 38, לא סביר שמייסד Talentless יהיה נוכח ביום המיוחד. "הוא לא היה הולך גם אם יוזמן", מקור נפרד שנחשף בעבר סגנון חיים.

"לראות את קורטני הולך במעבר ירגיש כמו פגיון בלב", הוסיף מקורב. "הוא מעדיף לא להיות שם."

על סדרת Hulu החדשה של משפחת קרדשיאן-ג'נר, הקרדשיאנסהודה סקוט הדינמיקה שלו עם כוכבי הריאליטי השתנתה מאז אירוסיו של קורטני באוקטובר 2021. במהלך פרק מאי, קריס ג'נר אמרה שבא לה לבלות עם אב לשלושה ולהזמין אותו למפגשים משפחתיים זה כמו "לבגוד" בבתה הבכורה.

"למה שלא אבוא? אמרת לי שאני הבן שלך הקשור לדם כשההורים שלי מתו", טען סקוט, והציע שקריס, בן 66, "ברור" לא מרגיש ככה יותר.

למרות כמה כאבי גדילה, סקוט, שיצא עם קורטני לסירוגין מ-2006 עד 2015, הוזמן מאוחר יותר למסיבת יום ההולדת האינטימית של קריס, שם חיבק את טרוויס ואמר, "מזל טוב, אחי".

קישור מקור