האם הפגישה המשפחתית של קרדשיאן הייתה מזויפת? רמזים מבוימים, תיאוריה

לזייף את זה? מעריצים של הקרדשיאנס חושבים שהפגישה המשפחתית שהוצגה בסיום העונה של התוכנית Hulu הועלתה.

בסצנה מהפרק של 16 ביוני, קורטני קרדשיאן, קים קרדשיאן, קריס ג'נר ו קורי גמבל התאספו לדון טריסטן תומפסוןשערוריית הבגידה של הקבוצה קיוותה קלואי קרדשיאן תשתתף, אם כי היא בחרה לדלג על הפגישה.

לאחר שידור הפרק, הצופים מיהרו לרשתות החברתיות כדי לשער שהסצנה צולמה חודשים לאחר שנודע למשפחה שטריסטן, בן 31, הרתה ילד עם מראלי ניקולס בעודו עדיין במערכת יחסים עם קלואה, בת 37.

"המפגש המשפחתי צולם ב-31 בינואר על סמך התלבושת של קורטני, [but] קלואה גילתה בסוף נובמבר/תחילת דצמבר כשהמסמכים דלפו והיא אכן השתתפה בחג המולד עם המשפחה", ציין מעריץ על הפרק. "אז הפגישה הייתה מבוימת".

Shutterstock

במהלך הסצנה, קורטני, בת 43, לבשה סרבל שחור שבו צולמה במהלך טיול במאליבו עם בעלה, טרוויס בארקרוהילדים שלהם בינואר 2022. בעוד שמייסדת פוש יכלה ללבוש את אותה תלבושת במהלך ההזדמנויות הנפרדות, כמה מעריצים ציינו שהיא מנדנדת לק כסוף גם במהלך הבילוי וגם במהלך הפרק.

"הציפורניים שלה הן כרום בפרק", כתב מעריץ אחד. "בצילומי הפאפ האלה, הם גם כרום… אני טכנאית ציפורניים, ואני אומר לך, שבבי כרום כל כך מהר."

מוקדם יותר בפרק, מעריצים צפו בתוצאות של קלואה ומשפחתה שגילו שטריסטן החדיר את מראלי לאחר שקיים איתה יחסי מין ביום הולדתו במרץ 2021. קים שלחה את החדשות לבני משפחתה לאחר שמסמכי בית המשפט הודלפו.

"כל ההצהרה שלו נמצאת בדבר הזה", אמר מייסד סקימס בזמן ששוחח עם קריס בטלפון. "זה אומר, 'שכבתי איתה'. כל העניין הוא לומר, 'אני, טריסטן תומפסון, פגשתי את הבחורה הזו ביוסטון. שכבתי איתה ביום הולדתי ה-30'. אז שלחתי לו את זה ואמרתי 'האם קלואי יודע על זה?' קלואי אפילו לא יודע!

מאוחר יותר קים אמרה לקיילי ג'נר ש"הנשמה שלה מתה [Khloé]" והיא "ממש רעדה" בגלל השערורייה. בינתיים, גם קיילי בת 24 וגם קורטני כינו את המצב "מטורף".

Maralee הגישה תביעת אבהות נגד שחקן ה-NBA ביוני 2021. טריסטן הגיבה בכך שהודתה שהם קיימו יחסי מין בזמן שהיא טענה בתביעה, אך ביקשה לבצע בדיקת אבהות. מאוחר יותר הוא אישר שהוא אביו של הילד, תינוק בשם תיאו, שמרלי ילדה בדצמבר 2021.

לאחר קרדשיאנססיום העונה הראשונה שודר, קלואה פנתה לטוויטר והודתה שהיא "נפגעה" מהסקנדל. "החיים מלאים בשיעורים, ברגעים ניתנים ללמד. עלינו לטפל בהם בחסד/אהבה. גם אם נפגע מהם", מייסד Good American כתבתי ב-16 ביוני. "קח [your] רגע – לבכות/לצעוק – אבל להישאר רגועים. [And] זכור שאהבה מרפאה [and] מלמד יותר ממה שכעס או שנאה ילמדו אי פעם. לכולנו מגיעה סליחה ובעיקר… אהבה".

מאז היא המשיכה הלאה ולכאורה יוצאת עם מישהו חדש.קישור מקור