האם התסריט של 'האם אתה האחד'? אם זה אמיתי או מזויף

האם אתה האחד מעריצים העלו לעתים קרובות השערות שתוכנית ההיכרויות מתוכננת בגלל שהדרמה אף פעם לא נגמרת… עונה אחר עונה. זה היה לכאורה המקרה, אבל חברי צוות לשעבר דיברו על החוויות שלהם וטענו שהסדרה היא העסקה האמיתית.

האם התסריט של 'האם אתה האחד'?

AYTO עלתה לראשונה ב-2014 ובלטה בין שאר תוכניות הריאליטי הפופולריות בהשראת אהבה עם העונה השמינית והאחרונה שלה ששודרה ב-2019. הסדרה הייתה לראשונה ב-MTV, אך כעת נוספו עונות 1 ו-2 לנטפליקס, והובילו את הצופים. לתהות שוב על האותנטיות של המופע.

MTV/נטפליקס

למרות שטלוויזיה בריאליטי יש מוניטין של מזויפת, כוכבי עבר מ האם אתה האחד אמרו המפיקים לוכדים רגעים אמיתיים שחולקו ביניהם. "יש לי הרבה צופים ששואלים אותי, 'התוכנית מזויפת, נכון? זה תסריט.' זה שום דבר בתסריט. אף אחד לא אמר לי מה להגיד. אף אחד לא אמר לי איך לפעול" ג'ובאני ריברה מעונה 4 סיפרו International Business Times בשנת 2016.

מה אמר השחקנים של "האם אתה האחד" אם התוכנית אמיתית או מזויפת?

"מה שאתה הולך לקבל מהתוכנית הוא שאתה רק הולך לקבל את האותנטיות של 20 צעירים שעוברים אותה כי עברנו גיהנום ובחזרה. שם [were] הרבה דמעות," הוא המשיך. "הרבה דם. שם [were] נקודות לאורך החוויות שבהן אתה מתחיל לאבד תקווה."

בדיעבד, ג'ובאני אמר שהשיאים והשפל מרתיעים לפעמים, אבל זה מה שהפך את זה לכל כך משכנע לצפייה. "יש נקודות שבהן אתה [try] להיות חיוביים ואתה נגרר למטה ויש נקודות שבהן אנחנו עושים משהו טוב, וזו הייתה נסיעה כזו ברכבת הרים והיא מתרוקנת. אף אחד לא יכול להכין אותך לזה… אתה לא יכול להכין את עצמך לחוויה כזו".

האם אתה זה שכתב את מה שחברי השחקנים לשעבר אמרו
YouTube (2)

התוכנית משתמשת באלגוריתם היכרויות כדי לעזור לרווקים שמחפשים אהבה על ידי מציאת ההתאמה המושלמת שלהם. לאחר ביצוע ראיונות עומק, שאלונים ובדיקות התאמה, המתמודדים צריכים לאט לאט להבין איזה שותף מתאים לכולם תוך ניסיון לזכות בפרס הקבוצתי בסך מיליון דולר.

טורי דיל, עוד בוגר עונה 4, אמר שזה בהחלט נהיה אינטנסיבי כשהמצלמות מתגלגלות והרגשות על כף המאזניים. "אנשים הרגישו שהם מאוהבים. אנשים הרגישו שהם שונאים אנשים", אמרה על התקופה שלה בתוכנית ב- IBT רֵאָיוֹן. "זה ממש אמיתי. זה היה ממש אמיתי בשבילי".

רוב חברי השחקנים התעקשו שהתוכנית אותנטית, אם כי תשעה כוכבים מעונה 5 – שנותרה הקאסט היחיד שלא זכה במיליון דולר – טענו חיה יומית במאי 2021 חברת ההפקות Lighthearted Entertainment מנעה מהם לזכות בפרס כדי להפוך את העונה לדרמטית יותר.

המתמודדים לשעבר גם טענו שהחברה איימה לעכב את הקצבה הקטנה שלהם להופעה בתוכנית אם לא יסתדרו עם התוכניות של המפיקים.

בעוד שעונה 8 הסתיימה ב-MTV ב-2019, התוכנית תחזור לעונה 9 ב-Paramount+ ב-18 ביולי 2023.

קישור מקור