האם ה-Merrifields עדיין ביחד?

הם חזרו! משפחת Merrifield חזרה לעונה 4 של TLC's מחפש אחות אחותשם הם חשפו שהם בתהליך חיזור אחר אישה שלישית. גאריק מריפילד ו דניאל מריפילד הוסיפה אישה שנייה רוברטה למשפחתם בעונה 3 והם חולקים את מסע ההיכרויות שלהם עם אישה פוטנציאלית מספר 3, לאה. אבל האם גאריק, דניאלה, רוברטה ולאה עדיין ביחד עכשיו? המשך לגלול למטה כדי לגלות.

האם דניאל וגאריק עדיין ביחד?

דניאלה, 32, וגאריק, 38, מגיעים מבואנה ויסטה, קולורדו. בני הזוג ביחד כבר 15 שנים ומערכת היחסים שלהם הייתה מונוגמית במשך 11 שנים. בארבע השנים האחרונות הם מנהלים אורח חיים ברבים, מה שאומר שהם התחילו לתרגל פוליגמיה ולחזר אחרי נשות אחיות פוטנציאליות. הם חולקים שני ילדים משותפים: גרמיה בן 13 וסולומון בן 12.

"אנחנו מגדירים פוליגמיה כגבר שיש לו יותר מאישה אחת והנשים, אנחנו מחשיבים אותו כקרב, כמו אחיות", אמר גאריק בבכורה של עונה 4 ביום שני, 6 ביוני. "פוליגמיה היא משהו שהרגשנו שאלוהים באמת הוביל אותנו אליו . אנחנו מאמינים שזה שיקוף של איך שהוא עם הכנסייה שלו, יש לו מספר אנשים והוא אוהב את כולם באותה מידה".

דניאל הוסיפה, "זה לא להגביל אהבה ותינוקות. יש משפחה, משפחה גדולה".

למרות מאבקי ההסתגלות לנישואים פוליגמיים, נראה שגאריק ודניאל עדיין חזקים. במאי 2022, גאריק שיתף מחווה מתוקה ושטף את אשתו הראשונה דרך אינסטגרם.

"אוי כמה אני אוהב את אשתי היפה דניאלה!❤️❤️❤️ עברנו כל כך הרבה ואלוהים שמר עלינו וגרם לנו להיות הרבה יותר מאוהבים", כתב אז. "הזמנים הטובים והרעים מגיעים, אבל המעקב אחר אלוהים ביחד היה כל כך מדהים לראות את האהבה והרחמים שלו נשארים כל כך איתנים וחזקים בנישואינו. היא כדור של שמחה ואישה יראת ה' ומחפשת אותו תחילה. היא אור זוהר בחושך, מאהבת וחסרת אנוכיות. היא בורכה במתנה להיות מסוגלת להרים את כל החדר באושר. היא אישה ואמא נפלאה. אני יותר מודה על כך שאלוהים נתן לי מתנה כל כך מדהימה ושאני זוכה לאהוב את הפרח המתוק שלי 🌸 אני כל כך נרגש לשארית חיינו וכל מה שאלוהים הולך לתת ולהוסיף למשפחה שלנו. 🙌❤️❤️👫👭."

TLC

האם גאריק ורוברטה עדיין ביחד?

גאריק ודניאל הכירו את רוברטה, הלא היא "ברט", באינטרנט דרך אתר היכרויות פוליגמיה בשנת 2019. יליד ברזיל התחבר במהירות לדניאל ועורר קשר עם גאריק. לאחר מספר נסיעות לחו"ל בהן בילו יחד, גאריק הציע נישואים לרוברטה והיא אמרה, "כן". מכיוון שהיא מברזיל, הדרך היחידה של רוברטה לנסוע באופן חוקי לארצות הברית היא באמצעות אשרת K-1, הלא היא אשרת הארוס. לאחר שהוויזה תאושר, רוברטה תוכל להיכנס לארה"ב כארוסה של אזרח אמריקאי בתנאי שהיא וגאריק יתחתנו תוך 90 יום מהגעתה. אם הם לא יתחתנו, היא תצטרך לחזור לארץ הולדתה. אם הם אכן יתחתנו, אז היא תוכל להגיש בקשה לגרין קארד כדי להישאר במדינות.

עם זאת הייתה בעיה אחת: מכיוון שגאריק ודניאל היו נשואים כחוק, הוא לא יוכל להינשא באופן חוקי לרוברטה. במהלך עונה 1, דניאל הקריבה קורבן עבור אשתו של אחותה והתגרשה כחוק מגריק כדי שיוכל להתחתן עם רוברטה בתנאים של אשרת K-1. דניאל וגאריק נשארים נשואים רוחנית.

"זה היה אתגר גדול להביא אותה לאמריקה", אמר גאריק בפרק ה-6 ביוני.

דניאל הסבירה, "עברה יותר משנה מאז שראינו את רוברטה באופן אישי. לרובטה אושרה הויזה שלה לא מזמן, אבל היא עדיין לא הגיעה לארה"ב כי הבריאות של אמא שלה לא טובה".

בעוד גאריק אמר שהוא ודניאל משחקים "במשחק ההמתנה" ואינם יודעים מתי רוברטה תעבור לארצות הברית, הם גם לא יחכו להרחיב את משפחתם על ידי חיזור אחר אחות אחות בינתיים.

באשר לשאלה האם גאריק ורוברטה עדיין ביחד, נראה שהם עדיין חזקים למרות הרומנטיקה למרחקים ארוכים. באוקטובר 2021, גאריק שיתף תמונה מתוקה אהובה עם היפהפייה הברזילאית מאחד הטיולים שלהם למקסיקו.

האם גאריק ולאה עדיין ביחד?

בזמן שגאריק ודניאל חיכו לרוברטה שתגיע, דניאל הציעה שהיא וגאריק יתחילו לחזר אחרי אישה שלישית. "זה היה קצת קשה לברט כשהחלטנו לראשונה להתחיל לחפש שלישי כי היא רוצה להתיישב קודם לפני שיבוא שלישי", אמרה דניאלה. "בשבילי, הסברתי לה שהאישה השלישית תעזור לאזן את העובדה שאם ברט עם גאריק, אז יש לי מישהו שיתמוך בי ונוכל לעשות דברים ביחד ולהיפך כדי שלא נהיה לבד. אני חושב שבגלל זה אתה מתחתן, אתה לא רוצה להיות לבד, נכון?"

גאריק ודניאל החלו בחיפושיהם אחר אחות פוטנציאלית מס' 3, מה שהוביל אותם ללאה. הם הכירו את ליה ברשתות החברתיות וחיזרו אחרי ליה במשך כשלושה שבועות בזמן הצילומים. לאה היא אם חד הורית לבן אחד ואחות מקליפורניה. היא גדלה במשפחה פוליגמית והייתה בעבר במערכת יחסים פוליגמית עם אבי ילדה, אך הקשר ביניהם לא צלח.

לגבי האם ליה וגאריק עדיין ביחד, לא ברור אם הם הצליחו ליצור קשר מתמשך. לא ליה ולא גאריק שיתפו תמונות כלשהן של זה במדיה החברתית. המעריצים רק יצטרכו להתכוונן מחפש אחות אחות לעקוב אחר המסע שלהם!

קישור מקור