האם וודי ואמני עדיין ביחד?

נשוי ממבט ראשון זוג עונה 11 וודי רנדל ו אמאני עלייה חלקו רומנטיקה סוערת על ניסוי הנישואים השנוי במחלוקת, עד כדי כך שהזוג הואשמו בהיותם "צמחים" מפיקים. המשיכו לגלול כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על מצב היחסים הנוכחי של וודי ואמני.

וודי ואמני נפגשו טכנית לפני שהלכו במעבר

בזמן הנחת היסוד של התוכנית אמורה להתאים לזרים מוחלטים להינשא, וודי ואמני חלקו מפגש מקרי ולמעשה הצטלבו דרכיהם שבועיים לפני שנפגשו במעבר.

"נפגשנו בעבודה הישנה שלי, הייתי ברמן במשרה חלקית", הסביר אמני בקשר שלהם ערוץ יוטיוב משותף בדצמבר 2020. הזוג שיתף שיחה קלה, אבל שמר על פלירטוט למינימום מכיוון ששניהם כבר היו מתאימים להיות נשואים.

האם וודי ואמני עדיין ביחד?

בעוד שהזוגות האחרים בעונה 11 נתקלו בבעיות ביצירת אינטימיות, האתגר של וודי ואמני חיכה שהחיבור הרגשי שלהם יצליח להתעדכן. מיום החתונה, הצמד שזה עתה התאימו חלקו נוחות ראשונית שלא הייתה לשאר המשחקים.

צילום מייק לירט

המשיכה הייתה ברורה בין המורה לעובד ללא מטרות רווח, אך בני הזוג הקפידו לא לקפוץ למערכת יחסים פיזית לפני שהקימו קרן.

המאמצים של הזוג בניו אורלינס השתלמו שכן וודי ואמני חזקים מתמיד ועדיין ביחד!

וודי ואמני קיבלו את פני התינוק מספר 1 ביוני

בעקבות רומנטיקת האגדות שלהם, הבוגרים של Lifetime הודיעו שהם מצפים לילדם הראשון ביחד ביום השנה השנתיים שלהם לפגישה בתוכנית הריאליטי.

"היום מציינים 24 חודשים שאני נשוי לאהבת חיי, וודי רנדל", שיתף תושב ניו אורלינס באמצעות אינסטגרם בפברואר 2022. "המתנה הגדולה מכולן היא להיות בשבוע 24 להריון עם האהבה החדשה של חיינו ."

פתיחה על הרגע בו גילתה שהיא מצפה מַהוּתהסביר אמאני, "הרגשתי די בחילה לאחר ביקור בלוס אנג'לס שצילם את הסרט MAFS מיוחד לבוסטון. הנחתי שזו הרעלת מזון מהטונה, אבל וודי קיווה שאני מצפה".

וודי ואמני הפכו למסיבה של שלושה וקיבלו את פני בנם ריין רנדל ב-3 ביוני. "אנחנו כל כך נרגשים. הכל כל כך סוריאליסטי ועדיין מרגיש כמו הגשמת חלום", רץ האבא הטרי אֲנָשִׁים בזמן. "הוא כל כך יקר."

וודי-אמאני-MAFS-ילדים
באדיבות וודי רנדל

"הייתה לנו לידה בבית, אז היה נחמד ליצור את האנרגיה הזו בעצמנו, מוקפים זה בזה ובצוות הלידה", הוסיפה האם הטרייה. "זה היה מיוחד ומאוד אינטימי."

קישור מקור