האם וויל פולטר רווק?  החברות שלו, היסטוריית היכרויות

האם וויל פולטר רווק? החברות שלו, היסטוריית היכרויות

אולי תזהה וויל פולטר מתפקידיו ב אנחנו המילרים, הרץ במבוך זִכָּיוֹן, חולה סמים ועוד. עם זאת, השחקן הבריטי הוא במקרה גם אחד הרווקים המתאימים ביותר בהוליווד. בהתבסס על פעילותו ברשתות החברתיות והופעות פומביות שונות, וויל רווק! כדי ללמוד עוד על מצב מערכת היחסים שלו ועל חיי היכרויות, המשיכו לקרוא.

עם מי יצא וויל פולטר?

ה דטרויט כוכב בהחלט אוהב להרחיק את חיי האהבה שלו מאור הזרקורים. מאז עלייתו לתהילה, וויל היה רק ​​במערכת יחסים ציבורית אחת. ילידת בריטניה יצאה עם שחקנית יסמין סקוט בשנת 2019, כאשר הזוג נצפה במספר אירועים יחד, כולל ווימבלדון, הבכורה של הזר הקטן ושבוע האופנה במילאנו.

עם זאת, הדברים בין וויל ויסמין לכאורה התערערו מאז.

האם וויל פולטר ופלורנס פאה יוצאים?

במאי 2022, תמונות של מידסומר כוכבים שעשו שובבים על החוף החלו להסתובב בטוויטר. בתמונה אחת, נראה כי פלורנס לבושה בביקיני משפשפת את גבו החשוף של וויל.

כתוצאה מכך, המעריצים מיהרו לחשוד שפלורנס והחבר שלה, זאק בראףקראה לזה להפסיק, והיא המשיכה הלאה עם וויל.

בעוד שחלק מהמשתמשים ציינו שפלורנס וויל הם חברים שיכולים פשוט להיות "מצננים" יחד, הרוב קיוו למשהו רומנטי. אחרי הכל, כמה שונאים הבישו את הפרש הגילאים של 21 שנה בין פלורנס לזאק מאז שנפגשו ב-2019.

בעבר, ה אל תדאגי יקירי הכוכבת הגנה בפומבי על הרומן שלה עם מקרצף אלום. "תמיד מצאתי את החלק הזה של מה שאנשים עושים ממש מוזר. אני שחקן כי אני אוהב לשחק ולא אכפת לי שאנשים צופים בדברים שלי, אבל לאנשים אין זכות לחנך אותי על החיים הפרטיים שלי", אמרה פלורנס בראיון ליוני 2020 עם אל.

"זה צד מוזר של התהילה שמותר לך להיקרע לגזרים על ידי אלפי אנשים למרות שלא הוצאת את החלק הזה ממך שם בחוץ", נשים קטנות הוסיפה שחקנית. "אני לא רוצה לדבר על זה כי זה לא משהו שאני רוצה להדגיש, אבל הנקודה שלי לכל זה היא שזה לא מוזר שאדם זר יכול לקרוע לגמרי את מערכת היחסים של מישהו וזה מותר?"

אמנם לא ברור אם פלורנס וזאק עדיין ביחד, ה ליידי מקבת' כוכב נתן את גן מדינת לשחקן צהלת יום הולדת מתוקה דרך אינסטגרם באפריל 2022.

לאחר שהתמונות של וויל ופלורנס הפכו לוויראליות, ה אלמנה שחורה השחקנית פנתה לרשתות החברתיות כדי להתייחס לספקולציות. "אוואוקיי. איש. זה נהיה קצת טיפשי עכשיו. לא, וויל פולטר ואני לא יוצאים. הלכנו לים עם החברים שלנו, שהם תמיד בערך חצי [meter] הרחק מאיתנו בכל תמונה, אבל נחתכו בחוכמה/נראות אחרת", כתבה פלורנס באמצעות אינסטגרם ב-24 במאי.

"אתה יכול ממש לראות את החבר הכי טוב שלי בפינה של כל כך הרבה יריות ואת זרועו של ארצ'י בצדדים," היא הבהירה. "אני מבין שהאופי של העבודה הזו הוא שלפעמים אתה מקבל את הפרטיות שלך מבולדו לחלוטין על ידי פפראצי, אבל להמציא את החומר הזה בעצם עושה יותר נזק מתועלת. תודה שאמרת שאנחנו נראים סקסיים… לא אומר שאנחנו עושים את הסקסיות."

נציגי פלורנס, זאק וויל לא הגיבו מיד בקשרהבקשות של תגובה.

קישור מקור