האם וונדי וויליאמס נשואה: בעל חדש, ציטוטים לנישואין

איך היא מַעֲשֶׂה? מנחה תוכנית אירוח לשעבר וונדי וויליאמס טענה שהיא שוב אישה נשואה, עם זאת, האנשים הקרובים אליה ביותר אומרים שזה לא המקרה. לאחר ששיתפה את החדשות המפתיעות, נציגה, וויליאם שלבי, הכחיש את ההצהרה בקשרלכאורה בטענה כי "היא לא נשואה" ו"צריך לקחת את זה (מערכת היחסים) יום אחר יום". המשיכו לקרוא כדי לגלות אם היא באמת נקשרת.

עם מי נישאה ונדי וויליאמס?

לשעבר המופע של וונדי וויליאמס המארח טען שהיא התחתנה בחשאי עם קצין משטרת ניו יורק בשם הנרי בסוף יולי 2022, על פי שיחת טלפון עם מנכ"ל Hollywood Unlocked, ג'ייסון לי באוגוסט 2022.

ג'ייסון הגיש את שיחתו עם הפודקאסט העתידי לעוקבי האינסטגרם שלו מיד לאחר שיחת הטלפון, וחשף שהוא היה המום באותה מידה מהחדשות. "היא אומרת, 'אני נשואה'. אני כמו, 'מה?' היא כאילו, 'התחתנתי'", ה- Wild N Out אמר כוכב. "אני כמו, 'התחתנת מתי?' והיא כמו 'התחתנתי בשבוע שעבר'".

ריצ'י בוקסו/שטרסטוק

מה אמר נציגה, וויליאם שלבי, על הנישואים לכאורה?

לאחר שהבדרן עדכן פומבי על חיי האהבה שלה, וויליאם הכחיש שטענותיה נכונות ואמר שההצהרה שלה "לא מדויקת". "היא מתרגשת ממערכת יחסים חדשה וכנראה נסחפה בשיחה", אמר עמוד שישי באוגוסט 2022. כאשר דיבר על איש המסתורין במדים, הוא הוסיף כי "וונדי לא רוצה לחשוף פרטים כרגע".

ילידת ניו ג'רזי, לעומת זאת, הכפילה את דבריה יום אחד לאחר שוויליאם דיבר. "נראה שלכולם יש בעיה עם זה. אני נשואה", אמרה לג'ייסון יומיים לאחר שפרסמה את החדשות לפני שהוסיפה, "אני נשואה! לא אכפת לי מי יודע את זה".

לאחר מכן פנתה וונדי לנציגה בטענה שהוא לא "רואה טעם" בהתחתן שוב. "אבל אתה יודע מה? F–ck וויל. 14 שנים שאני מכיר אותו. תמיד אמרתי לו תזדיין…בצורה טובה."

האם וונדי וויליאמס התחתנה בעבר?

וונדי נישאה לבעלה הראשון, ברט ג'יריגורי, ב-1994, לפני שהתגרשה זמן קצר לאחר מכן.

באותה שנה פגשה המחברת "לוונדי את החום" את בעלה השני, קווין האנטרוהשניים קשרו את הקשר בשנת 1997. לאחר 22 שנות נישואים וקיבלו את פני בנם, קווין האנטר ג'וניור, ביחד, הזוג נפרד לאחר שהאקס שלה ניהל רומן והוליד ילד נוסף עם המאהבת שלו.

אחרי הגירושים המזעזעים שלה, סיפרה אגדת הטלוויזיה היום ללא סינון בקשר למה היא מצפה במערכת היחסים הבאה שלה. "אני צריכה גבר בוגר, בן 45 לפחות", אמרה בינואר 2021.

"הוא חייב להיות נשוי והתגרש לפני כן. הוא חייב כבר להרחיק את הילדים שלו, ואנחנו לא יכולים לחיות ביחד. כי הוא לא עובר לדירה שלי, ואני לא רוצה לגור בדירה שלו”.קישור מקור