האם ורוניקה וג'מאל עדיין ביחד?

ארוס בן 90 יום כוכב ורוניקה רודריגז המעריצים הזדעזעו לאחר שחשפה שהיא יוצאת עם עמית לזכיינית קוסטר, קים מנזיס'בן, ג'מאל מנזיסבעקבות התפצלותה מ ג'סטין פוסטר בעונה 3 של 90 יום: חיי הרווקות אבל האם הם עדיין ביחד? המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על מצב היחסים הנוכחי של ורוניקה וג'מאל.

איך נפגשו ורוניקה וג'מאל של ארוס 90 הימים?

אחרי שסיימה את ההטחה שלה עם ג'סטין, בקשר אישר בדצמבר 2022 כי ורוניקה יוצאת עם ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? בנו הבוגר של אלום.

"הם נהנים", אמר מקור בבלעדיות בקשר על הזוג החדש בזמנו.

במהלך חלק 3 של עונה 3 tell-all, ששודרה בדצמבר 2022, ורוניקה חשפה שהיא פגשה את ג'מאל לאחר שהגיעה אליו כדי לבקש המלצות לטיולים בעיר הולדתו סן דייגו.

"אז, הייתי כמו כל דבר, אתה יודע, אני צריך לראות או דברים כאלה, והוא היה כמו, 'אני אהיה בסן דייגו ואני אפגוש אותך ואקח אותך לארוחת ערב אם תרצה'", התפרצה ורוניקה לארח שון רובינסון. "לא ציפיתי שזה יגיע לשום מקום, אבל פשוט ממש ממש פגענו בזה".

באדיבות ורוניקה רודריגז/אינסטגרם

ג'מאל ורוניקה הודו שהם בילו את הלילה ביחד והסכימו ביניהם שהם לא רוצים שזו תהיה הפעם האחרונה שהם ראו אחד את השני. בעוד ג'מאל הודה בגלוי שהוא שוכב עם אנשים אחרים, ורוניקה גם הייתה "פתוחה" לרעיון, עם זאת, היא הייתה "עצלה" מכדי לרדוף אחרי מישהו אחר.

איך האקס של ורוניקה טים מלקולם מרגיש לגבי הקשר?

ארוסתה לשעבר של ורוניקה טים מלקולם היו לו בעיות עם ההסדר והוא טען שהוא מאמין שלורוניקה "ממש לא" בסדר עם ג'מאל לראות נשים אחרות.

"היא לא מרגישה בנוח להגיד עדיין, 'היי, אתה חייב להיפטר מהבנות האחרות'", אמר יליד צפון קרולינה במהלך המיוחד. "אני בעצם לא מאמין שאתה משפיל את עצמך לזה, שלא מגיע לך מישהו שיעמיד אותך על הדום… זה עצוב לי."

האם ורוניקה וג'מאל של ארוס 90 הימים עדיין ביחד?

בעוד ורוניקה עדיין לא אישרה את יציאתה המתמשכת עם יליד סן דייגו, השניים לכאורה ביחסים טובים.

בדצמבר 2022, ורוניקה פנתה לסיפורי האינסטגרם שלה כדי לרמוז לסימן חיובי לגבי מערכת היחסים שלה עם ג'מאל. בפוסט במדיה החברתית, ורוניקה פרסמה מחדש את א ארוס בן 90 יום חשבון מעריץ ששיתף ביטול יום 90: שיחת כריות קליפ של ורוניקה וטים מדברים על עגילי הזהב של ג'מאל בזמן שהם צופים בפרק של ארוס 90 יום: באושר ועושר.

"אתה מרגיש את זה?" טים שאל את ורוניקה בקליפ. על כך היא ענתה, "מממממ, אני יכולה לעבוד עם כל זה."

בפוסט, ורוניקה הוסיפה מדבקה עם הכיתוב "עסוק בגילוי".

עם זאת, זמן קצר לאחר השנה החדשה, ילידת צפון קרולינה פרסמה לכאורה איש מסתורין חדש דרך הסטוריז שלה באינסטגרם.

ארוסה בת 90 הימים ורוניקה ג'מאל עדיין ביחד 1
באדיבות ורוניקה רודריגז/אינסטגרם

בתמונה שהוגדלה, התאריך המסתורי של ורוניקה ליטף את צווארה בזמן שהיא חייכה למצלמה חיוך פלרטטני. בוגרת TLC לא נתנה רמזים לגבי זהותו של בן זוגה החדש.

קישור מקור