האם זאק וג'רמי רולוף עדיין מדברים?: פיוד 'LPBW' מוסבר

סכסוך משפחתי. אנשים קטנים, עולם גדול כוכבים זך וג'רמי רולוף ניהלו מערכת יחסים מסובכת. בעוד שהתאומים נראו כחברים הכי טובים בתוכנית TLC, תמיד הייתה תחושה של יריבות בין אחים בין זאק וג'רמי. הנה כל מה שאנחנו יודעים על הריב שלהם.

האם זאק וג'רמי רולוף מסתדרים?

כשגדלו, נראו לזאק וג'רמי מערכת יחסים טובה גם במצלמה וגם מחוץ למצלמה. עם זאת, האחים נעשו תחרותיים ולעתים קרובות ניסו לאחד את השני.

ג'רמי התחתן עם אשתו, אודרי רולוף, בשנת 2014, בזמן שזך קשר את הקשר עם אשתו, טורי רולוףזמן קצר לאחר מכן בשנת 2015. לאחים המשיכו להיות לוחות זמנים דומים כאשר קיבלו את פני שני ילדיהם הראשונים בערך באותו זמן.

למה זאק וג'רמי רולוף מסתכסכים?

לאחר שנים של תחרות זה בזה, היריבות בין האחים התדרדרה לריב מלא כאשר שני האחים הביעו עניין ברכישת החווה המשפחתית, חוות רולוף.

אודרי חשפה שהיא וג'רמי הציעו הצעה על הנכס. עם זאת, אם לשלושה אמרה פטריארך רולוף, מאטסגרו את ההצעה שלהם.

"ג'ר ואני קיווינו להשתלט על החווה של הוריו (או חלק ממנה) מאז שהיה ילד. זה היה משהו שהוא האמין שהוא אפשרי. הוא פרסם את זה מאוד למשפחתו ובפומבי בטלוויזיה", כתבה אודרי דרך הסטוריז באינסטגרם שלה ביוני 2022. "זה הפך לחלום משותף כשהתחתנו, והתחלנו לעבוד לקראתו".

"כשהיינו סוף סוף בנקודה שבה זה היה אפשרי באופן מעשי, הגשנו הצעה, אבל הבנו שאולי זה לא היה אמור להיות", היא המשיכה. לאחר שציינו שהיא וג'רמי התכוונו "להציל" את החווה, אודרי המשיכה, "הבנו שמשפחתו של ג'ר לא הייתה ממש מיושרת בהתקדמות לקראת רכישתה כפי שחשבנו שהיא."

באדיבות זך רולוף/אינסטגרם

בינתיים, זך דיבר בגלוי על רצונותיו להשתלט על החווה LPBW. הצופים צפו במשא ומתן המתוח של זאק ומאט במהלך עונה 22.

"כשזאק ואני סוף סוף ישבנו, היינו באמת במחנות שונים מאוד לגבי איזו עסקה יכולה להימשך", אמר מאט במהלך ראיון פרטי באותו זמן. "זאק הגיע ממש חם. הוא לא בא לנהל משא ומתן. הוא בא לדרוש".

זך לא הסכים עם התנהלותו של אביו במהלך המשא ומתן. "אתם לא מכתיבים את התנאים כאן," אמר זאק למצלמות בנוגע לאביו. "הכתבת יותר מדי במשך זמן רב מדי."

לרוע מזלם של זאק וגם של ג'רמי, מאט בחר להוציא את הנכס לשוק במאי 2022 ולא לתת אותו לאף אחד מארבעת ילדיו.

האם זאק וג'רמי רולוף עדיין מדברים?

באוגוסט 2021, אמר מקור השמש שג'רמי וזאק כבר לא היו ביחסי דיבור בעקבות קרב פיצוץ. לדברי המקורב, זאק לא הרגיש שג'רמי מכבד אותו או תומך בו בדרך שהמשפחה צריכה.

בנוסף, מעריצים שמו לב שטורי ואודרי מתעלמים זה מזה ברשתות החברתיות. כוכבי הריאליטי ממעטים ליצור אינטראקציה זה עם זה באינטרנט, בעוד החשדות לגבי הריב ביניהם גברו כאשר טורי לא הכירה בפומבי בהודעת ההיריון השלישית של אודרי וג'רמי ביולי 2021.

למרות שלא היו ביחסים הטובים ביותר, זאק וג'רמי שמו את המחלוקות שלהם בצד כדי ללמוד את אמם, איימי רולוףשל, חתונה עם כריס מרק באוגוסט 2021.

קישור מקור