האם טום קרוז החזיר את גלובוס הזהב?  שלי מיסקביג' ג'וק

האם טום קרוז החזיר את גלובוס הזהב? שלי מיסקביג' ג'וק

עשה תום קרוז צריך להחזיר את פרסי גלובוס הזהב שלו? הצופים נותרו מבולבלים במהלך טקס חלוקת הפרסים לשנת 2023 כמארחים ג'רוד קרמייקל עשה בדיחה על אקדח עליון שחקן ומנהיג סיינטולוגיה דיוויד מיסקביג'אשתו הנעדרת, שלי מיסקביג'.

"תראה, אני רק המארח לזמן קצר או משהו כזה, אבל יש לי הצעה. אני חושב שאולי ניקח את שלושת הדברים האלה ונחליף אותם בהחזרה הבטוחה של שלי מיסקביג'?" התבדח ג'רוד בזמן שהציג את טום'ס. טופ גאן: מאבריק שחקן משנה גלן פאוול ו ג'יי אליס.

טום באמת החזיר את שלושת פרסי גלובוס הזהב בהם זכה במהלך הקריירה שלו בשנת 2021, כאשר אגודת העיתונאים הזרים בהוליווד הייתה מעורבת בשערורייה הקשורה לחוסר הגיוון בקרב חברי הארגון. זה גרם ל-NBC להפיל את שידור גלובוס הזהב ב-2022 במחאה, וה-HFPA הבטיח להגדיל את מספר חברי ה-BIPOC ב-50 אחוזים בתוך 18 החודשים הבאים.

ה משימה בלתי אפשרית הכוכב זכה בגלובוס הזהב הראשון שלו בשנת 1990, ולקח הביתה את השחקן הטוב ביותר, דרמה עבור נולד ברביעי ביולי. הוא המשיך את זה עם זכיית השחקן הטוב ביותר, הקומדיה או המחזמר הטוב ביותר ב-1997 עבור ג'רי מגווייר. גלובוס הזהב השלישי של טום הגיע מזכייתו בשנת 2000 בקטגוריית שחקן המשנה הטוב ביותר עבור מגנוליה.

שלי נראתה לאחרונה בפומבי בשנת 2007 בהלוויה של אביה, והיעלמותה הייתה נושא לכמה סרטים תיעודיים. שַׂחְקָנִית לאה רמינישעזב את ארגון הסיינטולוגיה ב-2013, חיפש תשובות למקום הימצאה של שלי עוד מהחתונה האיטלקית של טום ב-2006 ועד קייטי הולמס. השחקן הוא חבר בולט בכנסיית הסיינטולוגיה.

"שאלתי בתמימות, 'איפה שלי?' כי חשבתי שזה מוזר", חשפה לאה במהלך הופעה ב-2017 ב-2017 קונאן. "הם קראו לזה חתונת המאה בכנסייה… ועם זה הייתה תגובה של אנשים שפשוט התפזרו. הם לא רצו שום חלק בזה. פשוטו כמשמעו פשוט מפוזר".

ליאה המשיכה והסבירה שהיא שאלה את דובר הכנסייה היכן שלי נמצאת, ואמרה שזה "מוזר שהיא לא כאן". לשעבר מלך המלכות כוכבת טוענת שנאמר לה, "אין לך דרגת מלך א' כדי לשאול על אשת המנהיג."

משטרת לוס אנג'לס בדקה את מקום הימצאה של שלי בהתבסס על הצהרותיה של לאה לפיהן היא נעדרת, אך לא התחקתה אחר המקרה.

בנובמבר 2022 ידיעה לתקשורת, קבעה המחלקה, "בשנת 2014, בלשי משטרת לוס אנג'לס שהוקצו ליחידת הנעדרים (MPU) הלכו למיקומה של שלי מיסקביג' ויצרו איתה קשר אישי ועם עורך הדין שלה. הבלשים מצאו אותה בחיים ובטוחה, ולאחר מכן סגרו את חקירת הנעדרים".

קישור מקור