האם טורי ואודרי רולוף חברים? הסבירו שמועות פיוד

דרמה משפחתית? אנשים קטנים, עולם גדולשל טורי רולוף ו אודרי רולוף אולי מצאו את עצמם באמצע ריב השמועות של בעליהם, אבל האם יש להם גם בעיות? הנה כל מה שאנחנו יודעים על מערכת היחסים של טורי ואודרי.

האם טורי רולוף ואודרי רולוף חברות?

למרות שמועות של טורי ואודרי לא מסתדרים, נראה שהם ביחסים טובים.

ב-6 באוגוסט התאחדו הגיסות כדי לחגוג יום הולדת לחבר משותף. "זמן כל כך כיף לחגוג [Destiney Mueller]", שיתפה אודרי, בת 31, דרך האינסטגרם את הסיפור שלה, יחד עם תמונה קבוצתית של החברים נהנים מטעימות יין אחר הצהריים. "תודה שהפכת את זה למיוחד במיוחד, יקב דובס."

טורי, בת 31, גם שיתפה סדרה של תמונות וסלפי מהאירוע לסטורי שלה באינסטגרם.

האם זאק רולוף וג'רמי רולוף מתקוטטים?

מעריצים שיערו שטורי ואודרי לא מסתדרות בגלל העובדה שלפי השמועות הבעלים שלהם מסתכסכים.

מאמינים שבעלה של טורי, זאק רולוף, ובעלה של אודרי, ג'רמי רולוףלא היו ביחסי דיבור במשך שנים לאחר ששני האחים התאומים הביעו עניין ברכישת החווה המשפחתית שלהם, חוות רולוף.

ביוני חשפה אודרי שהיא וג'רמי, בן 32, הציעו הצעה על הנכס אך נסגרו על ידי החותן מאט רולוף.

TLC

"ג'ר ואני קיווינו להשתלט על החווה של הוריו (או חלק ממנה) מאז שהיה ילד. זה היה משהו שהוא האמין שהוא אפשרי. הוא פרסם את זה מאוד למשפחתו ובפומבי בטלוויזיה", כתבה אם לשלושה דרך הסטוריז שלה באינסטגרם. "זה הפך לחלום משותף כשהתחתנו, והתחלנו לעבוד לקראתו".

"כשהגענו סוף סוף לנקודה שבה זה היה אפשרי באופן מעשי, הגשנו הצעה, אבל הבנו שאולי זה לא היה אמור להיות", המשיך הג'ינג'י. לאחר שציינו שהיא וג'רמי התכוונו "להציל" את החווה, אודרי המשיכה, "הבנו שמשפחתו של ג'ר לא הייתה ממש מיושרת בהתקדמות לקראת רכישתה כפי שחשבנו שהיא."

בינתיים, מעריצי LPBW צפה במשא ומתן הסוער של זך עם אביהם על רכישת החווה במהלך עונה 22.

"כשזך ואני סוף סוף ישבנו, היינו באמת במחנות שונים מאוד לגבי איזו עסקה יכולה להימשך", אמר מאט, בן 60, במהלך וידוי. "זאק הגיע ממש חם. הוא לא בא לנהל משא ומתן. הוא בא לדרוש".

הפטריארך של רולוף החליט בסופו של דבר להוציא חלק מהנכס לשוק במאי 2022 תמורת סכום עתק של 4 מיליון דולר במקום להעביר אותו לכל אחד מארבעת הילדים שהוא חולק עם אשתו לשעבר. איימי רולוף.

למה מעריצים חושבים שטורי רולוף ואודרי רולוף לא מסתדרות?

לאור הריב בין זאק וג'רמי, מעריצי TLC שמו לב שטורי ואודרי לא מקיימים אינטראקציה קבועה במדיה החברתית.

החשדות לגבי הריב ביניהם גברו ביולי 2021 כאשר טורי לא הכירה בפומבי בהודעת ההיריון השלישית של אודרי וג'רמי.

עם זאת, לא טורי ולא אודרי דיברו בפומבי על כך שיש להם דם רע זה עם זה.

קישור מקור