טורי רולוף מתבדחת שהיא 'ילדה את אותו הילד פעמיים' בהשוואה בין תמונות התינוק של הבן ג'קסון והתינוק של ג'וזיה

האם טורי וזך רולוף רוצים תינוק מספר 4, עוד ילדים?

תינוק מס' 4? אנשים קטנים, עולם גדול כוכבים טורי ו זך רולוף גילו אם הם מתכננים להביא ילדים נוספים לאחר שקיבלו את פניהם של ילדם השלישי, בנם יאשיהו.

"עדיין כנראה סיימנו אחרי זה", אמר זאק, בן 32 בידור הערב ביום שלישי, 2 באוגוסט. עם זאת, טורי, בת 31, הודתה ש"זה נהיה יותר קשה" לומר שהם "סיימו" להביא ילדים כי הם אהבו את שלב הלידה של התינוק שלהם.

"הוא כל כך קל. אני כאילו, 'אולי נוכל לעשות עוד אחד'", התפרץ הצלם על יאשיהו, כינה אותו "ילד די ישר", בעוד בעלה הוסיף בצחוק, "לא, אנחנו טובים".

באדיבות טורי רולוף/אינסטגרם

טורי וזך, שנישאו ביולי 2015, קיבלו את פני יאשיהו באפריל. הם כבר ההורים הגאים של הבן ג'קסון, שנולד במאי 2017, ובתם לילה, שנולדה בנובמבר 2019. כמו אביהם, כל שלושת ילדיהם נולדו עם אכונדרופלזיה, הצורה הנפוצה ביותר של גמדות.

טורי מגיבה לעתים קרובות להערות הנוגעות לבריאות ילדיה. כשאנשים שאלו מדוע נראה שהלשון של יאשיהו תמיד יוצאת מפיו ב-2 באוגוסט, המורה לשעבר הסביר באמצעות אינסטגרם, "לשון גדולה יותר היא מאפיין של אכונדרופלזיה. הוא יגדל לתוך זה".

עם זאת, אמא של הריאליטי בטלוויזיה הודתה שנמאס לה מהעוקבים שמביעים כל הזמן את ה"דאגה" שלהם לגבי ילדיה, וכינתה את זה "כל כך מתסכל" במהלך שאלות ותשובות באינסטגרם ב-14 ביולי.

"אני רק חייב לומר, כשזה מגיע להיסטוריה הרפואית של הילדים שלנו, הדבר היחיד שכל כך מתסכל בשיתוף חיינו במדיה החברתית הוא אנשים, כאילו, אל תחשבו שיש לנו רופאים ואנשים שאנחנו יכולים לסמוך עליהם בחיינו עם החום של הילדים שלנוהראשון, "אמרה טורי בזמנו. "יש לנו שליטה על זה. תאמין לי," היא הוסיפה בצחקוק.

ההודעה של כוכבת ה-TLC הגיעה בתגובה לעוקב שכתב, "אני מודאג לגבי לילה וכישורי השפה שלה", וטורי הבטיחה לו, "אל תהיה". בריאותה של בתם היא נושא שכיח בנושא LPBW כי היא נולדה עם סיבוכים רפואיים, כולל דיבור מאוחר ופזילה, מצב שגורם לעיניים מצולבות.

זה לא אומר שטורי חשאית לגבי ילדיה וכל האתגרים העומדים בפניהם. היא פתחה את הבעיות הבריאותיות של לילה במהלך שאלות ותשובות באינסטגרם ביוני.

"לילא בהחלט מתעכבת בדיבור, עם זאת, היא מתקדמת, וזה מה שרופא הילדים שלה רוצה לראות", הסבירה כשביקשה עדכון על ידי אחד העוקבים. "אז, לעת עתה, אנחנו רק מעודדים אותה לדבר יותר ומנסים למנוע מאחיה לענות עבורה", הוסיפה באימוג'י צוחק.

קישור מקור