האם טורי ספלינג ודין מקדרמוט עדיין ביחד?

צרות בגן עדן. דין מקדרמוט זוהתה שותה משקאות עם אשתו לשעבר מרי ג'ו יוסטס מה ששלח שמועות שהוא ואשתו טורי ספלינג נגמרו לתמיד.

דין, 55, ומרי ג'ו, 60, נצפו מבלים בסן פרנסיסקו לקראת סיום הלימודים בקולג' של בנם. "תראו מי פה!!!!" ג'ק מקדרמוט כתוב סרטון של הוריו ששותף לסטורי שלו באינסטגרם ביום רביעי, 25 במאי.

Broadimage/Shutterstock

למחרת, דין שיתף תמונה משלו. "כל כך גאה בצעיר הזה!!" הוא כתב לצד תמונה של ההורים הגאים מצטלמים עם בנם בן ה-23 לאחר סיום לימודיו באוניברסיטת סן פרנסיסקו סטייט. "הוא סיים את לימודיו ב-SFSU היום!! כל כך אסיר תודה לקחת חלק בחגיגה ובמסע הזה עם ג'ק ומרי ג'ו."

עם זאת, נעדרה מהחגיגה אמו החורגת של ג'ק, טורי, בת 49. גלול מטה עבור כל מה שאנו יודעים על מצב מערכת היחסים של דין וטורי.

למה מעריצים חושבים שטורי ספלינג ודין מקדרמוט נפרדו?

ה בוורלי הילס, 90210 השחקנית עוררה שמועות על צרות זוגיות לאחר שזוהתה ללא טבעת הנישואין שלה במהלך טיול עם ילדיה במרץ 2021.

שלושה חודשים לאחר מכן, במהלך הופעה ב-"Jeff Lewis Live" של SiriusXM, היא פתחה לגבי שינה במיטה נפרדת מבעלה מזה 16 שנים.

"אתה יודע מה? כרגע, הילדים והכלבים שלי ישנים במיטה שלי", הסבירה כשנשאלה איך מתנהלים נישואיה. "מאז שהוא עזב [to film Chopped Canada] – הוא נעלם לחצי שנה – צילם בארץ אחרת, כולם נשארו איתי".

בנוסף למיטות הנפרדות, דין היה חסר באופן ניכר מכרטיס החג של המשפחה באותה שנה, אם כי טורי טוען שהוא "צילם".

ה טורי אמיתי alum שיתפה תמונה שלה עם חמשת ילדיה ועם ה"חווה" שלהם באינסטגרם בנובמבר 2021, והשאירה את המעריצים לתהות על מקום הימצאו של בעלה.

"דין בטח 'עובד' מחוץ לעיר ולא יכול היה להגיע הביתה בזמן לתמונת חג המולד השנתית", ציין מעריץ אחד בהערות. "עובדה: דין מקדרמוט צילם את סרטו העלילתי החדש בקנדה", אישר טורי.

האם טורי ספלינג ודין מקדרמוט עדיין ביחד?

למרות מאבקי היחסים ביניהם, דין חלק מחווה נוגעת לאשתו לרגל יום האישה הבינלאומי במרץ 2022.

"שמח בינלאומי וויום הגברים לנשים החכמות, היצירתיות, החזקות, העזות והמצחיקות האלה", כתב לצד תמונות של אשתו ובנותיו סטלה והאטי. "אני כל כך מבורך שיש לי אותך בחיי. אני אוהב אותך כל כך!!"

בנוסף לפוסט האוהב שלו, הביוגרפיה של דין באינסטגרם מציגה את חיבתו לאשתו כשהיא כתובה, "נשוי לאהבת חיי טורי ספלינג".קישור מקור