האם טימי וזיטה עדיין ביחד?

סיימנו! אי אהבה ארה"ב זוכי 2022 זיטה מוריסון סיפר בקשר שהיא ו טימי פנדולפי "יגרום לזה לעבוד" מחוץ לווילה, במהלך ראיון בספטמבר 2022. אבל האם בני הזוג עדיין ביחד לאחר הצילומים? המשיכו לקרוא לכל מה שאנחנו יודעים על מצב היחסים של זיטה וטימי.

"תמיד ידעתי שזה טימי, באמת ידעתי. זה רק כשאתה נכנס לשם, אתה אמור לתת לאנשים אחרים הזדמנות ליצור קשר גם", הסביר זיטה בקשר. "אז, פשוט הרגשתי, אתה יודע מה? אני רוצה לתת לזה הזדמנות. אבל בחלק האחורי של המוח שלי, בליבי, הייתי כמו, 'אני פשוט לא אתגבר על טימי'”.

איך טימי וזטה נפגשו?

הפצצה של ילידת ניו יורק ובריטניה נפגשה בסדרת הקיץ הלוהטת של פיקוק, כשזטה צעדה קדימה כדי לתבוע את הגבר שלה ביום הראשון. היא מסבירה שחשה "דחיפה רוחנית" שהובילה אותה לסוכן הנדל"ן בהקרנת הבכורה.

טַוָס

"אני בעצם בהלם אבל הייתי כאילו, בנשמה שלי, הייתי פשוט כמו 'זה הילד שלי'. הוא יבחר בי בחזרה," אמרה היפהפייה הברונטית. "התחושה הזו, אין לי מושג מה זה היה. הדחיפה הזו הייתה ממש על הכתפיים שלי. אני מרגיש שאני עומד להתהפך וחשבתי, 'אני צריך לצעוד קדימה. פשוט תעשה את זה, כאילו, עם הבטן שלך, הבטן שלך מעולם לא איכזב אותך'”.

עם זאת, זה לא יהיה אי אהבה בלי כמה פצצות שנזרקו כדי לאתגר את היסוד שלהם. עם הוספת האחים הראשונים אי פעם שנכנסו לוילה, צ'אז בראיינט קיבל את האפשרות לבחור את אחותו בריה בראיינטהצימוד הראשון של – והוא הסתכל ישר על בן זוגה של זיטה. למרות שזה היה המבחן הראשון של הזוג, טימי גילה שהוא ידע במהלך "השבוע הראשון" שהקשר שלו עם זיטה "מיוחד".

"אתה נכנס לשם מנסה ליצור קשרים. ידעתי את זה לפני הווילה, כאילו, אתה תצליח להרוויח הרבה [connections], אתה תמצא אנשים. אתה תהיה מסוגל ליצור קשרים וזה יכול פשוט להמשיך, ואתה פשוט מוצא את עצמך מתרוצץ, פוגש את האדם הבא", הסביר. "אפילו כשסטיתי והכרתי את בריה, כמו העובדה שהקשר הזה היה כל כך חזק בראש שלי, עדיין עם זיטה – הצלחתי להבין, כן, כאילו יש כאן משהו עם בריה, משהו קטן כאן, אבל מה שהיה לי עם זיטה שוקל יותר."

בעקבות הכתרתו של אי אהבה ארה"ב עונה 4 זוכים וזוכים בפרס של 100,000 דולר (שזטה בחרה לחלוק באדיבות), הזוג לא יכול לחכות לצאת לדייטים זוגיים רגילים, כמו ללכת לסרטים ולסעוד במסעדות.

'Love Island USA'/ האם טימי וזיטה עדיין ביחד?  2
טַוָס

"אני אקח אותה לתוכנית קומית, אתה יודע, דברים כאלה," אמר טימי באופן בלעדי בקשר של לילות הדייטים העתידיים שלהם. "שנינו אוהבים לאכול."

עם זאת, זיטה כן חשפה איזה נושא הוביל לאחת מהשיחות הכבדות הראשונות של בני הזוג בווילה. "כאילו, הפעם האחת, התמזל מזלנו והם נתנו לנו צ'יק בווילה, וטימי לא אכל את הצ'יק. הייתי כל כך מזועזעת", היא צחקה על בן זוגה שבמקום זאת בחר בסלט באותו יום. "הייתי צריך, כאילו, לנהל איתו שיחה רצינית, התיישבתי והייתי כמו, 'טימי, אני פשוט, אני מודאג מהקשר. כי אתה יודע, היה לנו צ'ק-צ'ל ואתה לא אכלת את זה, אני לא יודע – מה נעשה?'" למרבה המזל, בני הזוג הצליחו לעבור את ההבדלים שלהם בצ'ק-צ'ל. יצא מנצח.

האם טימי וזיטה עדיין ביחד?

למרות ההבטחה "לגרום לזה לעבוד", הזוג הודיע ​​בסופו של דבר שהם הפסיקו את זה בינואר 2023.

"אני יוצא בזמן שבו עיבדתי את זה ואני יודע שזה הזמן המתאים לפרק את זה", אמר זיטה על הפיצול שלהם במהלך ראיון ביוטיוב. למחרת, טימי ציין שהוא לא רוצה לדבר על האקסית שלו בצורה שלילית במהלך סשן אינסטגרם לייב.

קישור מקור