האם טיפאני ודן עדיין ביחד?

להבה חדשה. ארוס בן 90 יום כוכב טיפאני פרנקו לכאורה סיימה את נישואיה לתמיד לאחר שהציתה מחדש את חיי האהבה שלה בספין-אוף, 90 יום: חיי הרווקות. אחרי שמצאתי ניצוצות עם גבר חדש דניאל מקפרלנד ג'וניורהיא עצרה את הרומן כדי להצית מחדש דברים עם בעלה המנוכר, רונלד סמית' בזמן שלקחו את בתם, קארלי, לבקר אותו בדרום אפריקה. בעקבות הסוף המטלטל שלהם, טיפאני לכאורה החזירה את עיניה לדן – אבל האם הם עדיין ביחד? המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על מצב מערכת היחסים הנוכחי שלהם.

איך טיפאני פגשה את דן, כוכבת '90 יום ארוסה'?

יליד מרילנד הכיר לצופים את דן במהלך העונה השלישית של 90 יום: חיי הרווקותשצולמה בזמן שהייתה מנוכרת מבעלה.

"הלילה, אני יוצא לדייט עם מישהי ששידכתי איתו באפליקציית היכרויות. אף פעם לא יצאתי לדייט עם מישהו מהאינטרנט שאני כבר לא מכירה באופן אישי", אמרה טיפאני למפיקים בפרק בנובמבר 2022. "זה קצת מפחיד. אתה לא יודע מי עומד מאחורי התמונות. אנשים יכולים להעמיד פנים שהם ממש נחמדים אבל אז להיות משוגעים".

בדייט הראשון שלהם, טיפאני מצאה ניצוצות עם הקומיקאי באורווה של סוסים מקומית, שם היא חשבה שהוא לא נראה כמו "אדם מסוכן" או "רוצח".

בעוד שדן הרגיש שטיפני "בדקה את כל הקופסאות שלו" והיה לה חיוך רוצח, בוגרת ה-TLC בסופו של דבר סיימה את העניינים כשהיא תכננה לנסוע לדרום אפריקה כדי לתת לנישואיה הזדמנות אחרונה.

האם כוכבות '90 הימים' טיפאני פרנקו ורונלד סמית' התגרשו?

בעוד שרונלד הרשים את טיפאני במאמציו כשהיא הגיעה לדרום אפריקה, המפגש המחודש שלהם היה קצר מועד. 90 יום: חיי הרווקות עונה 3 tell-all, שהוצגה לראשונה בנובמבר 2022, היא אישרה שהיא ורונלד נפרדו.

בעקבות השידור, רונלד סיפר באופן בלעדי בקשר שהאקסית שלו "סירבה לחתום" על מסמכי הגירושין שלהם. עם זאת, טיפאני הגיבה באופן בלעדי לאקס שלה בהצהרה ל בקשרמסביר בדיוק מדוע חל עיכוב בהליכים.

"רונלד אמר לי שהוא רוצה לעשות את זה מיד ושאלתי אותו מאוד יפה אם הוא יכול בבקשה לתת לי כמה שבועות כדי לאסוף את הכסף", סיפרה טיפאני בקשר בדצמבר 2022. "אני נאבק קצת כלכלית מאז שחזרתי מדרום אפריקה."

האם טיפאני ודן של ארוסת 90 יום עדיין ביחד?

באותו חודש, טיפאני סיפרה באופן בלעדי בקשר שהיא "הולכת יציב" עם דן.

באדיבות טיפאני פרנקו/אינסטגרם

"אנחנו רואים אחד את השני [two] או שלושה ימים בשבוע ואנחנו לוקחים את זה לאט", התפרצה אמו של אחד על הקשר החדש בדצמבר 2022. "אנחנו מאוד אוהבים אחד את השני. אני מחכה שהוא יציג את השאלה (האם אתה תהיה שלי [girlfriend]שאלה, כמובן!). הוא לאט אבל בטוח שכנע אותי להוריד את הקירות שהצבתי. וזה מרגיש כל כך שליו ורך ובריא. הוא נשמה כל כך טובה ואני מרגישה מאוד ברת מזל [red heart emoji]."

קישור מקור