האם טניה וסינגין של ארוס 90 הימים עדיין ביחד? עדכון

ארוס בן 90 יום זוּג טניה מדורו ו סינגין קולצ'סטר היו נושא שמועות מפוצלות הרבה לפני שהם אישרו את הפרידה שלהם באוקטובר 2021. לפני ההכרזה שלהם, המעריצים כבר שאלו אם הצמד הנשוי מתגבר בעקבות דרמת הריאליטי שלהם בעונה 7 וההופעות ב- TLC ספינים. גלה מה הוביל לפרידה שלהם והיכן הם עומדים היום בשנת 2022.

איך נפגשו כוכבות '90 יום ארוס' טניה וסינגין?

בני הזוג נפגשו כשטניה ביקרה בדרום אפריקה כי היא התאימה עם גבר אחר באפליקציית היכרויות. כשהשניים לא פגעו בזה, בסופו של דבר היא שוחחה על זה עם הברמן סינגין ובסופו של דבר נשארה בדרום אפריקה יותר מארבעה חודשים.

לאחר שהתגבר על הקשיים של מערכת יחסים למרחקים ארוכים, ה זוג נישואין בטקס ביולי 2019 שצולם עבור ה ארוס בן 90 יום סיום עונה 7, ששודרה בפברואר 2020. מאוחר יותר הם הופיעו בעונה 5 של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר?שבו הם תיעדו את הדרמה הזוגית שלהם עבור מצלמות TLC.

במהלך חזרתו 90 יום חשוף הכל במרץ 2021סינגין אמר שבסופו של דבר מה שגרם להם להעריך מחדש את הרומן שלהם הוא שהוא לא רצה להביא ילדים לעולם וטניה כן. הוא הוסיף שהדינמיקה שלהם כבר "הייתה קשה" במשך כמה חודשים, למרות שניסיתם ייעוץ נישואין לעבור את הבעיות שלהם.

האם כוכבות '90 יום ארוס' טניה וסינגין עדיין ביחד?

בני הזוג חשפו כי הם נפרדו לאחר ארבע שנים יחד בהצהרה באוקטובר 2021.

"כמה שמועות נכונות – #SingleLife העונה החדשה הוכרזה וכן אני רווק, @syngin_colchester הוא רווק – כולנו רווקים!! עכשיו אל תלכי בבת אחת לגברות ה-DM שלו, אחרת הוא לעולם לא יוכל לסדר את כולם", אמרה טניה על בעלה המנוכר בסרטון שפורסם אז דרך האינסטגרם שלה.

מעריצים צפו בטניה וסינגין לגלות את הדרכים שבהן הם היו לא תואמים במהלך הזמן שלהם בספין-אוף, איתו הוא ממשיך לרמוז על הפיצול שלהם בתגובה שנמחקה מאז, המתגרה בחזרתו לטלוויזיה בספטמבר 2021.

באדיבות טניה מדורו/אינסטגרם

האם כוכבות '90 יום ארוס' טניה וסינגין התגרשו?

בפרק מנובמבר 2021 של חיי הרווקותסינגין אמר כי הליך גירושין הוא "הדרך הטובה ביותר קדימה" עבור שניהם.

"אני וטניה עדיין עושים דברים שזוגות עושים", הודה. "אבל הגיע הזמן להתקדם ולהתחיל את הגירושים. זה באמת קשה כי זה המעגל של דיבורים על פרידה, אבל שנינו עוף מכדי לעשות את זה באמת כי יש הרבה השקעה רגשית שהשקענו במערכת היחסים שלנו".

"אני רוצה להיות אינטימי, אני עדיין רוצה להתנשק. למה לא?" היא אמרה על התפיסה שלה על מערכת היחסים שלהם. "אנחנו ביחד, אנחנו עדיין חיים ביחד. טכנית, כן, אנחנו נפרדים, אבל למעשה עדיין לא נפרדנו, כאילו, אני עדיין לא מחשיב את עצמי רווק, עד שהוא סוף סוף יצא מתחת לאותה קורת גג כמוני".

למרות זאת בקשר יכול לאשר נכון ל-30 באוגוסט 2022, הלהבות לשעבר לא החלו בהליך הגירושין.

האם כוכבות '90 יום ארוס' טניה וסינגין יוצאות עם אנשים אחרים?

בעקבות הפיצול ביניהם, סינגין תיעד את חזרתו לסצנת ההיכרויות בעונה 2 של 90 יום: חיי הרווקות. בזמן שהוא לא הצליח בסדרה, יליד דרום אפריקה הפך לרשמי באינסטגרם עם חברה חדשה ביולי 2022.

"בוא נראה מה קורה! (*לא* כפי שנראה בטלוויזיה)", הוא שיתף באמצעות אינסטגרם לצד תמונה של הזוג האהוב מראה מחשב כף יד גדול על החוף. גם בת זוגו החדשה, שעוברת על פני שאן פרנסיסקו באינסטגרם, פנתה ל-IG שלה כדי לשתף את ההכרזה הזוגית החדשה.

סינגין-צ'ולצ'סטר-חברה חדשה
באדיבות סינגין קולצ'סטר/אינסטגרם

"לאהוב אותך זה הדבר האהוב עלי," כתבה.

באשר לטניה, זה תורה לתעד את חיי האהבה שלה בספין-אוף Discovery+. חוזר לעונה 3 של חיי הרווקות, שעתידה להופיע לראשונה בספטמבר 2022, היפהפייה הברונטית מתקן את לבה השבור בחופי ארובה. TLC מתגרה שטניה מחליטה "להרחיב את הרשת שלה" מכיוון ש"היא פתוחה לפגוש גברים, נשים או כל חבר שיעזור לה להמשיך מהאקס שלה".

קישור מקור