האם טראוויס סקוט, קיילי ג'נר התפצלו? רמזים לפרידה

עשה טרוויס סקוט ו קיילי ג'נר לְפַצֵל? מעריצים חושבים ש קרדשיאנס הכוכב והראפר "עור אווז" הפסיקו עם הרומן שלהם לאחר שזיהו רמזים מרובים לפרידה בסוף 2022.

המשיכו לקרוא כדי לגלות אם קיילי וטרוויס נפרדו.

האם טראוויס סקוט וקיילי ג'נר נפרדו?

בדצמבר 2022, מעריצים שמו לב שטראוויס לא הופיע במסיבת חג המולד השנתית של קרדשיאן-ג'נר. עד השנה החדשה, שמועות הפרידה המשיכו להסתחרר.

חשבון האינסטגרם של רכילות מפורסמים @deuxmoi שיתף צילום מסך דרך הסטוריז שלו באינסטגרם בתחילת ינואר 2023 של הודעה מאדם שטען שבני הזוג "כבויים". א Reddit המשתמש שיתף מחדש את ה-Snap זמן קצר לאחר מכן. אמנם התביעה לא ציינה את שמותיהם של קיילי או טרוויס, אך היא התייחסה אליהם לפי הקריירה שלהם.

"הראפר הזה ברשימת ה-a/b ואיל האיפור שלו [girlfriend] ואם שני ילדיו הם [definitely] כבוי ולא ביחד יותר", נכתב בהודעה. "הם חגגו לאחרונה את חג ההודיה ביחד בתור א [family], אבל מאז, זה רק היא ושני הילדים הקטנים מבלים יחד את חג המולד ו-NYE בזמן שהראפר של רשימת ה-AB יוצא לעשות את שלו. זה היה [their] שגרה מאז שילדה לראשונה את ילדם הראשון, אבל השמועות עליו בוגד [definitely] הוציא אותה מהקצה, ומאז הם לא אותו דבר".

כמה מעריצים שקלו את הטענה תחת הפוסט של Reddit, כאשר אחד הביע שהם לא הופתעו מההאשמה.

TheRealSPW/MEGA

"כן, אבל זה, כמו, ידע נפוץ לכל מי ששם לב אפילו מרחוק. אין תה. ברור שהוא לא היה בסביבה", כתב המשתמש.

קיילי וטרוויס לא התייחסו בפומבי לשמועות עד לפרסום.

באוקטובר 2022, האמן "Sicko Mode" הפך לנושא לשמועות בגידה כאשר אישה בשם רוז'אן קאר, שטען כי הוא רדף אחריה ביום האהבה 2022 וביקש ממנה "לחזור" אליו. עם זאת, טרוויס הכחיש את ההאשמות.

בחודש שלאחר מכן, קיילי וטרוויס נראו נהנים לילה דייט במאליבו. עם זאת, זו הייתה הפעם האחרונה שהזוג נצפה יחד.

האם טרוויס סקוט בגד בקיילי ג'נר?

באוקטובר 2022, רוז'אן שיתפה סרטון מהסט של אחד מסרטוני המוזיקה של טרוויס דרך הסטוריז שלה באינסטגרם, שאותם כיתבה, "אני מביים, ברור" עם אימוג'י קריצה. צילום מסך של הקליפ שותף על ידי חדר הצל באמצעות אינסטגרם.

כתוצאה מכך, המעריצים לקחו את הסרטון כסימן לכך שהשניים יוצאים. עם זאת, יליד יוסטון סגר במהירות את הספקולציות בהצהרה ששיתף באמצעות סיפורי האינסטגרם שלו.

"זה הרבה דברים מוזרים שקורים", כתב טראוויס. "אדם לא מוזמן הגניב תמונות על מה שהיה אמור להיות סט סגור בזמן שביים סרטון. אני אומר את זה בפעם האחרונה, אני לא מכיר את האדם הזה, מעולם לא הייתי עם האדם הזה. אז בבקשה תפסיק עם משחקי הסייבר המתמשכים וסיפור הסיפור הבדיוני."

עם זאת, זמן קצר לאחר מכן, רוז'אן תקף את הזוכה בפרס MTV Video Music בסרטון TikTok, והאשים את טרוויס ב"שקר".

משפחה גדולה!  גלה מי מהאחיות קרדשיאן-ג'נר נמצאות כרגע בהריון
Shutterstock

"פרסמתי כל סיפור של המלך שרציתם שאפרסם", היא אמרה. "העמדתי פנים שאני לא מכיר אותך כשהלכתי עם כל נרטיב של מלך המלך שרציתם, לא משנה כמה שוורים – לא יצא לי מזה. אבל להגיד שאתה לא מכיר אותי, ומעולם לא היית איתי כשהיית בהחלט איתי… כשיש לי תמונות וסרטונים שלך איתי."

היא גם טענה שביום האהבה 2022, הוא אמר לאחרים שהוא רוצה שרוג'אן "יחזור" אליו. עם זאת, טרוויס מחא כפיים להאשמה על ידי שיתוף תמונה של תוכניות יום האהבה שלו ושל קיילי באותה תקופה.

"אם [you] לא היה לשולחן שלו ביום החמישי, אז לא היית איתי [sic]", הוא כתב מעל תמונה של שולחן ארוחת ערב עם כמה אימוג'י עיניים מתגלגלות.

מדוע קיילי ג'נר וטרוויס סקוט נפרדו בפעם הראשונה?

לבני הזוג הייתה מערכת יחסים לא חוזרת ומתפתחת מאז שהחלו לצאת ב-2017 לאחר שנפגשו בפסטיבל Coachella באפריל אותה שנה. באוקטובר 2019, ה מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום אישר שהם לוקחים הפסקה ממערכת היחסים שלהם.

"טרוויס ואני נמצאים ביחסים מצוינים, והפוקוס העיקרי שלנו כרגע הוא סטורמי. החברות שלנו והבת שלנו היא בראש סדר העדיפויות", היא צייצה אז.

השניים לא אישרו בפומבי מתי הם התאחדו, מכיוון שהם כמעט ולא שיתפו תמונות זה של זה באמצעות מדיה חברתית. עם זאת, נראה שהם הציתו מחדש את אהבתם מתישהו בשנת 2021.

כמה ילדים יש לקיילי ג'נר וטרוויס סקוט?

בפברואר 2018 קיילי וטרוויס קיבלו את בנם הראשון, בתם סטורמי. שלוש שנים לאחר מכן קיבלו בני הזוג את פניהם של תינוק מס' 2, בן ששמו החדש טרם נחשף, בפברואר 2022. באותה עת, קיילי ציינה שהם קראו לילד השני שלהם וולף וובסטר, אך מאוחר יותר היא הודיעה שהחליטו לעשות זאת. לבחור לו שם אחר.

קישור מקור