האם יוחנן ודניאל עדיין ביחד?

רומנטיקה מקרית! ארוס 90 יום: אהבה בגן עדן כוכב דניאל גייטס פגש את מדריך הכושר החתיך 6'7', יוחנן ג'רונימותוך כדי הליכה בלובי של המלון שלה ברפובליקה הדומיניקנית – אבל האם הם עדיין ביחד? המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על מצב היחסים הנוכחי של יוחנן ודניאל.

איך נפגשו כוכבי '90 יום ארוס' יוחנן ודניאל?

אחרי סדרה של מערכות יחסים כושלות, דניאל לקחה הפסקה של חמש שנים מהדייטים כדי להתמקד בעצמה. כאם לבן בוגר ש"חי את חייו", היא ניצלה את ההזדמנות לטייל וביקרה שוב ושוב ברפובליקה הדומיניקנית לאחר שהתאהבה בגן העדן הקריבי.

במהלך הבכורה של עונה 2, שהוצגה לראשונה ב-Discovery+ ביוני 2022, היא פירטה שבטיול האחרון שלה לפני חמישה חודשים, "חייה השתנו לנצח" לאחר שראתה את "הגבר הכי יפה שהיא ראתה אי פעם" עובר במלון שלה.

באדיבות דניאל גייטס/אינסטגרם

"כשפגשתי את יוהן, הרגשתי חיבור מיידי איתו", סיפר המורה ליוגה למפיקים. "אבל היה ברור מיד שהקשר שלנו יעמוד בפני הרבה אתגרים".

חודש לאחר מכן, דניאל חזר ל-DR והוא הציע נישואין.

יוחנן ודניאלה התמודדו עם בעיות תקשורת

בעוד שדניאלה ידעה שהיא לא מדברת ספרדית ויוהן לא מדבר אנגלית תהיה בעיה, היא החליטה להסתכל מעבר לזה מכיוון שהיא הרגישה ש"הקשר הרוחני" שלהם חזק. עם זאת, כשהחלו לתכנן את עתידם יחד – החלו לעלות שאלות.

"לפני השבוע הזה, תמיד דיברנו על כך שאעבור לרפובליקה הדומיניקנית", התוודה יליד ניו יורק כשהתקרב לנישואיהם. "אבל ככל שאנחנו מתקרבים יותר ויותר לחתונה, נראה שהוא נחוש יותר ויותר בדעתו שיעבור לניו יורק, מה שגורם לי לחשוד מאוד". יוחנן קיווה לעבור לארה"ב כדי לעבוד ולשלוח כסף בחזרה למשפחתו ב-DR

האם יוהאן ודניאל של ארוס 90 הימים עדיין ביחד?

למרות העליות והמורדות, הזוג עשה את זה במעבר והם עדיין ביחד היום.

בני הזוג קשרו את הקשר בנובמבר 2021 ולאחרונה חגגו את שנת הנישואים הראשונה שלהם.

"שנת נישואים אחת, למידה של חיים שלמים", כתבה דניאל באמצעות אינסטגרם לצד אוסף זיכרונות מהשנה הראשונה שלהם יחד. "אשרי שהצלחתי לעשות את זה ביחד."

קישור מקור