האם ילדי 'כוכבות נשות אחיות' יתרגלו פוליגמיה?  למד עוד

האם ילדי 'כוכבות נשות אחיות' יתרגלו פוליגמיה? למד עוד

עם 18 ילדים, מעריצים של נשות אחות היה מניח שלפחות אחד מ קודי בראוןהילדים של יחיו אורח חיים פוליגמיסטי. עם זאת, נראה כי הילדים, אשר קודי חולק עם אשתו רובין בראון ונשים לשעבר מרי בראון, ג'נל בראון ו כריסטין בראוןאינם מעוניינים במיוחד בקיום נישואי רבים.

למעשה, יש כמה ילדים מהתוכנית TLC שמסרבים להיות פוליגאמיסטים למרות שגדלו בארץ האחים המאוחדים השליחים (AUB), כת של הכנסייה הפונדמנטליסטית של ישוע המשיח של קדושי הימים האחרונים (FLDS) או הדת המורמונית.

בעוד שקודי חש "קריאה אלוהית" לתרגל פוליגמיה, הוא מכיר בכך שילדיו עשויים שלא להרגיש אותו הדבר. בפרק של מרץ 2020 בסדרת הריאליטי המצליחה, קודי הצהיר שהוא לא חושב שאף אחד מילדיו יהיה חלק ממערכת יחסים פוליגמית.

"אני חושב שרובם מכוונים לנצרות", אמר ל-TLC. "רציתי לתמוך באמונה עבור הילדים שלי, אבל באמת שמתי את זה במקומם לעשות את הבחירות שלהם לגבי אלוהים ודת."

קודי ואשתו לשעבר, כריסטין, חולקים את בנם, פידון, וחמש בנות, אספין, מיקלטי, גוונדלין, יסבל וטרואלי. עם אשתו לשעבר מרי, קודי חולק את הילד ליאון. הפטריארך ואשתו לשעבר, ג'אנל – שהייתה גם האישה השנייה שעזבה את מוכר המכוניות לשעבר – חולקים את הבנים לוגן, האנטר, גאריסון וגבריאל וכן את הבנות מדיסון וסוואנה. עם רובין, קודי חולק שני ילדים ביולוגיים, סולומון ואריאלה. הוא גם אימץ את ילדיה מנישואים קודמים, דייטון, אורורה ובראנה.

קודי היה נשוי רוחנית לכל ארבע נשותיו ונשוי כחוק למרי בלבד לפני שהתגרש ממנה ב-2014 כדי להתחתן כחוק עם רובין כדי לאמץ את ילדיה. בנובמבר 2021, כריסטין זעזעה את המעריצים כשהיא הכריזה על פרידתה מקודי אחרי יותר משני עשורים ביחד, מה שהופך אותה לאישה הראשונה שעזבה.

"אחרי יותר מ-25 שנים ביחד, קודי ואני התרחקנו וקיבלתי את ההחלטה הקשה לעזוב", כתבה איש הטלוויזיה בחשבון האינסטגרם שלה ב-2 בנובמבר. "נמשיך להיות נוכחות חזקה זה בחייו של זה. כשאנחנו הורים לילדים היפים שלנו ותומכים במשפחה הנפלאה שלנו. בשלב זה, אנו מבקשים את החסד והאדיבות שלכם בזמן שאנו מנווטים את השלב הזה בתוך המשפחה שלנו. באהבה, כריסטין בראון."

כשנה לאחר מכן, בקשר פרסמה את החדשות שג'אנל עוזבת את הפטריארך לאחר כמעט שלושה עשורים של נישואים, כאשר מקור חושף בלעדית שהיא "גדלה" מבעלה. רק כמה ימים לאחר מכן, חשפה מרי במהלך נשות אחיות: אחת על אחת ספר-כל שקודי סיים את נישואיהם הרוחניים, והשאיר את רובין כאישה היחידה שנותרה עומדת.

המשיכו לגלול כדי לראות את עמדת הילדים של קודי בנוגע לפוליגמיה ומה הם אמרו על נישואי רבים.

קישור מקור