כוכב ה-LPBW מאט רולוף מגלה שחוות רולוף 'למכירה' וקורא למכירת נכסים 'מפחיד'

האם יעקב רולוף מקבל את החווה? מאט רמזים

לשמור את זה בתוך המשפחה? בתוך הדרמה סביב מכירת חלק מחוות רולוף של משפחתו, אנשים קטנים, עולם גדול כוכב מאט רולוף רמז שבנו הצעיר, יעקב רולוףעשוי להיות היחיד מבין ארבעת ילדיו הבוגרים שיזכה לרשת את הנכס.

מאט, בן 60, עלה לאינסטגרם ביום ראשון, 15 במאי, כדי לשתף פרטים נוספים על הסיבה שבגללה החליט למכור חלק מחוות רולוף. בהערות הביעו מעריצים את אכזבתם מכך שהקרקע לא תועבר לאחד או לכמה מילדי רולוף כדי שיוכלו להשתלט על העסק המשפחתי.

"קיווה שיעקב ייקח את זה. נראה שהוא היחיד שלא נותן לנשים להחליט עבורן", הגיב מעריץ אחד.

מאט הגיב בסתירה, ":))))) אתה פשוט אף פעם לא יודע."

באדיבות מאט רולוף/אינסטגרם

באותו שרשור הערות דנו המעריצים האם ג'ייקוב, בן 25, היה מספיק בוגר לקחת על עצמו את האחריות לנהל את העסק המשפחתי. "הוא גם הכי פחות עצמאי מהחבורה. קודם כל הוא יצטרך למצוא עבודה אמיתית וליצור חיים הגונים למשפחתו", הגיב אחד המעריצים. "הוא עדיין חי מההורים שלו".

"הוא מועסק בחוות רולוף, יש לו בית משלו ומפרנס את משפחתו. לא בטוח מאיפה אתה משיג את המידע שלך, אבל עדיף לעבוד עם העובדה כשאתה מגיב על משהו שאתה לא יודע עליו כלום [thumbs up emoji]", קראו תגובה שפרסם חשבון האינסטגרם הרשמי של חוות רולוף.

משתמש האינסטגרם השיב לתגובה, והציע שהיא פורסמה דרך חשבון האינסטגרם הרשמי של חוות רולוף על ידי אשתו של ג'ייקוב, איזבל רוק. לאחר מספר הערות, יעקב עצמו נכנס לצ'אט.

"אתה לא יכול לשמוע את זה, אבל אני שר 'Obsessed' על ידי מריה קארי כרגע," הוא מחא כפיים בחזרה. "ותחשוב על זה תזכורת להתקשר למוקד 911 או לבקש מהמטפל להסיע אותך למיון לאבחון מוח הציפור הסופית שלך."

כפי ש בקשר דווח בעבר, מאט הודיע ​​שהוא הציב 16 מתוך 109 דונם של חוות רולוף בהילסבורו, אורגון, ב-12 במאי. קרקע רשומה כעת תמורת 4 מיליון דולר מגניבים , שהמשפחה מתייחסת אליו כ"צד הצפוני" של החווה. על החלק הזה של הנכס יושבים כמה נקודות ציון מרכזיות שהמעריצים יזהו מסדרת ה-TLC של המשפחה, אנשים קטנים, עולם גדול: בית החווה לשעבר של משפחת רולוף, אסם אדום, ספינת פיראטים מעץ שמאט בנה לילדיו לשחק בה, עיר מערבית מלאה (כולל בית סוהר, בנק, משרד שריף, חנות כללית, מלון ונפחיה) ו טירה מימי הביניים, הלא היא "טירת מולי", כאשר מאט בנה את המבנה עבור בתו היחידה.

לאורך יותר מ-20 עונות של תוכנית הריאליטי בטלוויזיה, מאט ואשתו לשעבר, איימי רולוףהביעו את חלומותיהם להעביר את החווה לארבעת ילדיהם – תאומים בני 32 זך רולוף ו ג'רמי רולוףבת בת 28 מולי רולוף ויעקב – יום אחד כדי שיוכלו להשתלט על העסק המשפחתי.

חוות ג'ייקוב רולוף קלאפבק
אינסטגרם

בעבר, ג'רמי ניסה להציע הצעה לקנות את הצד הצפוני של החווה אך הוא נדחה. במהלך עונה 22, זאק ומאט נכנסו למשא ומתן על הצד הצפוני של החווה אך מאט גם דחה את הצעתו.

ימים ספורים לאחר שמאט הכריז על מכירת הצד הצפוני של החווה, ג'ייקוב יצא לאינסטגרם כדי לשתף תמונות שצולמו עם אביו בזמן שהם סיירו בטירה בשטח. הוא כיתוב יריות האב ובן"אולי יש לו כמה אמונות פוליטיות מוזרות אבל לפחות היצירתיות שלו עם החווה עדיין באה לידי ביטוי!"

עונה 23 של אנשים קטנים, עולם גדול בכורה ביום שלישי, 17 במאי בשעה 21:00 ET ב-TLC וב-Discovery+.קישור מקור