האם 'כריזלי יודעת הכי טוב' בוטלה לאחר פסק הדין של טוד וג'ולי?

סוף עידן? סביר להניח שהמעריצים תוהים אם כריסלי יודעת הכי טוב יבוטל לאחר כוכבים טוד ו ג'ולי כריסלי נמצאו אשמים בכל הסעיפים במשפט ההונאה שלהם ביום שלישי, 7 ביוני. המשיכו לקרוא כדי לגלות מה אנחנו יודעים על גורל התוכנית.

האם 'כריזלי יודעת הכי טוב' בוטל?

נכון ל-7 ביוני, רשת USA לא הגיבה על גורלה של תוכנית הריאליטי בעקבות גזר הדין האשמה ולא הגיבה מיד ל בקשרבקשתו של תגובה.

אולם, ה הרשת הוכרזה בעבר במאי זֶה כריסלי יודעת הכי טוב תחזור לפרקים חדשים ביוני וחודשה לעונה 10. העונה הבאה צפויה להתחיל לשידור מאוחר יותר ב-2022.

כמו כן, נחשף כי טוד, בן 53, זכה לארח ולהפיק בפועל את ה-E! סדרת היכרויות אוהב לימוזינה. הסדרה תעקוב אחר טוד עוזר לרווקים ליצור מערכות יחסים באמצעות ספיד דייט.

על מה "קריסלי יודעת הכי טוב"?

כריסלי יודעת הכי טוב הופיע בבכורה ברשת USA במרץ 2014. התוכנית מתארת ​​את חייהם של טוד, ג'ולי, 49, וילדיהם צ'ייס, סוואנה ו גרייסון. הסדרה התרחשה במקור בפרברי אטלנטה, אם כי כרגע עוקבת אחר חיי המשפחה בנאשוויל, טנסי.

גדל כריסליספין-אוף המתמקד בצ'ייס, 26, ובסוואנה, 24, הוקרן לראשונה ב-2019.

בנוסף לשלושת הילדים שהוא חולק עם ג'ולי, טוד הוא גם האבא שלהם לינדזי כריסלי ו קייל כריסלי עם אשתו לשעבר, תרזה טרי.

Shutterstock

במה נמצאו טוד כרסלי וג'ולי כרסלי אשמים?

טוד וג'ולי נמצאו אשמים בכל האישומים במשפט ההונאה שלהם ב-7 ביוני, פְּנִימַאי דיווחים. בני הזוג צפויים לעד 30 שנות מאסר.

הפטריארך של כריסלי הורשע בקשירת קשר לביצוע הונאת בנק, הונאת בנק, קשירת קשר להונאת ארצות הברית והונאת מס. בינתיים, ג'ולי הורשעה בקשירת קשר לביצוע הונאת בנק, הונאת בנק, קשירת קשר להונאת ארצות הברית, הונאת מס, הונאת בנקאות.

כוכבי הריאליטי הועמדו למשפט לאחר שהוגש נגדם כתב אישום בחמש עבירות של הונאת בנק, סעיף אחד של קשירת קשר לביצוע הונאה בבנק, סעיף אחד של קשירת קשר להונאת ארצות הברית וסעיף אחד של הונאת מס. ג'ולי הואשמה בסעיף אחד של הונאת רשת ובסעיף אחד של שיבוש מהלכי משפט. בנוסף, היא הואשמה ביצירת דוח אשראי מזויף ודפי חשבון בנק כוזבים כדי לשכור בית.

החל מה-17 במאי, נערך המשפט בבית המשפט באטלנטה. במהלך המשפט, הוגשו מספר טענות פצצה נגד טוד וג'ולי. עוזר פרקליט ארה"ב אנאליז פיטרס טען כי בני הזוג – שלא הודו באישומים – הגזימו ברווחיהם לבנקים כדי ללוות יותר מ-30 מיליון דולר. היא גם טענה שהם הסתירו כספים ממס הכנסה.

עורך הדין של טוד וג'ולי, ברוס מוריס, הגיבו בכך שעובדם לשעבר מארק בראדוק ביצעו את הפשעים ללא ידיעתם. עורך הדין טען שבראדוק התחזה לטוד כדי לבצע את ההונאה לאחר שפוטר ב-2012.

קישור מקור