האם כריסטין בראון עוזבת את 'נשות אחיות'?  עזוב ציטוטים

האם כריסטין בראון עוזבת את 'נשות אחיות'? עזוב ציטוטים

סוף עידן? בעקבות פרידתה מבעל לשעבר קודי בראון, כריסטין בראון עברה מ-Flagstaff, אריזונה, ליוטה, והותירה את מעריצי סדרת ה-TLC שלהם תוהים אם היא עוזבת את התוכנית. המשיכו לקרוא לכל מה שאנחנו יודעים על מעמדה של כריסטין נשות אחות.

האם כריסטין בראון עוזבת את 'נשות אחיות'?

"זה היום האחרון שאני על הסט בפלגסטף. וזה קצת מריר", אמר כוכב הריאליטי, בן 50, ביום שלישי, 27 בדצמבר, סרטון TikTok. "זו הספה כאן שישבתי עליה במשך שנים ודיברתי על התוכנית ודנה ברגשות שלי."

"צילמתי את זה ביום האחרון שהייתי על הסט של Flagstaff", כתבה כריסטין את הצילומים מאחורי הקלעים, והוסיפה שהיא נסעה בין יוטה לאריזונה "במשך שנה". "נסיעה של 8 שעות כל שבוע. כל כך שמח להתיישב סוף סוף ביוטה!"

בזמן ש בישול עם רק כריסטין הכוכבת הסבירה שהיא לא תצלם יותר עם המשפחה ב-Flagstaff, לא נראה שהיא סיימה עם התוכנית לגמרי.

רק שישה שבועות לפני שיתוף סרטון ה-TikTok שלה, כריסטין עשתה זאת אינסטגרם להודיע ​​שהיא "סוף סוף מצלמת פנימה [her] בית בסולט לייק!!”

"#newbeginnings", היא הוסיפה לצד הסלפי שלה ב-15 בנובמבר.

האם כריסטין בראון וקודי בראון נפרדו?

לאחר יותר מ-20 שנות נישואים, כריסטין הודיעה על פרידתה מהפטריארך הפוליגמי בנובמבר 2021.

"אחרי יותר מ-25 שנים ביחד, קודי ואני התרחקנו ולקחתי את ההחלטה הקשה לעזוב", היא שיתפה אז באמצעות אינסטגרם. "נמשיך להיות נוכחות חזקה זה בחייו של זה כשאנו הורים לילדינו היפים ותומכים במשפחה הנפלאה שלנו. בשלב זה, אנו מבקשים את החסד והאדיבות שלכם בזמן שאנו מנווטים את השלב הזה בתוך המשפחה שלנו."

בני הזוג לשעבר קיבלו בברכה שישה ילדים במהלך נישואיהם הרוחניים: הבן פידון בראון, והבנות מיקלטי, גוונדלין, אספין, יסבל וטרולי בראון.

האם 'נשות אחיות' יבוטלו?

שנה לאחר שאם לשישה הודיעה שהיא עוזבת את המשפחה הפוליגמית, בקשר פרסמה את החדשות שאחות אחות ג'נל בראון סיימה גם את מערכת היחסים שלה עם קודי.

"ג'אנל היא אישה עצמאית חזקה והבינה שהיא יכולה לעשות את זה בעצמה", אמר מקור בקשר ב-9 בדצמבר.

ימים ספורים לאחר מכן, מרי בראון אישרה את פרידתה מאיש העסקים בקליפ מה- נשות אחיות: אחת על אוןe tell-all ששודרה ב-18 בדצמבר.

בעוד העתיד של נשות אחות לא ברור, קודי נשוי כרגע רק לאשתו הרביעית, רובין בראון.קישור מקור