האם לארה ספנסר עומדת מאחורי איימי רובך, ההפסקה של טי ג'יי הולמס?

איימי רובך ו טי ג'יי הולמס היו ספסל מ בוקר טוב אמריקה ב-5 בדצמבר על רקע הרומן המשוער שלהם. ימים אחרי התפרסמו חדשות על מערכת היחסים השמועותחשפו מקורבים שהם מאמינים לארה ספנסר אחראי להיעדרות הזוג מהמופע. המשיכו לגלול כדי לגלות מדוע אנשים חושבים שלארה דחפה להפסקה של איימי ו-TJ ולמד עוד על השערורייה.

האם לארה ספנסר אחראית להפסקת ה-GMA של איימי רובך וטי ג'יי הולמס?

בעוד איימי ו-TJ הופיעו בפרקים של 1 ו-2 בדצמבר GMA3 לאחר שהרומן לכאורה שלהם נחשף ב-30 בנובמבר, בקשר אישרו שהם היו ספסל לקראת הפרק ב-5 בדצמבר.

"הבוסים היו נרגשים ומסוחררים מהרייטינג ביום שישי, אבל עכשיו איימי וטי ג'יי עזבו פתאום את התוכנית", אמר מקור Us Weekly. "זו לא תגובה מאוחרת – משהו קרה ואיימי מאשימה את לארה".

הרשת "קיבלה את ההחלטה לאחר שנחשפו פרטים נוספים", שיתף המקורב עם השקע.

מקור נוסף הכחיש את מעורבותה של לארה והסביר כי "אין לה את הכוח או ההשפעה להסיר את איימי או טי ג'יי" מהתוכנית. "ההחלטה התקבלה על ידי הבוסים של ABC כדי להרגיע את הסחת הדעת הפנימית והחיצונית שהמצב גרם", אמר המקורב.

האם איימי רובך ולארה ספנסר מסתדרות?

לאימי ולארה יש מתח מאז רובין רוברטס לקח הפסקה מ GMA להחלים מהשתלת מח עצם ב-2012, לפי המקור.

"לארה התעצבנה על כך שאיימי נתפסה על ידי הבוסים כיורשת של רובין", טען המקורב. "היה ברור שאיימי תהיה זו שתתערב. לארה רצתה את ההופעה ומעולם לא שכחה אותה."

עם זאת, מקור נוסף טען כי לארה תמכה באיימי וב-TJ לאחר שמערכת היחסים שלהם חשודה התגלה. "לאנשים יש רעיון משלהם על מה שקורה מאחורי הקלעים. לארה תומכת באיימי", אמר המקורב.

איימי עבדה עבור GMA ככתבת מאז 2012, בזמן שקודמה למנהלת במרץ 2014. בינתיים, לארה קודמה למארחת משותפת של GMA עם רובין ו ג'ורג' סטפנופולוס בחודש הבא.

אמיד טוען שהעמיתים לעבודה לא הסתדרו, גם איימי וגם לארה התעקשו שאין ביניהם דם רע. "אני יודעת שזה לא סקסי כמו הסיפור האחר, אבל אנחנו חברים כבר הרבה זמן", אמרה לארה TMZ באפריל 2014. "אני חושב שאם אתה מסתכל אחורה או שאתה צופה ואתה צופה בתוכנית, זה פשוט לא נכון."

מדוע איימי רובך וטי.ג'יי הולמס הוכנסו לספסל מ'GMA'?

א ב ג כתב לאומי סטפני ראמוס וכתב תחבורה ג'יו בניטז מילא עבור איימי ו-TJ כמארחים משותפים זמניים GMA3 בתוך השערורייה.

שעות ספורות לאחר שמועות רומנטיות בין איימי ל-TJ החלו להסתובב, מספר מקורות סיפרו אניn מגע שהמארחים המשותפים יוצאים. הרשת "מנסה נואשות להבין איך להתמודד" עם המצב, שנקרא "סיוט משאבי אנוש".

מקורב נוסף סיפר בעבר בקשר זֶה ABC "זהירה" כשזה מגיע להתמודדות עם הרומנטיקה. "הם לא מצפים לנשורת כלשהי", אמר המקורב. "כמובן, יהיו כמה צופים שלא יהיו מרוצים, קריאת השמות כבר החלה, ואמרה שהם הורסים ביתיים".

MediaPunch/Shutterstock

אישיות CNN לשעבר – שנישאה מרילי פיביג בשנת 2010 – עדיין לא הגיש תביעת גירושין, למרות שמקור סיפר בקשר שהוא ניתק את העניינים עם עורך הדין להגירה באוגוסט על רקע מערכת היחסים שלו עם איימי.

בינתיים, איימי סיימה את נישואיה עם אנדרו שואיתו נישאה ב-2010, במקביל.

הזוג "פשוט התרחק"ו"כבר גרים בבתים נפרדים", סיפר בעבר מקור אניn מגע.

קישור מקור