האם לברן קוקס רווקה? החברים שלה, היסטוריית היכרויות

לאברן קוקס כבשה את הוליווד בסערה בשנים האחרונות על ידי שבירת שיאים כשחקנית פורצת דרך. היא הייתה הטרנסג'נדרית הראשונה שהייתה מועמדת לפרס האמי בפריים טיים בקטגוריית משחק על תפקידה של סופיה בורסט בסרט כתום זה השחור החדש. היא גם עשתה היסטוריה כשהיא הפכה לטרנסג'נדרית הראשונה ששיחקה סדרה טרנסג'נדרית קבועה בטלוויזיה המשודרת בארה"ב בדרמה של CBS ספק.

בעוד שהמעריצים יודעים הרבה על ההישגים המקצועיים שלה, לברן שמרה על חייה האישיים בעיקר פרטיים. המשיכו לקרוא כדי לדעת אם היא יוצאת עם מישהו.

עם מי יצא לברן קוקס?

הרומן הציבורי הראשון של יליד אלבמה היה עם ג'ונו פרידריקס, נשיא חברת הסרטים והתיאטרון "The Virtual Stage" שבסיסה בוונקובר. הזוג החל לצאת בשנת 2016, אם כי לא ברור מתי הם נפרדו.

לברן יצא אז קייל דרייפר מ-2017 עד 2019. היא אישרה שהם נפרדו בזמן ממושך אינסטגרם פוסט ביוני 2019. "@thekyledraper ונפרדתי. לאחר חשבון נפש רב ודמעות של שנינו, החלטנו שהגיע הזמן שנלך לדרכו. החלטנו שאנחנו צריכים לצאת בהצהרה פומבית מכיוון שהיחסים בינינו היו פומביים בדרכים שאף אחד מאיתנו לא צפה", כתבה אז.

"אנחנו יודעים שמערכת היחסים שלנו הייתה כל כך חשובה לכל כך הרבה אנשים, במיוחד טרנסים, נותנת להם תקווה שסוג כזה של אהבה אפשרי גם עבורם. התקווה הזו, התקווה לאהבה לא דעכה עבורי לנוכח הפרידה הזו אלא היא מתבצרת. הידיעה ששנינו מסוגלים לתת ולקבל אהבה ברמה זו של אדיבות, כבוד, אמון, חיבה, עומק ועוצמה הייתה כל כך מרפאה ומאשרת את החיים עבור שנינו", המשיך לברן. "אני כל כך אסיר תודה שהיינו פתוחים לאהבה ועל כל רגע שהיה לנו ביחד. שנינו גדלנו באינספור דרכים כתוצאה מכך. עכשיו זה בדיוק הזמן להתקדם בנפרד. שנינו רוצים פרידה שמכבדת ומכבדת את איכות הקשר שלנו ואת האהבה שחלקנו".

Shutterstock

האם לברן קוקס רווקה?

פרויקט מינדי השחקנית חשפה שהיא יוצאת שוב בזמן שהופיעה המופע של אלן דג'נרס בינואר 2021. היא שיתפה שהיא מצאה אהבה במהלך הימים הראשונים של מגיפת COVID-19.

"לבן שוב מאוהב. זה מרגיש מדהים. אהבה היא דבר מדהים. זה פשוטו כמשמעו הדבר הכימי הזה שהוא מדהים, "הודיעה במהלך הדיון רֵאָיוֹן. "הוא בחור ממש נהדר. לא ציפיתי לזה. חשבתי שהוא פשוט הולך להיות הבחור הלוהט הזה שאיתו אני הולך להסתובב, ואז זה פשוט קרה".

היא לא חשפה את זהותו של בן זוגה באותו זמן, אם כי שיתפה שהם מאוהבים. "אנחנו מסתובבים כבר שישה חודשים", אמר אז לברן. "זה הלך ממש לאט. המילה אהבה פשוט התרחשה בסביבות נובמבר, דצמבר."

גם במהלך הראיון, לברן הרהרה איך זה לצאת כאישה טרנסית. "הבעיה לאורך השנים עבורי כאישה טרנסית וכנשים טרנסיות אחרות היא שהנשיות של נשים טרנסיות נפסלת לעתים קרובות", אמרה. "הרבה אנשים לא רואים בנשים טרנסיות נשים. אז, הגברים שנמשכים לנשים, אנשים חושבים שהם הומוסקסואלים. ואם אתה סטרייט, אתה לא רוצה שאנשים יחשבו שאתה הומו. אז הרבה פעמים הם לא רוצים לחשוף או רוצים ליידע אף אחד".

בפברואר 2021, לאברן המשיכה להתפרע על החבר שלה בזמן שהופיעה הנוף. היא חשפה שהחבר שלה צעיר ממנה ב-22 שנים, אם כי אמרה שפער הגילאים "לא היה בעיה".

לא ברור אם הזוג עדיין יוצא, מכיוון שלברן בחרה לשמור על הרומנטיקה פרטית ומחוץ לרשתות החברתיות.

בעוד שהחיים הרומנטיים של לאברן הם נמוכים, השחקנית עלתה לאחרונה לכותרות כשהפכה לברבי הטרנסג'נדרית הראשונה אי פעם של מאטל במאי 2022.

"אני לא יכול לחכות למעריצים שימצאו את הבובה שלי על המדפים ויזכו להוסיף בובת ברבי בדגם של טרנסג'נדר לאוסף שלהם", אמר לברן בהצהרה שהגיעה לידי עמוד שישי.

ה ממציאה את אנה השחקנית הוסיפה שזה היה "סוריאליסטי" לעצב את הבובה ההיסטורית על שמה.קישור מקור