האם לורן, אלכסיי עוברים לישראל?  עדכונים

האם לורן, אלכסיי עוברים לישראל? עדכונים

זמן לשינוי? ארוס בן 90 יום כוכבים לורן ברוברניק ובעל אלכסיי בברוורניק שוקלים להעביר את משפחתם לישראל, אבל הוריה של לורן, בריאן ומרלן גולדסטוןאולי עומדים בדרכם.

"אני ואלכס מסכימים שחשוב שהילדים שלנו יחוו איפה [he] הוא מלהבין את התרבות", אמרה לורן, בת 34, במהלך וידוי משותף בקליפ מקדימה מהעונה הקרובה של לורן ואלכסיי: אחרי 90 הימים. "אבל זה שינוי מוחלט, זה לא עובר למדינה אחרת שבה אתה עדיין מבין את התרבות האמריקאית. אתה מסתובב בעולם לתרבות אחרת לגמרי".

במהלך ארוחת ערב משפחתית, בני הזוג העלו את הרעיון עם משפחתה של לורן שפחות התרגשה מהפוטנציאל.

"אנחנו חושבים לנסוע לישראל", פתח אלכסיי, בן 34, בטיזר ששותף לראשונה על ידי אֲנָשִׁים. "לא בשביל הטיול, בשביל לחיות שם קצת. בסך הכל, מה אתה חושב שהילדים יגדלו בישראל במשך כחמש, שש שנים?" הוא שאל את חמיו.

בריאן ומרלן לא הסתירו את סלידתם כשאמא של לורן אמרה מיד, "אני חושבת שזה נורא, כי אני לא הולכת להיות חלק מזה."

בטקס הווידוי שלאחר מכן שאל אביה של לורן, "איזה אדם יבקש מאשתו ומילדיו לעשות זאת?" לפני שהוסיף שזו "אחת הסיבות" שהוא לא רצה שבתו תתחתן עם גבר ישראלי.

"נראה שהישראלים תמיד חוזרים אחורה", אמר בריאן.

לורן ואלכסיי הוצגו לראשונה לצופי TLC במהלך העונה ה-3 של ארוס בן 90 יום ומאוחר יותר זכו לסדרת ספין-אוף משלהם לאחר שהופיעו ב ארוס ל-90 יום: באושר ועושר?. הזוג נפגש במהלך נסיעתו של לורן בבכורה לארץ הולדתו של אלכסיי, ושנתיים לאחר מכן הם קשרו את הקשר בספטמבר 2015. הם חגגו בטקס שני בשנה שלאחר מכן בישראל.

הזוג המאושר המשיך לקבל את פניהם של ילדם הראשון, בנם שי יוסף בברוורניק, באפריל 2020. באוגוסט 2021 הצטרף למשפחה בנם השני של הזוג, אשר נח בוברניק. תינוקת מס' 3, הבת אריאל רעיה ברובורניק, נולדה בספטמבר 2022.

לקראת לידת בתם, בני הזוג גילו בלעדית בקשר שסיימו להביא ילדים לעולם.

"זה האחרון. אנחנו סיימנו. סיימתי," אמרה לורן ביוני.

אמנם המשפחה של זוג הריאליטי שלמה, אבל עדיין יש להם ידיים מלאות עם שלושה ילדים מתחת לגיל שלוש. למרות שהם לא נמצאים במעבר בינלאומי, הוריה של לורן מרגישים שהיא ואלכסיי צריכים להתקרב "לביתם" מכיוון ש"קל יותר עבור [them] לשמרטף."

קישור מקור