האם לידיה חימנו עברה ניתוח פלסטי?

מראה חדש? המעריצים לא יכולים להתגבר על כמה שונה פדרו חימנואמא של, לידיה חימנומסתכלת אחרי שהיא חזרה לעונה 4 של המשפחה שנטל. תמונות לפני ואחרי של אמו של פדרו עלו באינטרנט ורבים שיערו שהשינוי של לידיה עשוי להיות עקב ניתוח פלסטי.

"היא נראית שונה מאוד", הגיב מעריץ אחד על תמונת לפני ואחרי של לידיה שפורסמה על ידי חשבון מעריץ באינסטגרם. "הרופאים המבולבלים לידיה זקוקה לך 🙌🙌", הגיב עוקב אחר.

עם זאת, מעריצים אחרים הרגישו שהזוהר של לידיה אינו נובע מניתוח פלסטי. "כן בהיתי בה המון תוהה מה? [She] נראה טוב יותר בעונה שעברה. אולי זה האיפור. 🤷", כתב משתמש באינסטגרם. אחר הוסיף, "אני מרגיש שזה יותר כמו א [s–t] טונה של איפור בעיקר. זה יותר מדי חחח."

הצופים הכירו ללידיה במהלך העונה ה-4 של ארוס בן 90 יוםשהיה גם פדרו ואשתו שנטל חימנו (לבית אוורט) עונת הבכורה של זכיינית TLC. היא התחילה מיד ברגל לא נכונה עם כלתה, שנטל, ומשפחתה של שנטל, כאשר כינתה אותם "אמריקאים טיפשים" במהלך שיחת וידאו עם פדרו ושנטל, כאשר פדרו אמר לה שהוריו של שנטל לוחצים עליו לחתום על הסכם ממון לפני חתונתם.

TLC (2)

היא המשיכה לככב כדמות משנה בקו הסיפור של פדרו ושנטל בעונה 2 של הספין-אוף 9ארוס 0 ימים: באושר ועושר? מערכת היחסים בין לידיה, בתה של לידיה ואחותו הצעירה של פדרו, ניקול חימנותפס תפנית לרעה במהלך אותה עונה כאשר משפחות חימנו ואוורט התעמתו בזמן שבני הזוג אוורט ביקרו ברפובליקה הדומיניקנית לרגל החתונה השנייה של שנטל ופדרו בארצו.

במהלך השנים, שנטל ופדרו המשיכו לשרת דרמה משפחתית גדולה בעונות 3 ו-4 של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? הדינמיקה המשפחתית ההפכפכה זיכתה אותם במהירות בתואר המועדפים על המעריצים – עד כדי כך שהם המשיכו לככב בספין-אוף משלהם, המשפחה שנטל. עונה 1 של המשפחה שנטל שודרה בשנת 2019, אבל עונה 3 נתנה למעריצים מבט מקרוב על סוג היחסים של פדרו עם אמו ואחותו.

פדרו חשף בעבר שהוא וניקול לא מקיימים מערכת יחסים עם אביהם והם לא ראו את אביהם מאז היו ילדים. כשפדרו נסע לרפובליקה הדומיניקנית ואמר לניקול ולאמא שלהם, לידיה, שהוא רוצה להתחבר מחדש וללמוד יותר על אבא שלהם, הוא לא קיבל תמיכה מאף אחת מהן. מעריצים רבים הרגישו שלניקול ולידיה היו קרות כלפי פדרו במהלך מסעו לאתר את אביהם, פדרו האב. צופים אחרים חשבו שלידיה וניקול לא מבינים את הכאב שהוא נאבק איתו רגשית כי הוא גדל ללא דמות אב.

עם זאת, נראה שפדרו ואמו עובדים לאט על תיקון מערכת היחסים שלהם בעונה 4 של המשפחה שנטלשהוצג בבכורה ב-6 ביוני. הוא שיתף עדכון על היכן הוא ולידיה עומדים בכתב הוידוי שלו ששודר ביום שני, 13 ביוני.

"חודש אחרי ה-DR [trip], אני ואמא שלי, התחלנו לדבר שוב. היא שלחה לי הודעות טקסט אקראיות כמו 'מה היה לך', 'מה שלומך'. היא רק ניסתה לבדוק אותי רוב הזמן ואני ניסיתי להגיב על ידי [saying] 'אני בסדר תודה', אתה יודע, [like[ everything was back [to] נורמלי אבל[there was no apology], אין כלום," אמר פדרו. "הם שמים רק את הדברים מאחורי הגב [sic]."

קישור מקור